Ovulační testy ,,papírky,,

Anonymní
2.6.20 20:30

Ovulační testy ,,papírky,,

Ahoj, proč mi pořád vychází ovulační test negativní? Zkouším druhý měsíc a pořád nic… Zkusila jsem před ms i po, i když,, ovulační kalendář,, píše že v ovulaci jsem ???? u Mudr jsem byla, a vše ok? :( Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4279
2.6.20 20:38

Mě gynekolog řekl, že ovulacni testy jsou velmi nespolehlivé. V den co jsem šla na gyndu s bolesti břicha… Jsem si dělala oči test. A byl neg. A přitom na ultrazvuku jasná ovulace. Na testy bych ve „vyprdla“. Se stejným problémem má mnoho pacientek.

Měla jsem cyklus klidně 35-42dni. :nevim: u sebe to poznám prostě podle bolesti břicha

Příspěvek upraven 02.06.20 v 20:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27078
2.6.20 20:38

Ovulační kalendář v telefonu je jen přibližný výpočet podle délky cyklu, vůbec mít ovulaci nemusíš :roll: Testovala jsi celý cyklus?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2077
2.6.20 20:46

Testuješ každý den? Na nějaký kalendář z internetu se nespoléhej, je to jen orientační.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1936
2.6.20 20:58

Testuj denne a nejlip ve stejnpu hodinu odpoledne. Ja myslela, ze ovu nemam. Testy furt negativni. Ale vytrvala jsem a mela jsem pozitivni test AZ 25dc.. Cyklus mivam 30-35 dni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2974
2.6.20 21:31

Papírové jsem taky podle návodu měla negativní, koupila jsem digitální a ovulaci jsem chytla kazdej cyklus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat