Ovulační testy pozitivní?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lovean
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 05.08.18 13:28
Ovulacni testy pozitivní?

Holky děláte některá ovulační testy dělala jsem a vždy tam byl jen duch takže jsem věděla že je jistě negativní teď se mi čárka začala víc zbarvovat tak teď nevím

Přečtěte si článek: Ovulace – doba pro početí miminka

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Prtulak
Kecalka 267 příspěvků 05.08.18 13:38

@lovean když je silná stejně nebo víc jak testovací = pozitivní, jak jistě píšou v návodu

Kriss Tina
Kelišová 5506 příspěvků 05.08.18 14:43

Jestli se začala zbarvovat tak se ovulace blíží, ale pozitivní bude až bude alespoň stejně tmavá jako ta kontrolní.

lovean
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 05.08.18 15:03

@Kriss Tina jj no je skoro stejně zbarvená jak kontrolní tak se asi blíží ovulace i když já už jsem 26 DC tak je mi to divný

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 18:40
Blížící se ovulace

Ahoj holky,zkouším OVU testy teprve chvilinku. Chtěla bych se zeptat,za jak dlouho může dorazit OVU při takovem výsledku OVU testu,viz. foto. Děkuji Anavil :kytka:

Tvoja125
Povídálka 28 příspěvků 10.08.18 11:56
Ovu test

Ahojte. Chcem sa spytat. Nezvyknem si robiť ovu test, len zo zvedavosti som to skúsila. Cyklus mi zacal 22.7.do 26.7. Podla výpočtov by som mala mat plodné obdobie medzi 3.8 - 6.8. Sex som mala 8.8. A 9.8. Som si spravila ovu test . Testovacia ciarka silná, duch slabucky. Dnes uz skoro žiaden duch, to znamena, ze ked som toho 8.8. Mala sex, tak by som teoreticky nema byt tehotna, vsak? V kalendári mi píše ze luteralna fáza, nízka pravdepodobnos­ť tehu

Tvoja125
Povídálka 28 příspěvků 10.08.18 12:45
Ovu test

A este jeden dotaz, ak toho 9.8.ciarka bola slaba a 10.8. Uz ziadna, co to znamena? Ako rychlo slabne ciarka? Mohla byt ovulacia napr.toho 8.8.? Alebo ako to mam chapat? Alebo ako podla mojho kalendára MS ze plodné obdobie som mala od 3.8.do 6.8. A 8.8. Tam uz nie je sanca na tehu?

lovean
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 10.08.18 15:58

@Tvoja125 úplně tomu nerozumim ale ta fotka toho ovulačního testu to je negativní ta čárka na tom testu musí být buď stejně silná nebo silnější než kontrolní jinak to pozitivní není

Tvoja125
Povídálka 28 příspěvků 11.08.18 11:45

@lovean chapem, ale ked ciarka slabne, to je uz po ovulacii, vsak?

Bubla_Bučková
Závislačka 3817 příspěvků 11.08.18 11:59

nebo před…

kupujte digitální :mavam:

lovean
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 11.08.18 20:09

@Tvoja125 ano ale pokud ta čárka nebyla taková tak to ani pozitivní nebylo záleží jak ta čárka vypadala předtím

Tvoja125
Povídálka 28 příspěvků 14.08.18 18:27

@Bubla_Bučková ale ked slabne, tak to je uz po, nie? Uz dva dni nemam ziadnu čiarku druhu.

Bubla_Bučková
Závislačka 3817 příspěvků 14.08.18 18:35

@Tvoja125 pravděpodobně, já teda používala digitální a nic řešit nemusela :nevim:

Tvoja125
Povídálka 28 příspěvků 14.08.18 22:53

@Bubla_Bučková @lovean no holky, a ked nahodou som tehu.. A podarilo sa to v case ovulky, kedy najskor mi tehu test ukaze vysledok?

lovean
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 14.08.18 23:22

@Tvoja125 tak 10 dní od ovulace by už něco být vidět mohlo dva týdny pak už uricite by mělo

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >