Ovulační testy, výsledy, otázka..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mrs.bloud
Kecalka 188 příspěvků 30.09.18 13:23
Ovulacni testy, vysledky, otazka...

Poradite nekdo? Koupila jsem GSmamatest ovulacni testy (mela jsem predtim spatnou zkusenost s jinymi, ktere ukazovali ovulaci dvakrat v mesici - hodne barviva), normalne delam testy vecer, ale 14DC jsem udelala rano, testovaci carka mi vysla skoro stejne silna, jako carka kontrolni (do te doby testovaci carka nebyla vubec viditelna). Udelala jsem tedy test znovu vecer a testovaci carka byla velmi velmi slaba, ale viditelna byla. Myslela jsme si, ze to muze byt testovanim vecer a udelala test rano 15DC, testovaci carka tam opet neni vubec. Mystlite, ze test byl tedy pozitivni 14DC rano? Mela jsem minule delsi cyklus po vyvolavacce (34dni, ovulaci jsem mela pravdepodobne 20DC), normalne mivam 28presne. Ale muze to byt jeste trosku rozhozene. Jinak beru prvni mesic Drmek. Jestli ten test muzu brat jako pozitivni ze 14DC rano, ma cenu na to dneska vecer jeste vlitnout? Bude to nejakych cca 35hodin po testu. Vim, ye ovu ma prijit meyi 24 a 48, ale pochopila jsem od gyn, ze styk vzdy za 24 hodin a druhy den pouye pro jistotu. Vydryi vajicko?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >