Ovulační testy, výsledy, otázka..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mrs.bloud
Kecalka 160 příspěvků 30.09.18 13:23
Ovulacni testy, vysledky, otazka...

Poradite nekdo? Koupila jsem GSmamatest ovulacni testy (mela jsem predtim spatnou zkusenost s jinymi, ktere ukazovali ovulaci dvakrat v mesici - hodne barviva), normalne delam testy vecer, ale 14DC jsem udelala rano, testovaci carka mi vysla skoro stejne silna, jako carka kontrolni (do te doby testovaci carka nebyla vubec viditelna). Udelala jsem tedy test znovu vecer a testovaci carka byla velmi velmi slaba, ale viditelna byla. Myslela jsme si, ze to muze byt testovanim vecer a udelala test rano 15DC, testovaci carka tam opet neni vubec. Mystlite, ze test byl tedy pozitivni 14DC rano? Mela jsem minule delsi cyklus po vyvolavacce (34dni, ovulaci jsem mela pravdepodobne 20DC), normalne mivam 28presne. Ale muze to byt jeste trosku rozhozene. Jinak beru prvni mesic Drmek. Jestli ten test muzu brat jako pozitivni ze 14DC rano, ma cenu na to dneska vecer jeste vlitnout? Bude to nejakych cca 35hodin po testu. Vim, ye ovu ma prijit meyi 24 a 48, ale pochopila jsem od gyn, ze styk vzdy za 24 hodin a druhy den pouye pro jistotu. Vydryi vajicko?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >