Ovulační testy - za jak dlouho těhu?

1581
8.8.15 12:56

Ovulační testy - za jak dlouho těhu?

Ahoj holky, :mavam:

Snažíme se s manželem o třetí dítko. Vysadila jsem HA v květnu a je srpen a stále nic, zkoušela jsem si tedy dělat ovu testy, ať vysleduji, kdy a zda vůbec mám ovu a tak mě napadlo - používala jste některá ovu testy? A jak dlouho jste testovaly, než se vám podařilo otěhotnět? Víte už pohlaví? (S ovu testy jsou to prý hlavně kluci :D)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

32084
8.8.15 13:00

Testovala jsem pul roku, než se nám podařilo..jak v prvním těhotenství tak v druhém..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13534
8.8.15 13:03

@aklusim Za jak dlouho se s testy otěhotnělo, to je dost široká otázka. Budeš tu mít všechny odpovědi od „nestihla jsem ho ani použít a už byl na řadě test těhotenský“, přes „jeden až dvanáct měsíců“, po „ovulaci mi neukazoval“ nebo „stále se nepodařilo“. Pokud normálně ovuluješ a test budeš používat správně, tak šance zvýšit může. Jak moc, to už záleží na dalších okolnostech. Objevit ovulaci je jen jedna část, pak ještě musí být dobře načasovaný styk, správné spermie, správné vajíčko, správné prostředí, správné dělení,…

K tomu pohlaví, na to jsi přišla jak? Jediná spojitost s testy a pohlavím je ta, že se dá naplánovat styk podle tvrzení, že před ovulací jsou spíše holky a v době ovulace kluci. Ale zásadně větší rozdíl to stejně není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32084
8.8.15 13:18

U mě šlo i celkem o to, že jsem neměla žádný " plodný " hlen ( jen jestli to není bludný hlen, všichni ho mají jen já ne ), takže jsem za těch 5 měsíců i vypozorovala kdy přesně se musíme trefit aby to vyšlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1581
8.8.15 18:29

Ty jo, tak zas jako my to nějak nehrotíme, jen mě zajímala „statistika“ :) No právě s těmi chlapci mě to napadlo v souvislosti s tím, že v den ovu se podle jedné teorie plodí hlavně kluci, protože jejich spermie jsou prý rychlejší - opět…zajímala mě statistika :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama