Ovulační testy ze slin v porovnání s klasickými

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mia. Prcek
Kecalka 186 příspěvků 01.01.17 20:36
Ovulační testy ze slin v porovnání s klasickými

Dobrý večer :) zajímalo by mě, jestli jste některá zkoušela ovulační testy ze slin a zároveň zkusila i obvyklý ovulační test papirkovy :) mám teď nově ten ze slin a ukazuje mi celkem ukazkove ovulaci :) ale zkusila jsem i ten klasický a ten nic :) máte někdo zkušenosti? :)

Reakce:
Lejlinka88
Závislačka 2671 příspěvků 01.01.17 20:41

Jeee, to ani neznam, ale taky by me zajimalo :)

Mia. Prcek
Kecalka 186 příspěvků 01.01.17 22:03

Já sem o tom taky slyšela poprvé :D ale na internetu jsou zkušenosti tak 50% na 50% :D někdo je spokojený, ale některý vůbec :) myslím, že taky Každý musí přijít na to jak s tím zacházet, jak to poslintat :D :D me to první 3 dny ukazovalo,, bez ovulace,, a teď právě krásně ukazuje ovulaci, jen ten obyčejný papirkovy nic neukazuje :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >