Ovulační test negativní?

78
19.11.20 19:32

Ovulacny test negatívny?

Ahojte je tento ovulacny test negatívny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1517
19.11.20 19:45

Ano je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
19.11.20 19:55

Ano tento test je negativní. Čárka musí být stejná nebo tmavší aby byl pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
19.11.20 20:34

Být zebou počkám až čárka bude více sílit a pak si koupím a použiju ovulační digitální test od clearblue, ten ty ukáže budto ano nebo ne je to jistota, tohle je jasný negativ, ale nevím jak ostatní tady, ale já vždy si říkala už je to stjeně silný nebo s emi to zdá jenom :think: :mrgreen: Takže clearblue byl jasná volba a hned první cyklus trefa do černého :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14125
19.11.20 20:38

Negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 13:59

Byl uz pozitivni?

Ahoj holky…a co myslite u me? Byl uz pozitivni? Ty dva silne jsou ze vcerejska, dnesni je ten posledni uz slaby… Vcera sem pak vecer mela i hrozne nafoukly podbrisek a bolel me, jako kdyz mate treba zanet mocaku, taky bolest zad…dneska uz je tohle vsechno lepsi, ALE BT byla stejne vysoka dnes jako vcera(oba dny 36.5)…coz je mi divne…a kdyby ovu treba mela byt az behem dneska, tak by byl test nadale silny, ne?

Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
78
20.11.20 21:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky…a co myslite u me? Byl uz pozitivni? Ty dva silne jsou ze vcerejska, dnesni je ten posledni uz slaby… Vcera sem pak vecer mela i hrozne nafoukly podbrisek a bolel me, jako kdyz mate treba zanet mocaku, taky bolest zad…dneska uz je tohle vsechno lepsi, ALE BT byla stejne vysoka dnes jako vcera(oba dny 36.5)…coz je mi divne…a kdyby ovu treba mela byt az behem dneska, tak by byl test nadale silny, ne?Dekuji

Podľa mňa sú negatívne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama