Ovulka kolem 19. listopadu 2014

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lupilupi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 21:32
Ovulka kolem 19. listopadu 2014

Ahoj slečny a paní, vím, že je tu plno témat na letošní podzimní snažení, ale tohle je trošku konkrétnější, doufám tedy, že se některá přidá! Snažím se s přítelem už druhý měsíc, tento ale opravdu poctivě. V srpnu jsem vysadila HA a za ty dva měsíce podle příznaků poznám ovulku a měla by dorazit za týden… jistíme to mazlením obden tak snad konečně bude zaděláno :srdce:
A taky by to byl nejkrásnější dárek pod stromeček :hug:

Reakce:
želvička28
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 12.11.14 21:45

Tak já nevím kolik ti je, ale snad už jsi dost stará na to zjistit, že mazlením se na nic nezaděláte… :nevim: Takhle jsem slyšela příběh o jednom páru, který deset let čekal na to, až přiletí čáp :zed:

Hr4sek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 21:53

Ovulka :|

želvička28
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 12.11.14 21:55
@Hr4sek22 píše:
Ovulka :|

Tu jsem raději ani nekomentovala :lol: Přijde mi to jako vtip…

lupilupi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 21:56
@želvička28 píše:
Tak já nevím kolik ti je, ale snad už jsi dost stará na to zjistit, že mazlením se na nic nezaděláte… :nevim: Takhle jsem slyšela příběh o jednom páru, který deset let čekal na to, až přiletí čáp :zed:

No tak pro ty pomalejší: mazlení je synonymum pro sex. Stejně jako tulení, snažení a podobné zdrobněliny.

Bebuu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 23:19

Uprimne nevim koho zajima kdo ma kdy ovulku :mrgreen:

Mata87
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 12.11.14 23:50

Ahojky, me by mela dorazit o vikendu.
@Bebuu proc reagujes, kdyz te to nezajima :think:

želvička28
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 13.11.14 14:21
@lupilupi píše:
No tak pro ty pomalejší: mazlení je synonymum pro sex. Stejně jako tulení, snažení a podobné zdrobněliny.

Mazlení a sex jsou dvě rozdílná slova a mají úplně jiný význam… :zed:

Hr4sek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 17:07

Ne, já nebudu rýpat. Každej ať si sleduje ovulku jak chce 8) Jen mezi náma.. to slovo je děsný :) Tak hodně štěstí! Ať se zadaří :kytka:

Mata87
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 13.11.14 17:09

@Hr4sek22 ono kdyz se nekdo dari dlouho tak uz pak sleduje kde co. :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >