Ovulka, nebo tehu ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 22:02
Ovulka , nebo tehu ?

Ahooj, predem nez zacnu o tom psat, vim, ze to nenuzete vedet, jen bych se s vami chtela poradit, protoze jinak nemam s kym. S pritelem jsme meli sex v poslednim dnu MS, a i par dni po, pokazdy jsme se chranili kondomen, a muj zvyk je vzdy kontrolovat kondom po, akorat pri styku v poslednim dnu MS, sem to nezkotrolovala, tim padem si nejsem jista jestli protrhl, chci se zeptat zda kdyby se neco pokazilo, je moznost hned otehotnet? Sem strasnej nervak a ze vseho mam strach a tim si skodim, dalsi vec muj cyklus je 29 dni, a prave momentalne bych podle ovu. Kalendare mela mit ovulaci, citim tlaky v podbrisku a bolest na prave strane, na tt je jeste nejspis brzy, a tak nevim zda- li je to ovu., nebo priznaky tehotenstvi, vim ze znim opravdu hloupe, ale anti. Mi nedela moc dobre, a momentalne oba studujeme VS, a mimco by se ted proste nehodilo, uz sem v podobne situaci byla a nervama sem nespala, a tim se mi i MS oddalila skoro o 20 dni :/. Mate nekdo nejake rady, ci zkusenosti? Budu hrozne vdecna za odpovedi :kytka:

Reakce:
Celina
Závislačka 4220 příspěvků 31.01.19 22:07

Máš normální příznaky ovulace.
Jinak mi přijde skoro neuvěřitelné, že studuješ vysokou školu :nevim:

Tadyvedivsechno
Povídálka 21 příspěvků 31.01.19 22:11

Proč by bylo neuvěřitelné, že studuje VŠ? No, stát se může všechno a chápu, že je slečna vystrašená. Nechť si udělá TT, když se zpozdí MS, a uvidí :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 22:16

Dekuju za rady, vim ze to zni hloupe, ale jak sem jiz psala, bohuzel nemam s kym probrat tyhle zalezitosti, co se tyce neplanovaneho tehotenstvi, jsem opravdu straspytel :nevim: , a hlavne vim, ze zde se nachazi zeny, ktere uz maji deti, a maji sve zkusenosti, ktere by mi mohli pomoci.

Yasmina21
Kecalka 498 příspěvků 31.01.19 22:32

@Tadyvedivsechno Mně to tedy také přijde neuvěřitelné, že slečna studuje VŠ. Myslela jsem si, že se na VŠ dostanou jen ti, kteří umí alespoň psát bez chyb. :zed: A neznat rozdíl mezi jsem a sem? Strašné. 8o O tvrdém Y a měkkém I nemluvě. Asi první ročník, než některé studenty vyřadí.
Jinak souhlasím, co takhle zkusit při vynechání těhotenský test? :roll:

Anonymka97
Nováček 2 příspěvky 31.01.19 22:36

To se dalo cekat, ze clovek napise kvuli rade, a dostane se mu presne tohle :D. Ano slecny, studuji VS, a v prvnim rocniku urcite nejsem, a chyby pisu, protoze me to momentalne ted az tak nezajima, tak me ukrizujte :srdce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12187 příspěvků 31.01.19 22:38

@Anonymka97 používejte ještě třeba pharmatex, když se tak bojis těhotenství. A Btw chyby děláš automaticky, tak jako někdo automaticky píše správně. To nema co dělat se zájmem nebo nezajmem

Celina
Závislačka 4220 příspěvků 31.01.19 22:47

@Anonymka97 tak to chápu, teď tě to nezajímá, tak píšeš v každé větě i několik hrubek :pankac:
Já se jen pozastavuji nad naším systémem, který umožní studovat VŠ i tomu, kdo neumí ani pořádně česky :nevim: Promiň, ale tvůj projev je příšerný, vidím, že vysokou školu dnes může studovat naprosto každý.

Anonymka97
Nováček 2 příspěvky 31.01.19 22:55

Me teda zase udivuje, jak se musite hned do nekoho navazet :). Nenapsala sem zde nic , co by vas mohlo nejak urazet, a pokud vim, tohle neni diskuse o nasem jazyce, ano tak sem napsala hrubky, pokud vas to nejak pohorsuje, tak se omlouvam.

Celina
Závislačka 4220 příspěvků 01.02.19 08:44

Vím, že je to mimo téma, ale ANO, uráží mě to. Uráží mě, že se dnes kdejaký primitiv, který by dřív neudělal ani přijímací zkoušky na střední školu, může studovat vysokou školu :cert:
Buď za státní, nebo za peníze rodičů. Tohle není útok na tebe,ale konstatování prohnilosti našeho školství a tvůj příspěvek na to jen poukázal.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29718 příspěvků 01.02.19 13:40
@Celina píše:
Máš normální příznaky ovulace.
Jinak mi přijde skoro neuvěřitelné, že studuješ vysokou školu :nevim:

s takovým slovníkem to vidím spíše na školu praktickou ;)

Tadyvedivsechno
Povídálka 21 příspěvků 03.02.19 21:02
Gramar nazi

Hele, holky, nechejte toho, slečna je vystrašená, jestli se jí neklube v bříšku neplánovaný tvoreček, tak na nějakou gramatiku kašle. Když bude psát proděkanovi nebo seminárku, jistě si na hrubky dá pozor. Taky píšu jak čuně, když s někým diskutuju po chatu :D

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29718 příspěvků 03.02.19 21:07

ovulka nebo těhu :think: .Každopádně to je o mimískovi ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >