Ovulka? Průhledný řidší výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  17.03.18 15:36
Ovulka? Průhledný řidší výtok.

Ahoj děvčata. Jdu si k vám pro radu, zda se některé nestalo někdy něco podobného.
Ráno jsem vstala a vytekl ze mě průhledný, možno trošku bílý řídký výtok, bylo toho poměrně dost. Mám ted relativně divný cyklus. Minulý měsíc mi menses přišla o týden dřív, začalo to špiněním a poté jsem 2 dny krvácela a konec, jindy ji mívám týden. Mohl by ten výtok znamenat ovulaci?
Díky za rady a mějte pěkný den :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nekoukej!
Kelišová 6052 příspěvků 17.03.18 15:55

Ovulace je hlen jako bilek vylozene nevyteka si myslim

s.y.p.t.a
Kecalka 432 příspěvků 17.03.18 16:23

Hlen může i vytékat, může být průhledný, hodně tažný, jako vaječný bílek, s nitkami krve nebo s bílými vlákny, průzračný, vodnatý, růžový, červenohnědý. Nebo jen žena cítí velké mokro aniž by pociťovala hlen. Čím více se blíží ovulace, tím se hlen stává řidší a hojnější. Někdy je opravdu tak řídký, že z pochvy vytéká jako voda. Jde o hlen nejvyšší kvality a ovulace bývá den po tom hlenu nejvyšší kvality, kdy už se mění jeho charakter, nebo v tento vrcholný den.

Anonymní  17.03.18 16:46

@s.y.p.t.a takze kdyz se mi prave hlen tahne tak teprve k ovulaci dojde jako uvnitr mam hodne mokro

Anonymní  17.03.18 17:21

Minulý měsíc jsem hlen nezaregistrovala, takže asi ani ovulace neproběhla. To se mi stalo prvně. Tak to vidim na ovulaci holky.
A ještě bych měla jeden dotaz, kdybych byla těhotná, tak bych měla ovulaci taky nebo ne?

s.y.p.t.a
Kecalka 432 příspěvků 17.03.18 21:27

Ovulace bývá právě až první den po tom hlenovém vrcholu, to znamená, že už hlen nejvyšší plodnosti člověk neregistruje, pak dochází obvykle k ovulaci. Ten velmi plodný hlen jako by ovulaci předchází. Hlen děložního hrdla je pozitivním příznakem plodnosti, poskytuje spermiím výživu. Z přítomnosti hlenu přežívají spermie tři až pět dnů, někdy i déle. Dostávají se děložním hrdlem do dělohy a vejcovodů. Nedostatečně vyvinuté spermie mohou dokonce dozrát v kryptách děložního hrdla a počkat si na vajíčko. Jako nejplodnější doba se považuje poslední den přítomnosti hlenu nejvyšší kvality, den následující a až do prvního dne zvýšení bazální teploty, včetně. Takže v této době nejvyšší plodnosti se doporučuje styk ob den a čekat, kdy to vyjde. Není nutné se rmoutit, když to hned nevyjde, normálně plodnému páru trvá půl roku i rok, než se podaří těhotenství.

Anonymní  17.03.18 21:31

@s.y.p.t.a ja jen nechapu proc ja mam kazdou ovulaci dost bolestivou pritom vsude pisi ze po 40 uz neni ovulacni kazdy cyklus

s.y.p.t.a
Kecalka 432 příspěvků 17.03.18 21:32

Proč by nebyl? :D

Anonymní  17.03.18 21:40

Pry to po 40 klesa takze pry je ovulace diky hormonalnim zmenam kazdy druhy a pak treti mesic to mi rikala dr, kdyz jsem ji rikala jak pri ovulaci trpim, ze me boli vsechno podbrisek na jedne strane noha zada mota se mi hlava trva to pet dni a pak nastoupi predmenstruacni syndrom a pak jako vysvobozeni menstruace

Embý
Kecalka 134 příspěvků 18.03.18 01:28
@s.y.p.t.a
@s.y.p.t.a píše:
Ovulace bývá právě až první den po tom hlenovém vrcholu, to znamená, že už hlen nejvyšší plodnosti člověk neregistruje, pak dochází obvykle k ovulaci. Ten velmi plodný hlen jako by ovulaci předchází. Hlen děložního hrdla je pozitivním příznakem plodnosti, poskytuje spermiím výživu. Z přítomnosti hlenu přežívají spermie tři až pět dnů, někdy i déle. Dostávají se děložním hrdlem do dělohy a vejcovodů. Nedostatečně vyvinuté spermie mohou dokonce dozrát v kryptách děložního hrdla a počkat si na vajíčko. Jako nejplodnější doba se považuje poslední den přítomnosti hlenu nejvyšší kvality, den následující a až do prvního dne zvýšení bazální teploty, včetně. Takže v této době nejvyšší plodnosti se doporučuje styk ob den a čekat, kdy to vyjde. Není nutné se rmoutit, když to hned nevyjde, normálně plodnému páru trvá půl roku i rok, než se podaří těhotenství.
Uff, to se mi docela ulevilo, ale stejně mi nejde do hlavy, proč jsem minulý měsíc měla 2 dny a šlus. :zed:

Anonymní  18.03.18 06:05
@Anonymní píše:
@s.y.p.t.a ja jen nechapu proc ja mam kazdou ovulaci dost bolestivou pritom vsude pisi ze po 40 uz neni ovulacni kazdy cyklus

Bolestivou ovulaci mám od cca 27let, kolikrát mne srazí až k tomu, že si musím lehnout;-) A pokud nemám ovulaci, tak dle té bolesti max. 1× do roku, ale spíše v posledních letech mám pocit, že ten jednoroční neovulační cyklus se přemění v ovulaci 3× za ten cyklus. Mám 43.

Jinak co se týká prvotní otázky, tak mám tento výtok tak 2dny před ovulací, pak u mne nastane ovulační bolest.

Anonymní  18.03.18 07:03
@Anonymní píše:
Bolestivou ovulaci mám od cca 27let, kolikrát mne srazí až k tomu, že si musím lehnout;-) A pokud nemám ovulaci, tak dle té bolesti max. 1× do roku, ale spíše v posledních letech mám pocit, že ten jednoroční neovulační cyklus se přemění v ovulaci 3× za ten cyklus. Mám 43.Jinak co se týká prvotní otázky, tak mám tento výtok tak 2dny před ovulací, pak u mne nastane ovulační bolest.

Tak to jsme na tom uplne stejne mohla bych vypravet, zajimalo by me jestli to bude nekdy lepsi

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 27474 příspěvků 18.03.18 12:56

Ovulka :think:

Anonymní  18.03.18 13:12

@Burj Chalifa
Mám obavy celkem.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 27474 příspěvků 18.03.18 13:16
@Anonymní píše:
@Burj Chalifa
Mám obavy celkem.

tedy z ovulace, abychom se vyjadřovaly přesně.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje se ztrácí před očima. Na všechno zůstala sama!

Starost o rodinný rozpočet změnil Andreu Pomeje k nepoznání. Toho si je... číst dále >

Přišel o ženu i Českou Miss! Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama