Ovulační test - pozitivní?

62
24.3.21 20:51

Ovutest pozitivní???

Ahoj holky :mavam:
Nemám s ovulačními testy zkušenost, zkouším poprvé.. někde píší, že testovací čárka má být stejně silná nebo silnější, než kontrolní, jinde ženy píší, že stejně silné čárky nikdy nedosáhly, a přesto otěhotněly. Chci se tedy zeptat na Vaše zkušenosti a názor..
2 spodní testy jsou dnešní.. jsou podle Vás pozitivní, nebo se ještě zítra vybarví? Už mám výtok a pobolívání břicha. Šlo by to tedy dnes večer, nebo čekat do zítra?
Díky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6395
24.3.21 20:56

Dnes, zitra i pozitri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
24.3.21 21:20

Podle mě jsou ty dnešní testy pozitivní 8) Takže bych podle toho konala ;) 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4705
25.3.21 06:55

To ti nikdo neřekne. Ty testy pozitivní nejsou, otázka je, proč - některé ženy vychytají pozitivní ovulační test jen jednu konkrétní hodinu, zbytek je negativní, některé ženy mají trvale nižší hladinu LH natolik, že ji test nezachytí, a ovulace u nich stejně probíhá (tohle je ale spíše výjimka a tvůj test se mi na to zdá být hodně slabý), některé ženy mají anovulační cykly (preovulační symptomy souvisí s dorůstáním folikulu, který ale ve výsledku nemusí prasknout a k ovulaci nedojde). Protože testuješ první měsíc, řekla bych, že jsi jen nevychytala správný čas, kdy test byl pozitivní, popř. se ještě vybarví. Ale na to je třeba ten cyklus a symptomy sledovat delší dobu, takhle je to střílení od boku - třeba u mě by snažení v den prvního bílkového hlenu bylo pozdě, protože ten se mi objevil zásadně den po ovulaci, čili pozdě. Každopádně mít sex tři dny po sobě není ničím zakázané ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
25.3.21 11:32

Děkuji za názory! ;) včera jsme to zkusili, tak uvidíme.. dnešní test je stejně silný, jak včerejší, tak buď ještě zesílí, nebo ne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
22.4.21 14:13

Tak myslím, že se mi to tento měsíc podarilo vychytat lépe :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu