Reklama

Ozdravný pobyt pro dospělé s alergii a ekzémem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra.aaaaaaaaa
Nováček 9 příspěvků 23.08.18 08:01
Ozdravný pobyt pro dospělé s alergii a ekzémem

Dobrý den,
trpím už od dětství na alergii a ekzém po čase se mi objevilo i asthma. V 18ti letech se mi alergie i asthma zlepšilo, ale ekzem přetrvával. Za poslední tři roky se mi to hodně zhoršilo, převažně ekzém. Mám vyrážky po rukách, svědí to, lékaři mi neustále píši nějaké léky a mastičky. Na chvíli to vždy zabere a pak nic. Zkoušela jsem vyměnit i prací prášky, jinak se stravovat, jezdit na čerstvý vzduch někde do hor a nevím co vše možné…Když jsem byla menší tak dětská doktorka říkala že je možnost jet na ozdravný pobyt ale pak vždy řekla že se to zlepšilo tak že je to zbytečné.
Tak jsem se chtěla zeptat, zda nemá někdo zkušenost s ozdravným pobytem a jak se zařizuje, jestli se dá proplatit apod…Dívala jsem se i přes pojištovnu zatím jen na internetu, ale našla jsem jen ozdravný pobyt pro děti. Mám pojištovnu 205 ČPZP.
Tak kdyby se našla nějaká hodná duše která ví něco o tohle a poradila, byla bych strašně ráááda… :nevim: :kytka:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTMana
Kecalka 423 příspěvků 23.08.18 08:16

Většinou pomůže pobyt u moře, silným ekzematikům pak např. Mrtvé moře.

vokishka
Extra třída :D 12281 příspěvků 23.08.18 08:27

No ozdravovna pro dospele fakt neni. Pokud je silne astma,tak mozna lazne, na ekzem nevim, jestli nejake lazne budou .

vokishka
Extra třída :D 12281 příspěvků 23.08.18 08:28
@TMana píše:
Většinou pomůže pobyt u moře, silným ekzematikům pak např. Mrtvé moře.

To jo,ale dospeli za vlastni,tezko me pojistovna posle k mori :)

Uživatel je onlineTMana
Kecalka 423 příspěvků 23.08.18 08:38
@vokishka píše:
To jo,ale dospeli za vlastni,tezko me pojistovna posle k mori :)

To jo, ale nikdo Vám nebrání si na pobyt vydělat, nebo?

vokishka
Extra třída :D 12281 příspěvků 23.08.18 08:41
@TMana píše:
To jo, ale nikdo Vám nebrání si na pobyt vydělat, nebo?

Nerozumime si, Petra se pta, jestli existuje nejaky ozdravny pobyt pres pojistovnu, takovy, jako pro deti. No a ja pisu,ze ne, jedine za vlastni.

Uživatel je onlineTMana
Kecalka 423 příspěvků 23.08.18 11:10

Aha, sry, ten konec mi nějak unikl.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama