Ozdravný pobyt pro dospělé s alergii a ekzémem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra.aaaaaaaaa
Nováček 9 příspěvků 23.08.18 08:01
Ozdravný pobyt pro dospělé s alergii a ekzémem

Dobrý den,
trpím už od dětství na alergii a ekzém po čase se mi objevilo i asthma. V 18ti letech se mi alergie i asthma zlepšilo, ale ekzem přetrvával. Za poslední tři roky se mi to hodně zhoršilo, převažně ekzém. Mám vyrážky po rukách, svědí to, lékaři mi neustále píši nějaké léky a mastičky. Na chvíli to vždy zabere a pak nic. Zkoušela jsem vyměnit i prací prášky, jinak se stravovat, jezdit na čerstvý vzduch někde do hor a nevím co vše možné…Když jsem byla menší tak dětská doktorka říkala že je možnost jet na ozdravný pobyt ale pak vždy řekla že se to zlepšilo tak že je to zbytečné.
Tak jsem se chtěla zeptat, zda nemá někdo zkušenost s ozdravným pobytem a jak se zařizuje, jestli se dá proplatit apod…Dívala jsem se i přes pojištovnu zatím jen na internetu, ale našla jsem jen ozdravný pobyt pro děti. Mám pojištovnu 205 ČPZP.
Tak kdyby se našla nějaká hodná duše která ví něco o tohle a poradila, byla bych strašně ráááda… :nevim: :kytka:

Reakce:

TMana
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 23.08.18 08:16

Většinou pomůže pobyt u moře, silným ekzematikům pak např. Mrtvé moře.

vokishka
Extra třída :D 12750 příspěvků 23.08.18 08:27

No ozdravovna pro dospele fakt neni. Pokud je silne astma,tak mozna lazne, na ekzem nevim, jestli nejake lazne budou .

vokishka
Extra třída :D 12750 příspěvků 23.08.18 08:28
@TMana píše:
Většinou pomůže pobyt u moře, silným ekzematikům pak např. Mrtvé moře.

To jo,ale dospeli za vlastni,tezko me pojistovna posle k mori :)

TMana
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 23.08.18 08:38
@vokishka píše:
To jo,ale dospeli za vlastni,tezko me pojistovna posle k mori :)

To jo, ale nikdo Vám nebrání si na pobyt vydělat, nebo?

vokishka
Extra třída :D 12750 příspěvků 23.08.18 08:41
@TMana píše:
To jo, ale nikdo Vám nebrání si na pobyt vydělat, nebo?

Nerozumime si, Petra se pta, jestli existuje nejaky ozdravny pobyt pres pojistovnu, takovy, jako pro deti. No a ja pisu,ze ne, jedine za vlastni.

TMana
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 23.08.18 11:10

Aha, sry, ten konec mi nějak unikl.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >