Ozdravovna Bedřichov - Špindl nebo Křetín?

208
20.3.10 09:29

Ozdravovna Bedřichov- Špindl nebo Křetín?

Pořád hledám a rozhoduju, do které ozdravovny se vydat. Zkoušela jsem založit diskusi, jestli někdo neznáte ozdravovnu ve Svatém Petru ve Špindlu, ale zatím se neozval nikdo, kdo by ji znal. Mezitím jsem narazila ještě na dvě další, o kterých uvažuju - Bedřichov (taky Špindlerův Mlýn) a Křetín. Neznáte někdo to? Jak jsem psala už u Sv. Petra - můj „problém je“, že bych tam jela s čerstvě tříletým hyperaktivem (takže práce jen s ním je víc než dost) a k tomu bych tam musela mít i 10měsíční Emičku (taky dost živá), tak mě by mě zajímalo, jak to v těch ozdravovnách vypadá, jaký jsou tam podmínky, jak se dá chodit kolem na procházku s kočárem a 3letým prckem k tomu a spousta dalších jiných věcí. Jestli jste tam někdo byl nebo víte o někom, kdo tam byl, prosím, napište mi… Moc děkuju!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11933
20.3.10 12:36

ahoj, ozdravovnu Bedřichov myslíš tu dětskou nebo vojenskou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
388
20.3.10 21:22

Já měla syna v Bedřichově, ale byl už velký a byl tam sám. O tom jak to tam je pro maminky nevím, ale je tam milej personál, radím zavolat a zeptat se. Nejkratší a nejjednodušší cesta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
23.3.10 20:58

Myslím tu dětskou. Prdísku - jasně, už jsem tam samozřejmě volala. Ale některý zkušenosti / postřehy maminek jsou nenahraditelné. Holky, jestli jste tam někdo byl, prosím písněte. Děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama