Ozdravovna Olum Metylovice zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavca3388
Závislačka 3968 příspěvků 27.09.18 18:52
Ozdravovna Olum Metylovice zkušenosti?

Maminky máte některá zkušenosti s ozdravovnou v Metylovicích z aktuálnějšího období?

Případně, kdyby se tu našla nějaká maminka, která tam nastupuje s dítětem 23.10 bylo by to super :lol: :lol: :lol:

Reakce:
Qwentin
Hvězda diskuse 64661 příspěvků 27.09.18 20:02
@Pavca3388 píše:
Maminky máte některá zkušenosti s ozdravovnou v Metylovicích z aktuálnějšího období?Případně, kdyby se tu našla nějaká maminka, která tam nastupuje s dítětem 23.10 bylo by to super :lol: :lol: :lol:

Ahoj, my byli v dubnu měsíc, bylo to tam super, byly tam děti (astma), ale my byli na neuro. Sestřičky hodné, procedur jsme měli 8 denně, ubytování super. Jídlo skvělé a velké porce. :palec: :palec: :palec:

andelka83
Generální žvanilka 20164 příspěvků 27.09.18 20:18

My byli přesně před dvěma lety a spokojenost. Jela jsem jako doprovod s oběma syny. S dýchacími problémy.

Pavca3388
Závislačka 3968 příspěvků 27.09.18 23:03

Holky díky za recenze. :) A ty procedury jste mohli absolvovat s dětmi myslím solnou jeskyni a třeba bazén atd… a platí se za to, když tam jdete s nimi?? A jak tam funguje ta školka.. to dítko tam je asi samotné jako ve školce normální, že? A jak se pak stíhají ty procedury dopoledne? Právě jsem četla na Metylovice ze starších diskuzí hodně negativní recenze, tak snad už to tam je jiný… :) Jen škoda, že na nás vyšel říjen - listopad to tam bude už asi sníh co?

andelka83
Generální žvanilka 20164 příspěvků 28.09.18 08:27

@Pavca3388 když jsi jako doprovod,tak chodíš skoro všude s dětmi. Jen tedy na ranní cvičení myslím ne, záleží jak je dítě velké,jinak myslím že všude ( cvičení v bazénu, plavání, solná jeskyně,sauna..) My jsme byli od konce srpna do konce září,takže školka fungovala až od září,a to asi jen 14 dní,pak ruplo potrubí a nic. Takže jsme si moc neodpočinuly. Jinak fungovala po ranním cvičení asi od 9 h do oběda. Na oběd už jsme si děti braly. Většina procedur byla odpoledne.
Pokud chceš jít na bazén o víkendu,třeba i s návštěvou,tak to se platí.
Sníh nevím,je to kousek od Frýdku Místku,hned vedle Frýdlantu nad Ostravicí,takže úplné závěje bych nečekala.

Pavca3388
Závislačka 3968 příspěvků 28.09.18 14:20

Tak pokud je bazén 3× týdně, tak budu spíš ráda, že o víkendu si od něj odpočineme :D :D Já jsem z Prostějovska a nikam k horám nejezdíme, tak nevím jaké počasí tam můžu v uvedené období očekávat… tak boby asi nechat doma, že? :) A dá se stíhat z jedné procedury dojít na druhou.. než se zorientuji, kde co je, tak aby jsme to stíhali. :) Někde jsem četla, že je to tam hodně chaotické, že ten čas mezi procedurami je krátký. Taky by mě zajímalo, kdyby za námi dojel manžel s dětmi, jestli by takovou skupinku o třech lidech ubytovali o víkendu přes noc? A mají všechny pokoje pro maminky s dětmi vlastní sociální zařízení? To je zpověď jako v kostele, že? :D :D

Qwentin
Hvězda diskuse 64661 příspěvků 28.09.18 18:14

@Pavca3388 Dá se stíhat jít z jedné procedury na druhou úplně v pohodě :-).O sociální zařízení jsme se dělili s další rodinou, ale pak nás přehodili na byt vedle školy a tam jsme ho měli pro sebe.

andelka83
Generální žvanilka 20164 příspěvků 28.09.18 18:43

@Pavca3388 dá se stíhat,každý pokoj dostane svůj seznam procedur a harmonogram kdy co má. Někdy byly třeba dvě procedury po sobě,třeba bazén a jeskyně,ale dalo se.
My co jsme měli dvě děti jsme byli v podkroví a tam jsme měli svou koupelnu a lednici na pokoji. Pod námi byly pokoje kde byla koupelna pro dva pokoje tuším a lednice v herně.
Tři lidi ubytovat nevím,ale jeden mohl přijet v pohodě,stačilo říct dopředu, ať dají peřiny.
Kdy bylo škaredě a měli jsme čas,jezdili jsme si Frýdlantu do herny. Jinak v ozdravovně možnosti nic moc. My jsme naštěstí měli tehdy krásné počasí 3 týdny,takže jsme byli pořád venku. Jen když poslední týden se ochladilo,bylo to horší.

marketakot
Nováček 2 příspěvky 22.10.18 23:09
Doporučujeme!

Ahoj, byli jsme v září 2018. Ubytování hezké, čisté, vkusné. Jídlo dobré, personál super a procedury perfektní. Je to moderní zařízení na vysoké úrovni, byli jsme mile překvapeni. Pro děti je k dispozici herna, ale také hřiště za ozdravovnou. Ozdravovna je v hezkém prostředí, dá se chodit na procházky. Byla jsem se dvěma syny a měli jsme se tam moooc dobře :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >