Reklama

Ozdravovna Olum Metylovice zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavca3388
Závislačka 3968 příspěvků 27.09.18 18:52
Ozdravovna Olum Metylovice zkušenosti?

Maminky máte některá zkušenosti s ozdravovnou v Metylovicích z aktuálnějšího období?

Případně, kdyby se tu našla nějaká maminka, která tam nastupuje s dítětem 23.10 bylo by to super :lol: :lol: :lol:

Reklama

Reakce:

Qwentin
Hvězda diskuse 52340 příspěvků 27.09.18 20:02
@Pavca3388 píše:
Maminky máte některá zkušenosti s ozdravovnou v Metylovicích z aktuálnějšího období?Případně, kdyby se tu našla nějaká maminka, která tam nastupuje s dítětem 23.10 bylo by to super :lol: :lol: :lol:

Ahoj, my byli v dubnu měsíc, bylo to tam super, byly tam děti (astma), ale my byli na neuro. Sestřičky hodné, procedur jsme měli 8 denně, ubytování super. Jídlo skvělé a velké porce. :palec: :palec: :palec:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19555 příspěvků 27.09.18 20:18

My byli přesně před dvěma lety a spokojenost. Jela jsem jako doprovod s oběma syny. S dýchacími problémy.

Pavca3388
Závislačka 3968 příspěvků 27.09.18 23:03

Holky díky za recenze. :) A ty procedury jste mohli absolvovat s dětmi myslím solnou jeskyni a třeba bazén atd… a platí se za to, když tam jdete s nimi?? A jak tam funguje ta školka.. to dítko tam je asi samotné jako ve školce normální, že? A jak se pak stíhají ty procedury dopoledne? Právě jsem četla na Metylovice ze starších diskuzí hodně negativní recenze, tak snad už to tam je jiný… :) Jen škoda, že na nás vyšel říjen - listopad to tam bude už asi sníh co?

andelka83
Neúnavná pisatelka 19555 příspěvků 28.09.18 08:27

@Pavca3388 když jsi jako doprovod,tak chodíš skoro všude s dětmi. Jen tedy na ranní cvičení myslím ne, záleží jak je dítě velké,jinak myslím že všude ( cvičení v bazénu, plavání, solná jeskyně,sauna..) My jsme byli od konce srpna do konce září,takže školka fungovala až od září,a to asi jen 14 dní,pak ruplo potrubí a nic. Takže jsme si moc neodpočinuly. Jinak fungovala po ranním cvičení asi od 9 h do oběda. Na oběd už jsme si děti braly. Většina procedur byla odpoledne.
Pokud chceš jít na bazén o víkendu,třeba i s návštěvou,tak to se platí.
Sníh nevím,je to kousek od Frýdku Místku,hned vedle Frýdlantu nad Ostravicí,takže úplné závěje bych nečekala.

Pavca3388
Závislačka 3968 příspěvků 28.09.18 14:20

Tak pokud je bazén 3× týdně, tak budu spíš ráda, že o víkendu si od něj odpočineme :D :D Já jsem z Prostějovska a nikam k horám nejezdíme, tak nevím jaké počasí tam můžu v uvedené období očekávat… tak boby asi nechat doma, že? :) A dá se stíhat z jedné procedury dojít na druhou.. než se zorientuji, kde co je, tak aby jsme to stíhali. :) Někde jsem četla, že je to tam hodně chaotické, že ten čas mezi procedurami je krátký. Taky by mě zajímalo, kdyby za námi dojel manžel s dětmi, jestli by takovou skupinku o třech lidech ubytovali o víkendu přes noc? A mají všechny pokoje pro maminky s dětmi vlastní sociální zařízení? To je zpověď jako v kostele, že? :D :D

Qwentin
Hvězda diskuse 52340 příspěvků 28.09.18 18:14

@Pavca3388 Dá se stíhat jít z jedné procedury na druhou úplně v pohodě :-).O sociální zařízení jsme se dělili s další rodinou, ale pak nás přehodili na byt vedle školy a tam jsme ho měli pro sebe.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19555 příspěvků 28.09.18 18:43

@Pavca3388 dá se stíhat,každý pokoj dostane svůj seznam procedur a harmonogram kdy co má. Někdy byly třeba dvě procedury po sobě,třeba bazén a jeskyně,ale dalo se.
My co jsme měli dvě děti jsme byli v podkroví a tam jsme měli svou koupelnu a lednici na pokoji. Pod námi byly pokoje kde byla koupelna pro dva pokoje tuším a lednice v herně.
Tři lidi ubytovat nevím,ale jeden mohl přijet v pohodě,stačilo říct dopředu, ať dají peřiny.
Kdy bylo škaredě a měli jsme čas,jezdili jsme si Frýdlantu do herny. Jinak v ozdravovně možnosti nic moc. My jsme naštěstí měli tehdy krásné počasí 3 týdny,takže jsme byli pořád venku. Jen když poslední týden se ochladilo,bylo to horší.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >