Reklama

Označení příprava zásilky k doručení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 09:02
Označení příprava zásilky k doručení?

Dobrý den, byla mi odeslána doporučeně zásilka, dnes dle podacího čísla je příprava zásilky k doručení na depu, neví někdo jestli ji budu mít již dnes nebo až zítra?

Reklama

Reakce:

xammy
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 04.10.18 09:05

Proc anonym? to je to tak citlive?

vcera jsem mela rano psanou pripravu, neco po poledni mi to dorucili.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1121 příspěvků 04.10.18 09:09
@Anonymní píše:
Dobrý den, byla mi odeslána doporučeně zásilka, dnes dle podacího čísla je příprava zásilky k doručení na depu, neví někdo jestli ji budu mít již dnes nebo až zítra?

Neni nic jednodussiho, nez zavolat na to depo :roll: misto toho, se zakladaji nesmyslny diskuze, kdy kazdy napise svoji zkusenost. Ale to ti moc nepomuze. Bud ti to doruci dnes nebo zitra :nevim: :lol: :lol:

sagina
Echt Kelišová 7549 příspěvků 04.10.18 09:13
@TopSecret píše:
Bud ti to doruci dnes nebo zitra :nevim: :lol: :lol:

anebo v případě České pošty třeba až za týden, můžeš si hodit kostkou :nevim:

Konnny
Ukecaná baba ;) 2057 příspěvků 04.10.18 09:13

To, že má zásilku v přípravě na depu je velmi citlivá osobní informce, vyžadující anonymitu.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 04.10.18 09:14
@Anonymní píše:
Dobrý den, byla mi odeslána doporučeně zásilka, dnes dle podacího čísla je příprava zásilky k doručení na depu, neví někdo jestli ji budu mít již dnes nebo až zítra?

Dnes, ale měla by dorazit SMS

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1121 příspěvků 04.10.18 09:30
@sagina píše:
anebo v případě České pošty třeba až za týden, můžeš si hodit kostkou :nevim:

Ja si ale na CP nemuzu stezovat :nevim: vzdy mi vsechno doslo. A brzo. A i pred Vanoci. Balicky za par korun, treba 1,2 ks si nechavam posilat obycejne a max.treti den dojde :nevim: nevim, co kazdej ma proti Cesky poste.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1121 příspěvků 04.10.18 09:32
@Konnny píše:
To, že má zásilku v přípravě na depu je velmi citlivá osobní informce, vyžadující anonymitu.

Co ty vis, treba je to terorista a potrebuje byt anonymni, nebot mu Ceska posta dorucuje strelny prach :mrgreen:

Konnny
Ukecaná baba ;) 2057 příspěvků 04.10.18 09:36

@TopSecret :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 17:03

Velmi vtipné @TopSecret @Konnny anonymní to je z důvodu dárku pro dceru, která emimino používá a byla bych nerada kdyby věděla, že mi má něco přijít před její oslavou 20. narozenin když má za to, že dostane něco co již doma mám.???? Jinak děkuji všem co mi normálně odpověděli, balíček jsem měla ještě včera na poště.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >