Reklama

Oznámení 12 týdnu těhotenství oběma rodičům najednou

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maminy
Povídálka 32 příspěvků 15.04.18 20:13
Oznameni 12tt obema rodicum najednou

Pristi patek mame s rodici od nas obou naplanovanou rodinou veceri, ani jedni rodice nevi, ze se na veceri uvidi (znaji se a jsou spol. v pohode)
Chceme jim oznamit 12tt a hledame dobre napady, poradite?
Predem dekuji :)

Reklama

Reakce:

unuděná
Kelišová 5365 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 20:20

@maminy teda,vy jste dobry :mrgreen: navrhuji foto z ultrazvuku pod talirem ;)

Půáček
Kecalka 263 příspěvků 15.04.18 20:25

Ja teď zrovna viděla videa, kde oznamovali právě těhotenství. Jediný na co si ale vzpomenu, že si dělali hromadnou fotku. Nastávající tatínek fotil a jejich rodiče a a ta těhotná paní se fotili. A on jim řekl „řekněte prarodice v unoru“ :) a měli ty reakce i vyfocené. Přišlo mi to celkem vtipný :lol:

Laddmie
Závislačka 3372 příspěvků 13 inzerátů 15.04.18 21:38
@Půáček píše:
Ja teď zrovna viděla videa, kde oznamovali právě těhotenství. Jediný na co si ale vzpomenu, že si dělali hromadnou fotku. Nastávající tatínek fotil a jejich rodiče a a ta těhotná paní se fotili. A on jim řekl „řekněte prarodice v unoru“ :) a měli ty reakce i vyfocené. Přišlo mi to celkem vtipný :lol:

:palec: To je skvělé. :D

P4ja
Kelišová 5384 příspěvků 15.04.18 22:23

My dělali takový voucher ve stylu.. milá babičko, posílám ti poukaz na rozmazlování… těším se…a platnost od. podle data porodu a když jim to nedocvaklo, tak jsme k tomu dali i fotku z utz. Ta je stejně nejlepší..

vertunka
Závislačka 4578 příspěvků 16.04.18 09:30

Ja bych rekla, ze jim to stejne dojde, az se tam uvidi :mrgreen:.

maminy
Povídálka 32 příspěvků 23.04.18 10:17
@maminy píše:
Pristi patek mame s rodici od nas obou naplanovanou rodinou veceri, ani jedni rodice nevi, ze se na veceri uvidi (znaji se a jsou spol. v pohode)
Chceme jim oznamit 12tt a hledame dobre napady, poradite?
Predem dekuji :)

Byl to moc hezký večer, mám radost povedlo se…

Půáček
Kecalka 263 příspěvků 23.04.18 11:35

@maminy no a jak to proběhlo? ;)

maminy
Povídálka 32 příspěvků 23.04.18 11:59
@Půáček píše:
@maminy no a jak to proběhlo? ;)

Vytiskla jsem to jako přáníčko a napsala jsem: Babi a dědo, ještě nevím zda si bud hrát s panenkami, nebo s auty, ale v listopadu se na vás budu těšit..
Nechala jsem se inspirovat textem z internetu a fotku jsem vyfotila sama… bylo to bezvadné setkání :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama