Oznámení 12 týdnu těhotenství oběma rodičům najednou

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maminy
Povídálka 34 příspěvků 15.04.18 20:13
Oznameni 12tt obema rodicum najednou

Pristi patek mame s rodici od nas obou naplanovanou rodinou veceri, ani jedni rodice nevi, ze se na veceri uvidi (znaji se a jsou spol. v pohode)
Chceme jim oznamit 12tt a hledame dobre napady, poradite?
Predem dekuji :)

Reakce:

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 15.04.18 20:20

@maminy teda,vy jste dobry :mrgreen: navrhuji foto z ultrazvuku pod talirem ;)

Půáček
Kecalka 285 příspěvků 15.04.18 20:25

Ja teď zrovna viděla videa, kde oznamovali právě těhotenství. Jediný na co si ale vzpomenu, že si dělali hromadnou fotku. Nastávající tatínek fotil a jejich rodiče a a ta těhotná paní se fotili. A on jim řekl „řekněte prarodice v unoru“ :) a měli ty reakce i vyfocené. Přišlo mi to celkem vtipný :lol:

Laddmie
Závislačka 3377 příspěvků 15.04.18 21:38
@Půáček píše:
Ja teď zrovna viděla videa, kde oznamovali právě těhotenství. Jediný na co si ale vzpomenu, že si dělali hromadnou fotku. Nastávající tatínek fotil a jejich rodiče a a ta těhotná paní se fotili. A on jim řekl „řekněte prarodice v unoru“ :) a měli ty reakce i vyfocené. Přišlo mi to celkem vtipný :lol:

:palec: To je skvělé. :D

P4ja
Kelišová 6355 příspěvků 15.04.18 22:23

My dělali takový voucher ve stylu.. milá babičko, posílám ti poukaz na rozmazlování… těším se…a platnost od. podle data porodu a když jim to nedocvaklo, tak jsme k tomu dali i fotku z utz. Ta je stejně nejlepší..

vertunka
Závislačka 4644 příspěvků 16.04.18 09:30

Ja bych rekla, ze jim to stejne dojde, az se tam uvidi :mrgreen:.

maminy
Povídálka 34 příspěvků 23.04.18 10:17
@maminy píše:
Pristi patek mame s rodici od nas obou naplanovanou rodinou veceri, ani jedni rodice nevi, ze se na veceri uvidi (znaji se a jsou spol. v pohode)
Chceme jim oznamit 12tt a hledame dobre napady, poradite?
Predem dekuji :)

Byl to moc hezký večer, mám radost povedlo se…

Půáček
Kecalka 285 příspěvků 23.04.18 11:35

@maminy no a jak to proběhlo? ;)

maminy
Povídálka 34 příspěvků 23.04.18 11:59
@Půáček píše:
@maminy no a jak to proběhlo? ;)

Vytiskla jsem to jako přáníčko a napsala jsem: Babi a dědo, ještě nevím zda si bud hrát s panenkami, nebo s auty, ale v listopadu se na vás budu těšit..
Nechala jsem se inspirovat textem z internetu a fotku jsem vyfotila sama… bylo to bezvadné setkání :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >