Oznámení 12 týdnu těhotenství oběma rodičům najednou

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maminy
Povídálka 28 příspěvků 15.04.18 20:13
Oznameni 12tt obema rodicum najednou

Pristi patek mame s rodici od nas obou naplanovanou rodinou veceri, ani jedni rodice nevi, ze se na veceri uvidi (znaji se a jsou spol. v pohode)
Chceme jim oznamit 12tt a hledame dobre napady, poradite?
Predem dekuji :)

Reklama

Reakce:

unuděná
Závislačka 4852 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 20:20

@maminy teda,vy jste dobry :mrgreen: navrhuji foto z ultrazvuku pod talirem ;)

Půáček
Kecalka 249 příspěvků 15.04.18 20:25

Ja teď zrovna viděla videa, kde oznamovali právě těhotenství. Jediný na co si ale vzpomenu, že si dělali hromadnou fotku. Nastávající tatínek fotil a jejich rodiče a a ta těhotná paní se fotili. A on jim řekl „řekněte prarodice v unoru“ :) a měli ty reakce i vyfocené. Přišlo mi to celkem vtipný :lol:

Laddmie
Závislačka 3272 příspěvků 14 inzerátů 15.04.18 21:38
@Půáček píše:
Ja teď zrovna viděla videa, kde oznamovali právě těhotenství. Jediný na co si ale vzpomenu, že si dělali hromadnou fotku. Nastávající tatínek fotil a jejich rodiče a a ta těhotná paní se fotili. A on jim řekl „řekněte prarodice v unoru“ :) a měli ty reakce i vyfocené. Přišlo mi to celkem vtipný :lol:

:palec: To je skvělé. :D

P4ja
Závislačka 3490 příspěvků 15.04.18 22:23

My dělali takový voucher ve stylu.. milá babičko, posílám ti poukaz na rozmazlování… těším se…a platnost od. podle data porodu a když jim to nedocvaklo, tak jsme k tomu dali i fotku z utz. Ta je stejně nejlepší..

vertunka
Závislačka 3695 příspěvků 16.04.18 09:30

Ja bych rekla, ze jim to stejne dojde, az se tam uvidi :mrgreen:.

maminy
Povídálka 28 příspěvků 23.04.18 10:17
@maminy píše:
Pristi patek mame s rodici od nas obou naplanovanou rodinou veceri, ani jedni rodice nevi, ze se na veceri uvidi (znaji se a jsou spol. v pohode)
Chceme jim oznamit 12tt a hledame dobre napady, poradite?
Predem dekuji :)

Byl to moc hezký večer, mám radost povedlo se…

Půáček
Kecalka 249 příspěvků 23.04.18 11:35

@maminy no a jak to proběhlo? ;)

maminy
Povídálka 28 příspěvků 23.04.18 11:59
@Půáček píše:
@maminy no a jak to proběhlo? ;)

Vytiskla jsem to jako přáníčko a napsala jsem: Babi a dědo, ještě nevím zda si bud hrát s panenkami, nebo s auty, ale v listopadu se na vás budu těšit..
Nechala jsem se inspirovat textem z internetu a fotku jsem vyfotila sama… bylo to bezvadné setkání :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší moment svatby: Černošský kněz Michael Curry šokoval aristokracii

Už nyní se svatba prince Harryho stane nejvytíženějším generátorem tvzv.... číst dále >

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama