Oznámení těhotenství manželovi

Anonymní
13.1.20 18:55

Oznámení manželovi těhotenství

Ahoj, nastávající nebo současné maminky. Plánujeme miminko a dozvěděla jsem se, že se to už povedlo :oops:. Jsem tip člověka co překvapení udělá nějak více zajímavější. Jak jste oznámili manželovi těhotenství? Jen tak jste mi to řekli, nebo udělali nějakou formou hry třeba? Že musel být chvíli napjatý a nějakým způsobem se k tomu dopracovat. Nechci mu to hned jen tak říct, ale nevím zda to není až moc. Zda to nevidím jen já tak super :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5403
13.1.20 18:57

Já jsem si vždycky malovala, jak to oznámim teatrálně, nakonec to bylo tak, že jsem ráno vstala dřív, udělala si test a pak mu to, rozespalému, šla říct :D Došlo mu to pořádně až později. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7149
13.1.20 19:03

Když jsme se rozhodli mit dítě, tak manžel přesně na den věděl, kdy mám dostat MS a test dělal se mnou. Já si ale v tomhle případě na žádná tajemství a překvapení nepotrpím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
13.1.20 19:04

Při prvním těhu dostal přítel jakože dopis od miminka a na druhé tehu(zatím ale nic) jsem nechala vyrobit stírací los ve kterém se to dozví.. Snad ho brzo budu moct darovat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
40656
13.1.20 19:05

Mne prislo lepsi mu to oznamit hned, jeste v takový ty euforii, ze jsme to museli zpracovavat ještě oba dva :lol: prijde mi to lepsi nez ze uz to nakou dobu vím a pak mu to slavnostně oznamim..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10242
13.1.20 19:08

Já ani manžel na tyhle „blbosti“ nejsme. Normálně jsem mu řekla že jsem těhotná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
13.1.20 19:12
@lachtanice86 píše:
Já ani manžel na tyhle „blbosti“ nejsme. Normálně jsem mu řekla že jsem těhotná

Přesně.
Hlavně dneska je tolik potratů a zamlklých těhu, že radost duse až když držím v ruce zdravé mimčo. Nejsem pověrčivá, ale to předčasná teatrálnost… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10242
13.1.20 19:24

@Pajik 76 přesně, já zažila těch potratu a zt celkem 5. Takže my to pak brali hodně racionálně. Ale každej ať si to dělá podle sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
13.1.20 19:30

Testovali jsme spolu. Tohle „překvapení“ opravdu nechápu. On je rodič stejně jako ty. Tobě by se líbilo, kdyby moč testoval on a na vánoce ti zabalil pocurany test? Že už teda jako konečně jo, ale jsi v sestem mesici, tak ať už se chystáš na porod a řekl ti to až ted, protoze tě chtěl dostatečně prekvapit? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
13.1.20 19:35

Já mu to řekla vždy hned s radostí za ním běžela a hned řekla.. Nevydrzela bych něco plánovat dělat nějaké to překvapení jak mu to říci.. Když tak krásné překvapení radost nám přišla tak ať se radujeme hned oba spolecne :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
13.1.20 19:42

Já na to nejsem, přesně jak psal někdo výše, nepřijde mi vhodné v tomhle dělat nějaký překvapení. Jste v tom oba nastejno. Navíc u mě ta prvotní emoce rozhodně nebyla čistě radost, spíš hodně smíšený pocity mírně řečeno. Tak bych se nedivila, že se každej ten chlap nemusí nad tou zpravou nutně radovat. Přichází s tím i spoustu starostí, navíc takhle v začátku se může stat cokoliv. Ale nechci být negativní, dělej jak myslíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2371
13.1.20 19:45

My jsme se pokazde divali na testy spolu, to mi prijde divne vymyslet překvapení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 19:47

Já to manželovi oznámila ihned s radotí. Proč tajnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 19:48

Řekla bych mu to normálně hned. Ono spousta těhotenství konci potratem, tak bych z toho nedělala divadlo. Kamaradka dala na stromeček těhotensky test, do dárků botičky a do týdne potratila. Takže ono je lepší to jen oznámit.

• Nahlásit
  • Citovat
13634
13.1.20 19:48

Jednou viděl test první on, po druhé jsem mu rááno řekla, že jsem těhotná a teď doufám, že se ještě někdy zadaří, ale divadlo kolem toho neděláme
zvlášť, když máme zkušenosti s potraty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama