Oznámení na sociálku na sousedy s dítětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 21:53
Oznámení na sociálku

Ahoj. Moje mamka má nad sebou sousedy, kteří mají asi rok a pul staré dítě. To, že dupou, vržou židlemi, atd, to by ještě překousla. Ale to, že neustále křičí na to dítě a chodí spát až kolem půlnoci a do pulnoci jezdi s hračkami po zemi a dělá kraval, to už jaksi nedává. Nejde ani tak o to, že to dítě je vzhůru, ale o to, že chodí spát ‚se sousedy‘ až po tom, co jdou spát oni, tak usne i moje máma. Protože skrz ten kraval, co tam dělají se nedá usnout. Domluva s nimi není. Slečna sousedka je drzá a arogantní. Napadlo nás anonymní udání na sociálku, s tím, že dítě chodí tak šíleně dlouho spát a neustále se na něj jen křičí. Mělo by to smysl? Policie bohužel nepomáha..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2270 příspěvků 04.12.18 21:59

Jestli to sociálka bude řešit, nevím, ale o anonymní udání se jednat nebude. Slečně sousedce bude jasné, odkud vítr vane. Co zkusit mamince odhlučnit strop? Tyhle války mezi sousedy k žádnému rozumnému cíly nedojdou. Budou jí dělat akorát naschvály.

Příspěvek upraven 04.12.18 v 22:00

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 21:59

Nektere deti chodi spat později, take jsme s tim jednu dobu bojovali, nemusi to byt zrovna zanedbani pece. Obratila bych se na domovnika.

Lopenana
Povídálka 50 příspěvků 04.12.18 21:59

Je to nesmysl,tohle není případ pro socialku. Matka by si měla se sousedy promluvit důrazněji,nebo se obrátit na bytové družstvo. Je bohužel v nesnadné situaci,nedá se moc dělat. :zed:

Konnny
Závislačka 2577 příspěvků 04.12.18 22:11

Obávám se, že matka nemůže chudák nic. Pro sociálku to není, družstvo s tím nic neudělá a odhlučněné stropy máme doma, dali jsme za ně desítky tisíc a jsou úplně, ale úplně naprd.
Paní matku velice lituji, nad náma jsou občas na víkend malí vnuci sousedky je tam- plovoucí podlaha bez krytin, házejí imrvére hračky po zemi a rozléhají se dunivé rány, celé hodiny lítají po bytě v pevných botičkách a je to teda na Chocholouška.A to jdou večer v půl osmý normálně spát.

lucynka25
Echt Kelišová 7915 příspěvků 1 inzerát 04.12.18 22:12

Take si myslim,ze tohle není duvod. Pokud by se tam hodne kricelo, ruzne navstevy do noci,hudba,deti očividně zanedbane,tak.pak ano.
Ale je spousta deti,co usina pozde odpoledne a pak proste ponocuji.Obcas se nam to take stane,kdyz mi dcerka usne az v 16h vzbudi se v 18h tak se stane ze jdeme spat apolu treba ve 22,23h..ale.nas­testi se to skoro nestava

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 22:26

my jsme na sociálku posílali udání fakt oduvodněné týraní dětí což tohle je oproti tomu nic. A stejně se na to sociálka vybodla takže myslím že se vykašle i na tohleto

alilauter
Kecalka 260 příspěvků 04.12.18 22:30

No já musím pochválit našeho souseda, že nás ještě neudal :lol: malej měl dobu, kdy vstával okolo půl čtvrtý a jdeme si hrát. Teď ma období, že chodi okolo 23 a to mu zkracuju polední spánek. Včera než jsem zakročila, našel zouvak a začal s ním třískat do podlahy. K tomu si přidejte moji temperamentní povahu, kdy i když jsem si jen telefonovala s kamoskou, tak se manžel ptal, na koho tak jecim. Ale já aspoň vím, že jsme sousedi na prd a uplacim souseda třeba domacim vánočním cukrovím…

mixa30
Kecalka 332 příspěvků 5 inzerátů 04.12.18 22:33

Podle vašich kriterii, by u nás musela byt socialka snad každý den . Malý měl obdobý kdy bohužel taky chodil spát kolem pul noci , ještě ted ve 4 letech chodí spát o pul jedenácte, prostě je nespavec , ale bydlíme v přízemi, takže nějaký dupot neřeším :) Taky jsem křičící matka ( trošku cholerik :( ) a přesto svého syna miluji. Diky bohu, za tolerantní sousedy :)

alilauter
Kecalka 260 příspěvků 04.12.18 22:36

@mixa30
Jako já :potlesk:

mixa30
Kecalka 332 příspěvků 5 inzerátů 04.12.18 22:39

@alilauter Zrovna jsem to dočetla a musím se smát, taky uplácíme cukrovím, koláčí, či jinými buchtami :) Já se u pečení uklidňuji…poslední dobou peču docela často :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 22:42

Joo, náš soused, co bydlí pod námi, taky tvrdil, jak naše dvojky řvou a lítaj o bytě do pozdních hodin, že na ně křičíme, máme je nevychovaný, třískal do topení kvůli upadlé kostičce, kvůli tomu, že se děti prošly z místnosti do místnosti. Přitom děti byly v půl 8 v posteli, my po bytě chodili po špičkách a radši jsme většinu času trávili venku, nakonec jsme podali na město stížnost, že nás otravuje, ale nikdo nic nevyřešil. Vlastně jo, stěhujeme se pryč, byt jsme prodali mladé slečně, která má tatínka dost od rány a věřím tomu, že až holka šoupne židlí a soused na ní vlítne, tak mu to její papínek vysvětlí.My na to neměli sílu. Tím chci říct, že vnímání hluku je dost individuální, nevíš, co se tam děje a pokud dítě není zanedbaný a vyloženě na něm není vidět, že je týraný, tak na ně nikdo chodit nebude. Nám taky vyhrožoval sociálkou a soudy, akorát jsem z toho byla ve stresu a nakonec jsem nedělala nic jiného, než jsem je pořád napomínala, ať nedělaj tohle a tamto a číst celý dny knihy a sedět na zadku nemůže po malých dětech nikdo chtít, to je prostě nereálný. Jo a taky mě nařknul z toho, že jsem drzá a arogantní

Serpentini
Zasloužilá kecalka 883 příspěvků 04.12.18 23:07

Tý jo, proč nám naši sousedi nic nenosí? :? Pod námi je bordel denně … křik, dupání, štěkání psa, třískání dveřmi, kolikrát až do noci a cukroví ani koláč nedonesou … asi si na ně půjdeme stěžovat, aby nám začali podstrojovat :lol:

růžový achát
Kelišová 5048 příspěvků 04.12.18 23:14

Zakladatelko ty a tvoje matka jste pěkná udavačská banda, neuvěřitelné!!! :poblion: :poblion: :poblion:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 23:24

@růžový achát až někoho udáme, tak potom mužem byt udavači, zatim to byl jen zoufalý napad, aby se matka konečně v klidu vyspala do práce :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >