Oznámení nechtěného těhotenství

279
28.2.21 22:16

Oznámení nechtěného těhotenství

Ahoj Všichni
Rada bych Vás poprosila o radu, ohledně oznámení tehotenstvi příteli. Neboť, je v tom malý háček. Přítel 35-ja 27. Dříve jsem měla problémy s alkoholem, byla jsem i na leceni, kde jsem se dala dohromady, ovšem pak jsem 2× klopytla, ale už je to rok co nepiju a jsem v pořádku. Při debatě s přítelem ohledně dítěte, konkrétně o tom, že praktikujeme sex tak že počítám plodné dny, tak že to není 100% ochrana a riziko tam je, tak po chvilkovem zamyšlení rekl, dost rázně že teď ještě mimino ne protože mi ještě úplně nevěří ohledne mého problému. Debata byla před týden. :( Dnes jsem zjistila že jsem v tom. Pritel je takový rázný, stojí si za svým a má svůj rozum. :zed: I když vím, že mě miluje a dítě si necháme, tak se bojím jak bude regovat. :nevim: Že řekne něco co mi moc ublíží a zrání mě. Jak mu to říct aby byl v klidu?
Moc děkuji za odpověď. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1481
28.2.21 22:26

Kolik jich budes zakladat? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
28.2.21 22:27

Prostě mluvit narovinu. A probrat vaší situaci musíte vy. Nikdo vám do vztahu nevidí.
Navíc on sám moc dobře ví, že plodné/neplodné dny fungovat dlouhodobě nemůže, takže on bez viny není už vůbec. :)
Má mít rozum, používat ochranu, když dítě tak moc rázně nechce.

• Citovat
  • Nahlásit
279
28.2.21 22:33
@migmina píše:
Kolik jich budes zakladat? :zed:

Omlouvám se, jsem tu poprvé tak až teď zjišťuju jak to funguje. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7500
28.2.21 23:06

Plodné dny nejsou spolehlivá ochrana, obzvlášť pokud ovulaci odtušíš podle nějaké kalkulačky a ne podle měření bazální teploty. Pokud nechcete dítě, máte používat spolehlivější ochranu… No co už neděláš. Možná bych rozhovor začala s tím, že to počítání plodných dnů nebyl asi nejlepší nápad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
799
28.2.21 23:50

Kdyby měl přítel rozum, tak se nespoléhá na plodné/neplodné dny. Stalo se, teď mu to prostě oznam. Skákat nadšením asi nebude, ale snad to nějak vstřebá. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13665
1.3.21 00:06

Pockej do potvrzeni lekarkou a pak narovinu, vim že jsme to neplánovali, ochrana nebyla dostatečná jsem tehotna. Připrav se zatim na to, že nebude rad, muze říct něco co nebude fer a dej mu cas. Ovsem za těhotenství je zodpovědný stejně jako ty, formu „antikoncepce“ znal jinak se nechránil, je to i jeho problem rizika znal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64319
1.3.21 06:17

@Lili93 když nechce dítě, má se chránit. Co na to říct.. Přijde mi, že to bylo naschvál, zvolili jste nejmíň spolehlivou metodu a teď se divis :think: prostě mu to řekni, jak to je..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
1.3.21 06:47

Tak si měl vzít kondom :nevim: Ty se na dítě citis? Mas svůj problém pod kontrolou? Jestli si dítě chceš nechat, objednej se za 2/3 týdny k dr, budeš to mít potvrzené a pak bude na chlapovi aby se k tomu nějak postavil. Rozhodne to neoznamuj nijak provinile, mate na tom podíl oba stejný.
Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat