Oznámení o příjmu vlastníka bytu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Neeky
Kecalka 266 příspěvků 26.02.18 13:08
Oznámení o příjmu vlastníka bytu

Zdravím, moc bych chtěla požádat o radu ty, kteří se vyznají v daních, protože já jsem na to levá jako turecká šavle :mrgreen: S manželem jsme koupili byt, kde funguje tzv. společenství vlastníků domu. Nyní mi přišlo do schránky tzv. oznámení o příjmu vlastníka bytu, výše tohoto příjmu je asi 600kč. Je to za pronájem nějaké prostoru v domě nějaké firmě. Moc by mě zajímalo, co jsme s tímto dokladem povinni dělat :mrgreen: Je třeba tento příjem nějak dokládat do daní? Oba jsme zaměstnanci a daně nám zpracovává zaměstnavatel, proto tomu houby rozumím :D Děkuji za radu.

Reklama

Reakce:

Ornwen
Závislačka 3761 příspěvků 1 inzerát 26.02.18 13:32

@Neeky nic nemusíš, pokud to nepřesahuje 6000 za rok.
U nás už to na ten papír radši píšou, páč pořád někdo řešil, co s tím :mavam:

Neeky
Kecalka 266 příspěvků 26.02.18 13:48

@Ornwen Vážně, to je super :mrgreen: tak to se mi ulevilo, škoda papíru tím pádem :-D moc děkuji :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Miliony z Ameriky? Jak Eva a Vašek udělali novou kariéru na bohaté Floridě

Podnikavost se jim upřít nedá. Oblíbené pěvecké duo Eva a Vašek, kteří si... číst dále >

Štiková terčem kritiky kvůli reality show: Dostává výhrůžné zprávy i urážky

Myslela si, že jí reality show Štiky přinese slávu, zatím ale sklízí kritiku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Martha Issová: Role Marie v Dukle 61 mě vysvobodila ze stereotypů

Herečka Martha Issová, životní partnerka režiséra Davida Ondříčka, zazářila... číst dále >

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Reklama