Oznámení sourozence dětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ventolin
Povídálka 28 příspěvků 03.02.19 13:35
Oznámení sourozence detem

Jak oznamit dětem dalšího sourozence.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Cuddy
Neúnavná pisatelka 15902 příspěvků 03.02.19 13:37

Kolik jim je?

mofiz
Závislačka 2712 příspěvků 1 inzerát 03.02.19 13:39

My jsme to s manželem řekli naprosto jednoduše. V bříšku máme miminko :blush:. A hotovo. Amálka chodí, pohladí, potulinkuje se povídá Vojtíškovi. Míša pohladí, sáhne si a těší se

Ennny
Závislačka 2576 příspěvků 03.02.19 13:50

Kolik jim.je a jak dlouho jsi těhotná?

chs.jasmin
Echt Kelišová 8520 příspěvků 03.02.19 14:06
@Ventolin píše:
Jak oznamit dětem dalšího sourozence.

Asi dle věku. Ale nedělala bych kolem toho nějaké halo. Naši byl rok a něco, tak jsme řekli, že v břísku má maminka miminko a jak břicho rostla, tak sama začala hladit a pusinkovat a pochopila to.

Určitě bych ale počkala alespon do 8tt neli do 12tt (pokud to na tobě není vidět) - aby pak nebylo zklamané, kdyby to nevyšlo.

Angel-X
Kecalka 228 příspěvků 03.02.19 14:08

U nas si tatinek.napsal o miminko Jeziskovi a Jezisek mu pod stromecek prinesl miminko mamice do briska :D (to uz byl nejaky 15tt)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 03.02.19 14:36

Že má máma miminko v bříšku. Asi tak 12tt. Pak byl se mnou syn na velkém utz. Byl z toho úplně vykulenej. Jen bylo těžké ho přesvědčit, že to nemusí všem povídat :-)

scentini
Závislačka 3578 příspěvků 03.02.19 14:47

Normalne, dcera si sourozence moc prala, takze byla moc rada.

chaela
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 1 inzerát 03.02.19 14:57

Stejně, jako ostatní. A v břiše mimino. Dvouletý to nechápe, ctyrletymu je to asi jedno, nemluvi o tom, na nic se neptá. Akorát teď jsme prohlíželi.jebo fotky, když byl malej a byla jsem těhotná s mladším, tak jen prohlásil, že tam je v brichu brácha a teď je v brichu mimino. Jsem teprve 11tt, tak myslím, že to víc začne vnímat, až budu mít břicho a nějakou kloudnou fotku z utz.

Ventolin
Povídálka 28 příspěvků 03.02.19 15:34

Jsou čtyři starší 15,4,6,1 a další vychází na říjen,ale já jsem tak šťastná.Jen babičky neví a bude halo.Ale nikdo nám nepomáhá a děti zase mají vše.Jako nejezdím k moři,ale dívčí dámě 2 krát za rok.

Ventolin
Povídálka 28 příspěvků 03.02.19 19:46
Snažení co pomohlo otěhotnět vzdy

Ahoj holky,vždy čtu tady nějaké řady ohledně otehotneni a je to fajn pomoc. My,už máme 4 dětičky a podotýkám,ze přes bylinky a 5 na cestě.

Ennny
Závislačka 2576 příspěvků 03.02.19 20:06

Tak to už musíš mít v oznamování praxi ne?

Ventolin
Povídálka 28 příspěvků 03.02.19 20:24

Omlouvám se jsem tady nová ještě mám 3 dny novej telefon a jsem ráda,že jsem něco zvykla.Pokud jsem něco způsobila omlouvám se

Ennny
Závislačka 2576 příspěvků 03.02.19 20:25

@Ventolin ale těm dětem :lol: když jich máš tolik tak to asi nebudeš oznamovat poprvé

Ventolin
Povídálka 28 příspěvků 03.02.19 20:30

Promiň teď jsem to neprobrala.To určitě ne,ale víš jak pubertak,moc se jí nechce,už se vidí na škole.a děcina se těší jeden den a druhý ne.Jak na houpačce.Kolik Ty mas dětiček?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Spisovatelku prý rozčílila vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >