Reklama

Oznámení těhotenství partnerovi ultrazvuk nebo test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina572
Povídálka 21 příspěvků 18.02.17 17:09
Oznámení těhotenství partnerovi

Ahoj chtěla bych se zeptat kdy a jak jste těhotenství oznamovali partnerovi? Jestli počkat na ultrazvuk nebo mu dát test s // chtěla bych mu udělat nějaké překvapení máte nějaký nápad nebo zkušenosti. Předem děkuji za odpověď :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Martina572
Povídálka 21 příspěvků 18.02.17 17:10
Oznámení těhotenství partnerovi ultrazvuk nebo test

Ahoj chtěla bych se zeptat kdy a jak jste těhotenství oznamovali partnerovi? Jestli počkat na ultrazvuk nebo mu dát test s // chtěla bych mu udělat nějaké překvapení máte nějaký nápad nebo zkušenosti. Předem děkuji za odpověď :hug:

nozu
Extra třída :D 11481 příspěvků 18.02.17 17:11

Já hlásila obě těhotenství hned ráno, jakmile byl pozitivní test. :mrgreen:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 18.02.17 17:15

Zcela odiginalne jsem mu nechala test na penezence nez jsem sla do prace, podruhe jsem mu nacurala do sklinky a test si udelal sam, ja sla varit.

sakota
Kelišová 5461 příspěvků 18.02.17 17:16

Zalezi, jak se k tomu on stavi (zda se snazite, nebo to byla uplna nahoda, nebo snad dokonce tusis, ze by ani nebyl rad…) Ja jsem proste dosla z wc a rikam: ty vole, ja jsem asi tehotna… (snazeni prvni 2 tydny. Podival se na test a oznamil mi, ze to dite asi bude pruhledny, kdyz ta druha carka je taky skoro pruhledna, a tim to na dloouho skoncilo. :D)

Tynkycat2
Extra třída :D 11495 příspěvků 18.02.17 17:17

Na ultrazvuku se člověk nemusí bohužel vždy dozvědět dobré zprávy, takže já to řekla hned, bez šaškáren kolem, abych v tom nebyla sama a mohli jsme se radovat i strachovat společně.
S překvapením jsme se pak vyřádili na rodině, až když dobře vyšel první screening :)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7687 příspěvků 18.02.17 17:27

@Martina572 já si dělala test ráno a nechala jsem ho v koupelne na pračce, když rozlepil oči hned se ptal tak co?? Věděl že mi mešká MS. Tak jsem řekla že nevím ať se jde podívat. Vyšel z koupelny a pochválil se - ty vole, jsem dobrej :-D

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 18.02.17 17:30

Kdy? Hned jak jsem to zjistila.
Jak? 1. zděšený telefonát,. že jsem fakt v tom
2. Miláčku, tak to konečně vyšlo, jsem těhotná.
Toť vše, bez nesmyslů kolem.

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 18.02.17 17:31

Pokud to muž na mě nepoznal sám (a že to má za těch 10 těhotenství už v oku :lol: ), oznamovala jsem to někdy mezi pozitivním testem a první návštěvou MUDr. Jo, u prvního těhotenství jsem byla tak vyvalená, že jsem to na muže vybalila až po návštěvě MUDr., který potvrdil těhotenství. Já jsem si díky bolestem a všemu okolo diagnostikovala zánět dělohy :oops: „Zánět“ včera oslavil 13 let ;)

vejilka
Závislačka 4369 příspěvků 18.02.17 17:39

Já to nevydržela a poslala jsem mu sms s fotem těhotenského testu do práce :mrgreen:

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 18.02.17 17:47

Já ukázala test. Bylo to nečekané a v životě jsem neviděla tolik barev pohromadě kolik mu během dvou vteřin prošlo obličejem :mrgreen: :mrgreen:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 18.02.17 17:48

Vetsina zenskych se dela s oznamovanim a pak byva z reakce chlapa zklamana. Tak mu to normalne rekni, bez nejakych serepeticek kolem.

Serginka
Kecalka 308 příspěvků 18.02.17 17:48

Já jsem si dělala test asi v pět ráno, když jsem si potřebovala odskočit. Jelikož se tam objevil duch, tak jsem hned letěla za manželem, jestli to vidí taky. :D Byl z toho strašně nadšený a teď už se těšíme, že v srpnu budeme tři. :mavam:

vejilka
Závislačka 4369 příspěvků 18.02.17 17:51
@Serginka píše:
Já jsem si dělala test asi v pět ráno, když jsem si potřebovala odskočit. Jelikož se tam objevil duch, tak jsem hned letěla za manželem, jestli to vidí taky. :D Byl z toho strašně nadšený a teď už se těšíme, že v srpnu budeme tři. :mavam:

Takovej budíček ráno :mrgreen: hlavně že měl radost :hug: už vidím toho mého chlapa kterýho nevzbudí pomalu ani budík do práce jak by vnímal :mrgreen:

Mexie
Závislačka 2883 příspěvků 18.02.17 17:51

Já jsem pro něj měla objednanou čepku a on to věděl, taky věděl, že ten den dorazí. No ten den mi vyšel i pozitivní TT. Psala jsem mu sms, že mám pro něj dáreček. Když doletěl domů tak jsem mu dala čapku a zrovna ji rozbaloval. Říkám „ještě jeden dáreček mám“ a ze zadní kapsy jsem vytáhla TT. Byl to krásný okamžik a rádi na to vzpomínáme. Měl slzy v očích a obejmul mne :srdce:
Vždycky jsem to chtěla oznámit nějak originálně, ale nevydržela jsem to :mrgreen: :D třeba mu dát dudlík nebo capáčky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama