Oznámení těhotenství v 30tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 12:39
Oznámení těhotenství v 30tt

Ahoj holky, takový rychlodotaz :mrgreen: dnes přijedou naši, jsou v podstatě jediní, kdo se tváří, že o mém těhotenstvi nevědí. Čekáme čtvrté mimco, termín v červenci…děti jim četly dopis o tom, že budeme mít miminko, ale očividně čekají, až jim to oznmim já :roll: vzhledem k tomu, že ani z jednoho těhotenství neměli radost a u třetího mě posílali na potrat, tak se tomu vyhybam, ale už je to fakt trapný :nevim: nemáte nějaký tip na něco jiného než jen suché oznámení? (Máme hold takovou moc prejicnou rodinu, že by jim člověk nejraději poslal až oznámení o narození)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Zorbas
Ukecaná baba ;) 1935 příspěvků 27.04.19 12:43

To snad uvidi sami, ne? Ze mas bricho… 8) :lol:

Kriss Tina
Extra třída :D 10148 příspěvků 27.04.19 12:43

Teda ve 30tt u vicecetneho těhotenství bych neoznamovala nic, protože by to muselo být vidět na první pohled samo o sobě :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 12:45

Tak jasně, že to vidí, vídáme se často, prostě je to jen póza, kdy čekají, ze to prostě řeknu já :roll:

Jeanny21
Kecalka 420 příspěvků 27.04.19 12:47

To je zvláštní :think:

Addka1
Stálice 99 příspěvků 27.04.19 12:48

Nic bych nerikala snad vidí a za druhé to je povinnost to oznamovat i pres to ze to vi od dětí?

bartsch
Závislačka 4892 příspěvků 27.04.19 12:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky, takový rychlodotaz :mrgreen: dnes přijedou naši, jsou v podstatě jediní, kdo se tváří, že o mém těhotenstvi nevědí. Čekáme čtvrté mimco, termín v červenci…děti jim četly dopis o tom, že budeme mít miminko, ale očividně čekají, až jim to oznmim já :roll: vzhledem k tomu, že ani z jednoho těhotenství neměli radost a u třetího mě posílali na potrat, tak se tomu vyhybam, ale už je to fakt trapný :nevim: nemáte nějaký tip na něco jiného než jen suché oznámení? (Máme hold takovou moc prejicnou rodinu, že by jim člověk nejraději poslal až oznámení o narození)

Tohle fakt nechápu :roll: :nevim: Tady snad už nemá teď cenu nic oznamovat, ne? :nevim: Spíš jim za pár týdnů oznámit až narození mimča :D

Kriss Tina
Extra třída :D 10148 příspěvků 27.04.19 12:51

Tak když to ví a vidí, tak na co nějaké divadlo kolem? Max bych teda řekla třeba kdy mám termín a jinak bych se na nepřející pribuzenstvo vyprdla…

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2180 příspěvků 27.04.19 12:53
@Anonymní píše:
Tak jasně, že to vidí, vídáme se často, prostě je to jen póza, kdy čekají, ze to prostě řeknu já :roll:

tak neříkej nic. Jestliže mají pózo, že čekají, tak ať čekají dál. Hrála bych to s nimi, a vyhrála

terien
Extra třída :D 11277 příspěvků 27.04.19 12:53
@Anonymní píše:
Tak jasně, že to vidí, vídáme se často, prostě je to jen póza, kdy čekají, ze to prostě řeknu já :roll:

8o tos asi měla řešit trochu dřív ne? Pokud to ví, tak bych se určitě vyhnula nějakým květnatým oznámení a řekla bych to na přímo. Mmch mě dcera říct, že čeká 4. dítě, tak bych taky do stropu neskákala.

marka123
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 27.04.19 12:54

To jako delaji, ze nic nevidi, nevedi?:D to nechapu teda. To musi byt hodne zvlastni lide, tak vubec nevim, jak to takovym podat. Neco ve smyslu:" urcite jste si nemohli nevsimnout, ze cekame dalsiho potomka, aby jste byli v obraze, termin je tehdy a tehdy. Zadne velke divadlo bych kolem toho nedelala

marka123
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 27.04.19 12:56

Nebo jen to zahrat na ne, ze je to jejich blbost. „Vas jako nezajima kdy mame termin? A vo to bude?“ Stavajici vnoucata maji radi?

belladonna
Závislačka 2992 příspěvků 27.04.19 12:56

Oznam jim termín. Ale taky koukám, jak to máte v rodině zvláštní.

terien
Extra třída :D 11277 příspěvků 27.04.19 13:04
@marka123 píše:
Nebo jen to zahrat na ne, ze je to jejich blbost. „Vas jako nezajima kdy mame termin? A vo to bude?“ Stavajici vnoucata maji radi?

Proč jejich blbost? Třeba je to opravdu nezajímá.

pikola
Generální žvanilka 20866 příspěvků 27.04.19 13:16

A co by jsi chtěla oznamovat? Asi to vidí, ne? Nebo myslíš, že až se to narodí tak budou překvapený kde se vzalo?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama