Oznámení těhotenství v práci

1
1.8.20 14:11

Oznámení těhu v práci

Ahoj maminky a snažilky, jsem na začátku těhotenství cca 8tt, když jsem byla na kontrole na gyn. a zjistila, že do práce dojíždím a pracuji s opaskem a zbraní, hned mi chtěla napsat neschopenku. Tu jsem si ale raději zařídila u praktické lékařky protože nechci aby se na takovém začátku v práci dozvěděli, že jsem těhotná, chtěla bych to tam oznámit opravdu nejdřív až po těch 3 měsících protože šéf je celkem arogantní a zakomplexovaný blb a určitě by to tam všude rozhlásil. Celkem se bojím i jeho reakce, proto bych byla ráda za radu, jak to v práci oznámit, momentálně si myslí, že marodím se zádama. Děkuji a přeji mnoho štěstí a sil :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
819
1.8.20 14:20

Jak to oznámit? Počkala bych do 1. screeningu a pak bych se domluvila se šéfem na schůzce a na ní mu to řekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18464
1.8.20 14:22

No jak úplně normálně, že jsi těhotná. Mmch žádná lhůta na oznámení není, tak je to na tobě. Já bych to dřív než po prvním trimestru neříkala…
Jinak pokud děláš práci nevhodnou pro těhotnou, tak by tě měl zaměstnavatel preradit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60171
1.8.20 21:11

@Kelyn u mě to šéf věděl jak první, protože mě čekalo povýšení, tak aby to případně stopnul.. Byla jsem. 7 tt.. Tak mi gratuloval k mrneti i k povýšení :mrgreen: :lol: nwm.. U nás v práci pohoda, takze jsem se fakt nebala to říct.. Jsem dospělá, takže mi bylo fuk, co si bude myslet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama