Oznámení zasnoubení rodině

603
25.5.17 08:06

Oznámení zasnoubení rodině

Ahoj,
Tak jsem všechny partnerské neshody mohla hodit za hlavu, neb mě včera přítel ( teď už vlastně snoubenec) požádal o ruku. Chtěla sem se zeptat, jak jste tuto novinku oznamovali doma? Já už dlouho s přítelem žijí v jedné domácnosti, tudíž žádání tatínka bude jaksi spíše taková sranda. Mámině a babi koupíme kytku, ale nevím co pro tátu… je to abstinent, tudíž lahvinka nepřichází do úvahy, napadá vás nějaký originální zajímavý dárek?
Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

603
25.5.17 08:07

Jinak chceme svátku pro celou rodinu a máme v plánu se vzít v dubnu nebo červnu příštího roku.:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1036
25.5.17 08:16

U nás se prostě řeklo že bude svatba :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19080
25.5.17 08:21

My oznamovali obyčejně - v červnu se bereme, tak si neplánujte dovolenou. Přiznám se, že dávat při téhle příležitosti dárky rodině by mě vůbec nenapadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14243
25.5.17 08:22

Na dárky se vykašli, teď budete dělat opičky pro celou rodinu a rozvod pak bude trvat deset minut :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
25.5.17 08:28

@Janina B1 nechápu co z toho děláte za událost roku. Zásnuby jsou vaše soukromá věc. Až budete mít oznámení, tak je odneste nejdříve rodičům a je to. :nevim:

• Citovat
  • Upravit
2439
25.5.17 08:30

@zoidberg už začínám být stejný cynik jako ty a hned mě napadlo, jestli tady koupí mami a babi kytku, až budou oznamovat rozvod.

Osobně bych ušetřené prachy za kytky a lahvinky hodila do kasičky na rozvodového právníka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
25.5.17 08:36

No manžel tehdy ohlásil doma, kdy bude svatba ať si nic neplánujou. A já ho donutila, aby moje rodiče požádal o ruku, tak přišel… jen s kytkou… je fakt, že jsme spolu ještě nebydleli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
603
25.5.17 08:39
@adam75 píše:
@zoidberg už začínám být stejný cynik jako ty a hned mě napadlo, jestli tady koupí mami a babi kytku, až budou oznamovat rozvod.Osobně bych ušetřené prachy za kytky a lahvinky hodila do kasičky na rozvodového právníka…

Prijde mi to docela hloupé. Vzhledem k tomu, ze se chci vdávat pouze jednou a nechci jen buransky zavolat a říct „hele my se vezmeme“ mi prijde hezké to oznámit s nějakou úrovní. Dárky si platím já, nevidím důvod proč se tu vyjadřovat tak cynicky. K kdybychom se někdy rozvedli, svatby a peněz s tím spojených litovat nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
25.5.17 08:48
@zoidberg píše:
Na dárky se vykašli, teď budete dělat opičky pro celou rodinu a rozvod pak bude trvat deset minut :mrgreen:

te miluju :lol: neco takovyho jsem chtela napsat ty draku woe :pankac: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
25.5.17 08:50

Pravda je, ze se tady resi fakt koko.tiny. :mrgreen: to se nekdo nesmi zlobit, kdyz z toho ma nekdo pr.del no :nevim: :mrgreen: zkus poslat vsem oznameni o zasnoubeni, postou. jako takovy predsvatebni oznameni. budes originalni :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
25.5.17 08:57
@Bůča píše:
Pravda je, ze se tady resi fakt koko.tiny. :mrgreen: to se nekdo nesmi zlobit, kdyz z toho ma nekdo pr.del no :nevim: :mrgreen: zkus poslat vsem oznameni o zasnoubeni, postou. jako takovy predsvatebni oznameni. budes originalni :pankac:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
Avu
3308
25.5.17 09:11

My jsme oznamovali nedávno, k našim jsme v neděli jeli na oběd, koupili kytku a flašku, přítel přišel, řekl, že se budeme brát, máti dostala kytku, otec flašku a tím to haslo. Ačkoliv vůbec nejsme na tradice a už 5 let bydlíme spolu, tak jsme přeci jen toto udělali a bylo to hezké, ráda na to vzpomínám :) Rodičům přítele jsme to jenom oznámili při návštěvě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
25.5.17 09:12
@Avu píše:
My jsme oznamovali nedávno, k našim jsme v neděli jeli na oběd, koupili kytku a flašku, přítel přišel, řekl, že se budeme brát, máti dostala kytku, otec flašku a tím to haslo. Ačkoliv vůbec nejsme na tradice a už 5 let bydlíme spolu, tak jsme přeci jen toto udělali a bylo to hezké, ráda na to vzpomínám :) Rodičům přítele jsme to jenom oznámili při návštěvě.

Jak to?

• Citovat
  • Upravit
Avu
3308
25.5.17 09:14

Jinak pokud nepije, tak asi nějaký balíček s dobrotama - štangli salámu, nějaký dobrý sýr, oříšky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama