OZP pojišťovna x RBP zkušenosti ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.1.22 20:04

OZP pojišťovna x RBP zkušenosti ?

Mám potr. alergii a z toho důvodu přemýšlím že odejdu z revírní pojišťovny k OZP pojišťovně.
Máte s ní někdo zkušenosti? Nejen co se týče příspěvku na potr. alergie, ale benefitu celkově.
RBP minulý rok dávala celkově pouze 1000 kč (např. 500 na brýle, 500 na očkování)
OZP co mi paní řekla by měli dávat 5 000 kč. Ale jestli to je 2500 na brýle a 2500 na očkování tedy jen do 5000 kč a nebo 5000 na potr. alergii a 5000 na očkování to už nevím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35701
7.1.22 20:16
@Anonymní píše:
Mám potr. alergii a z toho důvodu přemýšlím že odejdu z revírní pojišťovny k OZP pojišťovně.
Máte s ní někdo zkušenosti? Nejen co se týče příspěvku na potr. alergie, ale benefitu celkově.
RBP minulý rok dávala celkově pouze 1000 kč (např. 500 na brýle, 500 na očkování)
OZP co mi paní řekla by měli dávat 5 000 kč. Ale jestli to je 2500 na brýle a 2500 na očkování tedy jen do 5000 kč a nebo 5000 na potr. alergii a 5000 na očkování to už nevím

tak se podívej na jejich stránky, ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1483
7.1.22 20:30

Ono dost záleží jakou máš potravinovou alegii. Celiaci mají třeba, myslím, nějaký příspěvek navíc. Ono OZP funguje na principu bodů, ktere si ty sama rozděluješ na aktivity/ pomucky. Takže třeba když jsem byla těhotná, tak příspěvly padly na vitaminy a cvičeni pro těhotné, teď to třeba jde hodně malé na plavání. Dceři pojišťovna slušnou částkou přispěla i na očkování Bexserem. Já u nich jsem a jsem fakt spokojená - vidím přehled vykázané péče, příspěvky jsou super a všechno s nima vyřešíš přes mail/aplikaci nebo telefon. Na pobočce jsem v životě nebyla :lol:. Co vím od kamaráda doktora, tal k pacientům je to jedna z nejštědřejších pojišťoven, ale po doktorech dost šlapou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 10:18

Jsem u RBP a vloni jsem čerpala 2500 jako dárce krve, 500 jako uživatel aplikace, 500 vitamíny podle věku a 1700 mi proplatili očkování proti encefalitidě. Je třeba sledovat, co nabízí. Celiatikům mohou jiné osoby zaslat k čerpání až 10 tisíc ze svých benefitů. Dnes lze využít i aplikace, kde vše vidíš, kde můžeš zadávat i paragony k proplacení… Ale benefity nejsou všechno. Brácha byl u OZP, byl několik let v koma po úrazu hlavy a lékaři říkali, že má štěstí, že je právě u OZP - jak píše uživatelka nade mnou, k pacientovi jsou štědří.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat