OZP - těhotenství a kredity

Anonymní
6.1.20 12:26

OZP - těhotenství a kredity

Ahoj, je tu někdo, kdo má OZP a byly mu připsány kredity za těhotenství na Vitakartu? Už je to více než 2 měsíce, co jsem byla na prohlídce, kde mi těhotenství potvrdili a kredity pořád nikde. Koncem prosince jsem byla na screeningu a ráda bych si ho nechala proplatit, ale bez těch kreditů mi proplatí jen minimum a s kredity celou část. Máte někdo zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7872
6.1.20 12:31

Mě to teda vždycky do těch 2 měsíců pripsali. Možná to pozdě vykázal tvůj doktor. Asi bych ještě chvíli pockala a kdyžtak zkusila zavolat na infolinku. V přehledu péče tam máš zaevidovanou tu prohlídku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 12:35
@JancaS84 píše:
Mě to teda vždycky do těch 2 měsíců pripsali. Možná to pozdě vykázal tvůj doktor. Asi bych ještě chvíli pockala a kdyžtak zkusila zavolat na infolinku. V přehledu péče tam máš zaevidovanou tu prohlídku?
Teď koukám a v uhrazené péči mám prohlídku 6.11., což je ono, ale kredity stále nikde :)
  • Citovat
  • Nahlásit
7872
6.1.20 12:41

Tak snad to brzo pripisou, kdyžtak tam pak asi zavolat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 12:48

Ahoj, já tedy také žádné kredity zatím od OZP nedostala a ani mi neproplatili 1. screening, i když jsem jim posílala originál účtenky :( Lucka

• Citovat
  • Nahlásit
613
6.1.20 12:50
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu někdo, kdo má OZP a byly mu připsány kredity za těhotenství na Vitakartu? Už je to více než 2 měsíce, co jsem byla na prohlídce, kde mi těhotenství potvrdili a kredity pořád nikde. Koncem prosince jsem byla na screeningu a ráda bych si ho nechala proplatit, ale bez těch kreditů mi proplatí jen minimum a s kredity celou část. Máte někdo zkušenost?

Mně taky připsaly kredity tak nějak do těch 2 měsíců, ale ze screeningu sem ztratila stvrzenku tak z toho nic nebylo, teď sem to nechala a proplácím papír za očkování. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2874
6.1.20 13:16

U Dr. tehotenstvi potvrzeno zacatkem rijna a kredity stale nikde. Resp. 31.12. jsem je nemela, v lednu jsem jeste nekoukala. Cekam na ne kvuli proplaceni screeningu. Dam jim jeste chvili a pak tam zavolam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12748
6.1.20 13:24

Oni mají teď všechno nějak zpožděné, já posílala začátkem prosince účtenku k proplacení, aby nepropadly kredity a po víc jak 30 dnech stále neproplaceno. Přitom dřív to zvládali během týdne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34720
6.1.20 17:38

Jezkovy voci, zeny, ja nikam nic neposilala a nic jsem za screeningy neplatila 8o to jsem prisla o nejakou administrativu, jo :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 18:56
@luci.no píše:
U Dr. tehotenstvi potvrzeno zacatkem rijna a kredity stale nikde. Resp. 31.12. jsem je nemela, v lednu jsem jeste nekoukala. Cekam na ne kvuli proplaceni screeningu. Dam jim jeste chvili a pak tam zavolam.

To jsme na tom podobně, akorát že já to mám o měsíc později a bylo mi řečeno, že po připsání kreditu mi proplati celou částku za screening

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 18:57
@PaníKadrnožková píše:
Jezkovy voci, zeny, ja nikam nic neposilala a nic jsem za screeningy neplatila 8o to jsem prisla o nejakou administrativu, jo :dance:

Holt někde se screening neplati, já platila v Plzni na Genetice 1000,– a moje gynekolozka mě tam objednala automaticky

• Citovat
  • Nahlásit
370
6.1.20 19:47

Taky mam ozp.. Za 1 screening sem platila 1200 proplatili me 200 kreditu takze 400. Bohuzel kredity za tehotenstvi se mi pripsali az po nejakych 4 měsících

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
6.1.20 19:55
@Scarpuck píše:
Taky mam ozp.. Za 1 screening sem platila 1200 proplatili me 200 kreditu takze 400. Bohuzel kredity za tehotenstvi se mi pripsali az po nejakych 4 měsících

Tak hlavně, že na to mají 2 měsíce no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 07:48

Mne je loni pripsali az nekdy v patem měsíci. Nicmene staci si schovat uctenku s screening (nebo neco jineho) proplati kdykoli pozdeji. Ja si s nimi nechala proplatit predporodni kurzy. Ty kredity nejakou dobu vydrzi. Je dobre se taky divat na hodnotu bodu-ty kurzy byly za trojnasobek hodnoty oproti treba vitaminum, screening nevim.

• Citovat
  • Nahlásit
778
7.1.20 12:29

Jdu Vám poradit, holky. Kredity za těhotenství se připisují při vystavení těhotenské průkazky. Pokud tedy Vaše Dr.toto na pojišťovně nevykáže, je to na dlouho. Já jsem na FB napsala na OZP a poprosila o připsání kreditů, postačilo k tomu naskenovat těhotenskou průkazku a kredity byly připsány snad do týdne. Zkuste to, jsou velmi ochotní - nebo alespoň já jsem se s tím setkala.
I. screening vyšel asi na 1 500,– a pojišťovna mi jej celý proplatila - mají na to lhůtu 30 dní, ale to nebyl problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat