Ozvaly by jste se mu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 15:28
Ozvaly by jste se mu?

Ahoj. Prožila jsem přes léto románek s jedním mužem. Vždy říkal, že je mu se mnou fajn, při sexu občas padlo, že nic podobného snad ještě nezažil. Problém byl v tom, že pokaždé, když jsme se rozloučili, mírně ochladl.Po návratu domů napsal třeba jen co dělá a tak, žádné poděkování za společně strávené chvíle. Nicméně psali jsme si celkem pravidelně dennodenně několikrát. Po posledním setkání nenapsal ten den vůbec. Když jsem mu večer napsala, že mi chybí od něj zpětná vazba, napsal, že má moc práce a že nemám dělat zhrzenou manželku. Musím však napsat, že zaměstnaný byl skutečně extrémně. Neustále vyřizoval telefony, i když jsme byli spolu :roll: :roll:
Bylo to pro mně krásné a zároveň nelehké období. Bylo mi hezky, když napsal, když jsem na něj jen pomyslela, když jsme se domlouvali na setkání. Špatně jsem však prožívala, že po sexu byl takový mírně odtažitý. Vždycky když jsem se však zeptala, jestli se něco změnilo, řekl že ne, že je mu se mnou dobře a že nechce nic měnit a že kdyby chtěl, nemá problém mi to říct.
Jenže jsem to jednoho dne nevydržela a napsala mu, že tu houpačku s ním nedávám, že mi to bere spoustu energie, kterou bych mohla věnovat dětem, že jsme každý povahově jiný s jinýma hodnotama a že už ho ve svém životě nechci.Na to mi hned odepsal, že on je se mnou taky jak na houpačce, ale že je se mnou rád. Na druhou stranu, že rozumí, ale že kdykoliv budu chtít, že přijede, klidně i jen tak.Je to už týden a tak trochu jsem čekala, že se třeba ještě ozve. Nevím, jestli jsem nebyla moc tvrdá. Strašně se držím, abych mu nenapsala a nebyla za tu, co neví, co chce. Napsat, počkat ještě nějakou dobu, nebo to nechat tak?
Díky jestli jste dočetly až sem :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 19.09.18 15:34

Nepsala bych mu. Neponizuj se. On je muž a má se snažit. To s tou manzelkou přehnal. Má té jen na sex.

Uživatel je onlineProf. Farnsworth
Kelišová 5215 příspěvků 19.09.18 15:35

Tradičně napíšu to co vždy - my muži nerozumíme tomu ženskému naznačování. Nám to musíte říct. Nenaznačovat, ale natvrdo povědět, co chcete.

Jestli ho chceš, tak mu to napiš. Ale ne nějaké naznačování - musí z toho být zřejmé co chceš. Teď nemáš co ztratit - zhoršit se to nemůže, jen zlepšit. Tak neváhej a piš. :mavam:

tininas
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 19.09.18 15:37
@Anonymní píše:
Ahoj. Prožila jsem přes léto románek s jedním mužem. Vždy říkal, že je mu se mnou fajn, při sexu občas padlo, že nic podobného snad ještě nezažil. Problém byl v tom, že pokaždé, když jsme se rozloučili, mírně ochladl.Po návratu domů napsal třeba jen co dělá a tak, žádné poděkování za společně strávené chvíle. Nicméně psali jsme si celkem pravidelně dennodenně několikrát. Po posledním setkání nenapsal ten den vůbec. Když jsem mu večer napsala, že mi chybí od něj zpětná vazba, napsal, že má moc práce a že nemám dělat zhrzenou manželku. Musím však napsat, že zaměstnaný byl skutečně extrémně. Neustále vyřizoval telefony, i když jsme byli spolu :roll: :roll:
Bylo to pro mně krásné a zároveň nelehké období. Bylo mi hezky, když napsal, když jsem na něj jen pomyslela, když jsme se domlouvali na setkání. Špatně jsem však prožívala, že po sexu byl takový mírně odtažitý. Vždycky když jsem se však zeptala, jestli se něco změnilo, řekl že ne, že je mu se mnou dobře a že nechce nic měnit a že kdyby chtěl, nemá problém mi to říct.
Jenže jsem to jednoho dne nevydržela a napsala mu, že tu houpačku s ním nedávám, že mi to bere spoustu energie, kterou bych mohla věnovat dětem, že jsme každý povahově jiný s jinýma hodnotama a že už ho ve svém životě nechci.Na to mi hned odepsal, že on je se mnou taky jak na houpačce, ale že je se mnou rád. Na druhou stranu, že rozumí, ale že kdykoliv budu chtít, že přijede, klidně i jen tak.Je to už týden a tak trochu jsem čekala, že se třeba ještě ozve. Nevím, jestli jsem nebyla moc tvrdá. Strašně se držím, abych mu nenapsala a nebyla za tu, co neví, co chce. Napsat, počkat ještě nějakou dobu, nebo to nechat tak?
Díky jestli jste dočetly až sem :kytka:

Ahoj.

Ne, nenapsala bych mu a věnovala bych se svým dětem.

Toto je dle popisu jen letní láska a ty nemají dlouhého trvání.

S tímto chlapem „Kristiánem“ ztrácíš jen čas. On funguje na principu: „Zavřete oči, odcházím.“ A to není nic pro Tebe ani Tvé děti.

Pravá láska na Tebe teprve nejspíš čeká.

Gina
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 19.09.18 15:38

Tak na rovinu a ve zkratce z mého pohledu (a po troše zkušeností) - po evidentně dobrém sexu opadne z chlapa nadrženost a vrací se zpět do normálního života. Pokud dokážeš žít s tím, že se prostě jednou za čas, kdy oba budete mít chuť, sejdete, užijete si a zase se rozejdete každý po svém a dokážeš si udržet své city na uzdě, tak mu rozhodně nepiš a nedotírej a zkus počkat, až se ozve sám. A dej tomu čas. Třeba tě ta „platonická zamilovanost“ časem přejde a pak pochopíš.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2156 příspěvků 19.09.18 15:38
@Lioness34 píše:
Nepsala bych mu. Neponizuj se. On je muž a má se snažit. To s tou manzelkou přehnal. Má té jen na sex.

ano, má ji jen na toto
navíc si myslím, že někde bude ještě jedna a možná to bude dokonce manželka

Detsa
Extra třída :D 10964 příspěvků 19.09.18 15:38
@Anonymní píše:
Díky jestli jste dočetly až sem :kytka:

Pokud o neho máš furt zájem, tak bych mu ešte napsal. Ale u toho co pises píše mi přijde, ze te ma trochu lidove řečeno na haku docela. Tak bych od toho moc nečekal :kytka:. Vlastně vůbec nic, bude tě mít spíš kvůli sexu to vypadá.

Příspěvek upraven 19.09.18 v 15:39

rokris
Kelišová 6442 příspěvků 19.09.18 15:38

Chlap úplně klidně může být po sexu jiný, než ve chvílích, kdy o něj usiluje. To je normálka. :) A možná není do toho mezi váma tak zainteresován jako Ty. Bere to více prakticky. Já bych se mu neozývala, ale to asi nebude to, co chceš číst. :kytka:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16915 příspěvků 19.09.18 15:39

Užívej si, nech to plynout… třeba z toho něco bude. Jestli chceš, aby z toho byl vztah hned teď, tak mu to řekni a bude jasno. Zatím jen naznačuješ a ani já nevím co vlastně. :palec:
Edit: ještě jednou jsem si to přečetla a radím ti, říct mu pořádně, co od něj chceš. Kolikrát udělá hodně škody to, co neřekneme. Nemůžeš mu říct, že ho ve svém životě nechceš a pak čekat, že tě bude dobývat. Jste trochu jako děti, ale to v lásce bývá. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 15:43
@Prof. Farnsworth píše:
Tradičně napíšu to co vždy - my muži nerozumíme tomu ženskému naznačování. Nám to musíte říct. Nenaznačovat, ale natvrdo povědět, co chcete.Jestli ho chceš, tak mu to napiš. Ale ne nějaké naznačování - musí z toho být zřejmé co chceš. Teď nemáš co ztratit - zhoršit se to nemůže, jen zlepšit. Tak neváhej a piš. :mavam:

To jsem právě udělala.Napsala jsem,že jsme spolu něco prožili a že jsem mu nestála ani za pár slov a psala jsem o tom,jak se cítím.On napsal,že to tak není a že si to nemyslí,ale argument žádný.Hlavně měl ale spoustu práce a neměl údajně čas na to reagovat,jak mi druhý den vysvětlil… :nevim:

Hroznej puberťák
Kelišová 5374 příspěvků 19.09.18 15:43

Kdykoliv budeš chtít, přijede na snadný zásun? :mrgreen: Ideální, takové instantní šukátko :palec: Udělá si databázi pár takových, a pak už jen čeká, kdy se zrovna která ozve, jestli máte interval tejden, dva, k tomu nějaká servisní pauza, to aby si vás narazil tak pět, šest, bude sice trochu hoňka to zmenedžovat, ale až se to usadí, bude to mít jak Panzani Expres :D :mavam:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16915 příspěvků 19.09.18 15:44
@Anonymní píše:
To jsem právě udělala.Napsala jsem,že jsme spolu něco prožili a že jsem mu nestála ani za pár slov a psala jsem o tom,jak se cítím.On napsal,že to tak není a že si to nemyslí,ale argument žádný.Hlavně měl ale spoustu práce a neměl údajně čas na to reagovat,jak mi druhý den vysvětlil… :nevim:

Lepší bude, když nebudeš používat ty výčitky. To nemá rád nikdo.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16915 příspěvků 19.09.18 15:45
@Hroznej puberťák píše:
Kdykoliv budeš chtít, přijede na snadný zásun? :mrgreen: Ideální, takové instantní šukátko :palec: Udělá si databázi pár takových, a pak už jen čeká, kdy se zrovna která ozve, jestli máte interval tejden, dva, k tomu nějaká servisní pauza, to aby si vás narazil tak pět, šest, bude sice trochu hoňka to zmenedžovat, ale až se to usadí, bude to mít jak Panzani Expres :D :mavam:

A nebo tak. :dance: To taky může být. :pankac:

rokris
Kelišová 6442 příspěvků 19.09.18 15:47
@Hroznej puberťák píše:
Kdykoliv budeš chtít, přijede na snadný zásun? :mrgreen: Ideální, takové instantní šukátko :palec: Udělá si databázi pár takových, a pak už jen čeká, kdy se zrovna která ozve, jestli máte interval tejden, dva, k tomu nějaká servisní pauza, to aby si vás narazil tak pět, šest, bude sice trochu hoňka to zmenedžovat, ale až se to usadí, bude to mít jak Panzani Expres :D :mavam:

Njn :) Bere to prostě prakticky, vždyť to píšu. :pankac:

Aotearoa
Závislačka 4743 příspěvků 19.09.18 15:49

Nepiš. Má tě jen na sex. Zbytečně se ponižujes. 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >