P. Fischer - kandidát na prezidenta + Tyrkysová revoluce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 11.01.18 10:55
P. Fischer - kandidát na prezidenta + Tyrkysová revoluce

Tak co, už máte jasno, koho volit? Já od té doby, co jsem několik hodin proseděla u debat a zjišťovala si info, mám jasno - je to PF. Jsem na FB ve skupině PF na hrad a úplně zírám, jak se strhla ta Tyrkysová revoluce! To je lidí, to je podpory, prostě nevídané. Jsem zvědavá na výsledky voleb!

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33485 příspěvků 10 inzerátů 11.01.18 11:05

:think: Zajímalo by mě, jak stoupne prodej tyrkysového oblečení.

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 11.01.18 11:14

@Sova Klára tak u mě má pán smůlu. Tuhle baru vyloženě nesnáším.

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 11.01.18 11:17

Tohoto pána nevolím. Nevidím také důvod těsně před volbami či vlastně v průběhu lobbovat na emiminu příspěvky, přijde mi to neetické. Zvol si koho chceš a nesděluj nám to.

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 11.01.18 11:51
@sabrinafrompra­gue píše:
Tohoto pána nevolím. Nevidím také důvod těsně před volbami či vlastně v průběhu lobbovat na emiminu příspěvky, přijde mi to neetické. Zvol si koho chceš a nesděluj nám to.

Spíš mě zajímalo, co si o tom myslí ostatní… Zda třeba něco takového postřehli atp.. Já ráda podebatuji právě o tom kdo koho a proč volí ;-) Nevidím na tom nic špatného… A vás nikdo nenutí…

Keyllah
Echt Kelišová 9719 příspěvků 11.01.18 11:57
@Tiger-lily píše: :think: Zajímalo by mě, jak stoupne prodej tyrkysového oblečení.

Tipla bych, že zhruba stejně jako fosforově zeleného tílka Adidas :mrgreen:

Keyllah
Echt Kelišová 9719 příspěvků 11.01.18 11:59

Nechci mu nijak křivdit, líbí se mi jak vystupuje, mluví a vyjadřuje se. Ale, pro mě velké ale, zaslechla jsem něco o tom, že měl prohlásit, něco ve smyslu, že homosexuála za soudce by nejmenoval, či něco podobného. Nevíte přesně o co šlo?

carsa
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 11.01.18 12:17
@Sova Klára píše:
Tak co, už máte jasno, koho volit? Já od té doby, co jsem několik hodin proseděla u debat a zjišťovala si info, mám jasno - je to PF. Jsem na FB ve skupině PF na hrad a úplně zírám, jak se strhla ta Tyrkysová revoluce! To je lidí, to je podpory, prostě nevídané. Jsem zvědavá na výsledky voleb!

Tak se přidejte na FB i do skupin Zemanovců, Drahošovců, Topolánkovců a other a budete mít úplně stejný pocit z nich. Je poměrně logické, že ve skupině, kde se sdružují příznivci, máte tento pocit. Klasická sociální bublina

Keyllah
Echt Kelišová 9719 příspěvků 11.01.18 12:19
Tohoto pána nevolím. Nevidím také důvod těsně před volbami či vlastně v průběhu lobbovat na emiminu příspěvky, přijde mi to neetické. Zvol si koho chceš a nesděluj nám to.

Když si projedeš jiné diskuze týkající se voleb, narazím na lobování za Zemana, Topolánka atd. Přijde mi to celkem logické, kdy jindy než před volbami? :think: a myslíš, že tady na emiminu voliči nejsou? ;)

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 11.01.18 12:44

Takže, k tomuto ještě dovětek. Nevím, proč by se tu o tom nemohlo debatovat? Já třeba i z pohledu svých dětí to vidím jako důležité! chci totiž, aby náš prezident byl reprezentativní člověk a morální vzor pro naše děti! Nechci, aby to byl člověk, který je leckdy přistižen se sklenkou, člověk, který kouří a má mnohdy dost nevybíravý a nevhodný slovník. Zkrátka, není to pro mě morální vzor.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33485 příspěvků 10 inzerátů 11.01.18 12:46
@Keyllah píše:
Tipla bych, že zhruba stejně jako fosforově zeleného tílka Adidas :mrgreen:
:mrgreen: a jak vypadají statistiky pro model kájodidas?
Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 11.01.18 12:47
@Keyllah píše:
Nechci mu nijak křivdit, líbí se mi jak vystupuje, mluví a vyjadřuje se. Ale, pro mě velké ale, zaslechla jsem něco o tom, že měl prohlásit, něco ve smyslu, že homosexuála za soudce by nejmenoval, či něco podobného. Nevíte přesně o co šlo?

Ano, PF bohužel velice nešťastně formuloval něco takového. Nicméně, myšleno to bylo tak, že by PF zajímalo, jaký je soudce člověk atp. a zeptal by se třeba i na to, zda je homosexuál. Nicméně, nebyla by to překážka - pokud by to jinak byl člověk profesionál se zkušenostmi atp. Můžete mrknout třeba na tento skvělý duel, kde to ještě komentuje… http://tv.blesk.cz/…orackem.html

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 11.01.18 12:51

A poslední příspěvek… Nikdo není dokonalý a ani PF zajisté ne. Nicméně, já dlouho nevěděla, koho volit. Pak jsem několik hodin strávila vyhledáváním informací, sledováním debat a jsem pevně přesvědčena, že PF je nejlepší možný kandidát ze všech. Ano, i s ním se v některých názorech neshodnu. Ale! Vždyť on může mít spoustu svých názorů, ale na druhou stranu, on sám zas až tolik pravomocí nemá, takže si o lecčem může myslet co chce. Pro mě je nesmírně důležité, že je to uznávaná osobnost i v zahraniční a hlavně, je to člověk, který podle mě bude svým vystupováním dělat o ČR velice slušný obrázek. Zkrátka je reprezentativní :-)

Keyllah
Echt Kelišová 9719 příspěvků 11.01.18 12:56
@Sova Klára píše:
Ano, PF bohužel velice nešťastně formuloval něco takového. Nicméně, myšleno to bylo tak, že by PF zajímalo, jaký je soudce člověk atp. azeptal by se třeba i na to, zda je homosexuál. Nicméně, nebyla by to překážka - pokud by to jinak byl člověk profesionál se zkušenostmi atp. Můžete mrknout třeba na tento skvělý duel, kde to ještě komentuje… http://tv.blesk.cz/…orackem.html

To je ale taky dost nešťastná formulace. Jaký vliv má sexuální orientace na výkon povolání? :think: Jakože kdyby řekl, že je gay, tak ho nejmenuje? protože jinak smyl této otázky naprosto nechápu -) pokud je to jedno, tak se na to neptám. Ptám se, protože odpověď je z nějakého důvodu důležitá…pro mě ho toto trochu diskvalifikuje a to se mi líbí moc.

rozara12
Nováček 1 příspěvek 11.01.18 12:59
@Keyllah píše:
Nechci mu nijak křivdit, líbí se mi jak vystupuje, mluví a vyjadřuje se. Ale, pro mě velké ale, zaslechla jsem něco o tom, že měl prohlásit, něco ve smyslu, že homosexuála za soudce by nejmenoval, či něco podobného. Nevíte přesně o co šlo?

Tady ještě přikládám jeho otevřený dopis s omluvou.. Každý se ne vždy dobře vyjádří, ale jeho omluva a ochota debatovat je úctyhodná! https://www.pavelfischer.cz/…-manzelstvi/

Příspěvek upraven 11.01.18 v 13:11

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >