Pach barev z nového povlečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kajak18
Kecalka 203 příspěvků 05.01.18 17:48
Pach nového povlečení

Ahoj holky, k Vánocům jsem dceři koupila nové povlečení na postel s malovanými Šmoulami. Povlečení jsem vyprala - prášek + aviváž, teď bylo dobře týden na balkoně, aby vyvětralo, ale já s něho stále cítím ty barvy. Nemáte někdo radu, jak se daného pachu zbavit, protože tohle dceři na postel fakt nedám. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2898 příspěvků 05.01.18 17:50

Zkuste to namočit na pár hodin do octa a vyprat na 60, ale radši na 90 stupňů.

Uživatel je onlineP4ja
Závislačka 4920 příspěvků 05.01.18 18:07
@Heivka píše:
Zkuste to namočit na pár hodin do octa a vyprat na 60, ale radši na 90 stupňů.

Já bych na 90 neprala, Šmoulové by to nemuseli ustát, ale s octem souhlasím.

Kajak18
Kecalka 203 příspěvků 05.01.18 18:07

Díky, o octu jsem taky přemýšlela, tak to zkusím.

blumen
Hvězda diskuse 43179 příspěvků 05.01.18 18:45

@Kajak18 mam ten samy problem a povleceni vyrazuji a koupim jine. V zivote jsem to nezazila, na Vanoce jsem poridila i nam a nase nesmrdi. Nechci riskovat, ze to neco uvolnuje a moje dcera to v noci cicha. Vyprano 2× na 60 a tyden na balkone a smrad nehorazny dal

tini
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 5 inzerátů 05.01.18 18:53

Mne prekryl zapach Dreft Black, ale uz jsem ho delsi cas nevidela. A nebo zkusit Sanytol dezinfekce na pradlo

Včelička992
Závislačka 3309 příspěvků 05.01.18 20:00
@Kajak18 píše:
Ahoj holky, k Vánocům jsem dceři koupila nové povlečení na postel s malovanými Šmoulami. Povlečení jsem vyprala - prášek + aviváž, teď bylo dobře týden na balkoně, aby vyvětralo, ale já s něho stále cítím ty barvy. Nemáte někdo radu, jak se daného pachu zbavit, protože tohle dceři na postel fakt nedám. Děkuji

a co je to za material?

vendulaaa
Závislačka 4874 příspěvků 05.01.18 20:07

Vyper to víckrát, třeba to poleví.
Mám obdobný problém, taky dětem povlečení smrdělo barvou. Jenomže naložil Ježíšek a je na tom Blesk, to by kluci těžce nesli, kdybych to vyhodila.
Ale taky mě to dožralo. Stálo to asi 800, po praní ztrácí hódně barvu, smrdí (to je asi po třech vypráních lepší) a co hůř, hned se mi vytrhl zip. A vevnitř na cedulce Made in China. To mě dostalo, myslela jsem, že kupuji české - brala jsem z e-shopu Dante a rovnou dva kusy pro dva kluky.

Uživatel je onlineP4ja
Závislačka 4920 příspěvků 05.01.18 20:42

@vendulaaa Dante je o ničem. Já beru jedině Jimi Nihošovice…

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 05.01.18 21:44

@Kajak18 Ocet a pak aviváž nebo pěkně vonící gel. NA 90 určitě neprat.

Heivka
Závislačka 2898 příspěvků 05.01.18 21:53

@P4ja Tak Zoo a Farma na bavlně od Matějovského vydrží klidně i tu 90.

Samy
Závislačka 3422 příspěvků 05.01.18 21:59

@vendulaaa Tak to bych reklamovala. :pankac:

Kajak18
Kecalka 203 příspěvků 05.01.18 22:07

Holky dík. Vyzkouším ten ocet a párkrát to projedu pračkou, už je to buď a nebo, protože tohle se na postel dát nedá.
@Včelička992 no je tam napsaná 100% bavlna, ale jestli kecaj, já nepoznám.

Uživatel je onlineP4ja
Závislačka 4920 příspěvků 05.01.18 22:07

@Heivka já mám Jimi a taky pohoda a levnější. Matějovský se mně nelíbí.

Heivka
Závislačka 2898 příspěvků 05.01.18 23:06

@P4ja Tuhle značku neznám, ale já musím vybírat podle gramáže látky, ono když mívá člověk v posteli dva velké psy, tak lůžkoviny dostávají zabrat. I ten Matějovský vydrží maximálně 2 roky, ale já to jedu stylem, ráno svlíknout postel, vyvařit, do sušičky a odpoledne zpátky na postel a to tak 1 občas i 2× týdně.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama