Pachaka čaj proti abstinenčním příznakům

484
24.11.15 21:20

Pachaka proti abstinenčním příznakům

Ahoj maminky, zkusila jsem mnoho proto abych přesala kouřit na rok jsem to zvládla pomocí knihy od Allena Carra, ale pak přišel stres a já si jen jednou potáhla a jsem v tom už více jak rok, snažím se alepsoň jednou týdně přestat, ale stále to nejde a teď jsem si na netu přečela že tento himalájsý čaj (Pachaka) tlumí abstinenční příznaky, tak by mě zajímalo jestli s ním máte některá zkušenost a zda Vám pomohl, děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4621
24.11.15 21:32

Ja ti nevim, ale zrovna u cigaret je nejhorsi psychicka zavislost, a tu si musis vybojovat sama, na to ti nic nepomuze…
Ja diky Carrovi taky prestala, vydrzela jsem dva roky a ted opet 3 mesice zase kourim :zed: Prestat bych chtela, ale nejak nemam ten spravny impulz (a knizku jsem pujcila kamaradce) :pocitac:

Nezkousela jsi toho Carra precist znova? :think: motivovat, to on umi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
484
24.11.15 21:37

Zkoušela jsem ho číst stále dokola i když jsem byla dobře motivovaná, tak jsem to vydržela nanejdýl 5 dní a teď už doážu nejdéle nekouřit kolem 6 hodin a pak mě něco trošku vytočí a jsem v tom zpátky, hrozně mě to štve, vždycky jsem přesvědčená, že to teď určitě zvládnu a pak jsem akorát zklamaná, proto chci zkusit tenhle čaj, už jsem vážně zoufalá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
24.11.15 23:51

Nikdy jsem nechápala lidi co kouří, chtějí přestat a nejde to… nechápu, co je tak těžkýho na tom, když dostanu chuť na cígo si říct, že kouřit nechci a tak si nezapálit, protože moje slovo je pro mě zákon 8) ale jinak ano, čaj je výbornej prostředek pro odvykání s himalájskými bylinkami a i ostatními produkty mám jen ty nejlepší zkušenosti a věřím, že ti pomůžou překonat samu sebe :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama