Páchne mu z pusy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  26.03.18 13:59
Páchne mu z pusy

Seznámila jsem kamarádku s jedním mužem, který spolupracuje s naší firmou a jemu prý strašně smrdí z pusy, je pravda, že jsem to už i já zaregistrovala, ale říkala jsem si, je to sice trapas, člověk by si na to měl dávat pozor, ale stane se.
Kamarádka s ním byla celkem 4× na rande, z toho i u něj doma a mu prý páchne z pusy neustále, když mu nabídne bonbón s příchutí peprmintu, který neustále nosí u sebe, tak odmítne, žvýkačku, to už vůbec nechce.
Je to silný „kafař“ a všichni víme, že po vypití kávy není dech O. K., je možné, že to ten chlap necítí? Já jsem radila, ať řekne, vezmi si ten bonbon, Tvůj dech není svěží. jí je to hloupé. Jak byste mu to řekli vy?
Děkuji za zachování anynymu, nechci být s tímto tématem spojovaná.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

kontramatka
Závislačka 3680 příspěvků 26.03.18 14:02
@Anonymní píše:
Seznámila jsem kamarádku s jedním mužem, který spolupracuje s naší firmou a jemu prý strašně smrdí z pusy, je pravda, že jsem to už i já zaregistrovala, ale říkala jsem si, je to sice trapas, člověk by si na to měl dávat pozor, ale stane se.
Kamarádka s ním byla celkem 4× na rande, z toho i u něj doma a mu prý páchne z pusy neustále, když mu nabídne bonbón s příchutí peprmintu, který neustále nosí u sebe, tak odmítne, žvýkačku, to už vůbec nechce.Je to silný „kafař“ a všichni víme, že po vypití kávy není dech O. K., je možné, že to ten chlap necítí? Já jsem radila, ať řekne, vezmi si ten bonbon, Tvůj dech není svěží. jí je to hloupé. Jak byste mu to řekli vy?
Děkuji za zachování anynymu, nechci být s tímto tématem spojovaná.

Ať mu řekne, že už kvůli tomu dechu by si měl vzít.
Hnusí se mi to jen o tom čtu. Ani druhé rande by nebylo. Natož 4.

Magical-eyes
Stálice 78 příspěvků 26.03.18 14:02

Tak mu může říct, že jí onemocněla hygienistka, jestli by ho nevzala ta jeho. Nevzala, protože žádnou nemá. Tímhle to téma můžou otevřít.

kontramatka
Závislačka 3680 příspěvků 26.03.18 14:03

Nebo ať mu řekne: něco do tebe vlezlo a chcíplo to tam. :jazyk:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 26.03.18 14:10

@kontramatka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ice79
Závislačka 2545 příspěvků 26.03.18 14:13
@kontramatka píše:
Nebo ať mu řekne: něco do tebe vlezlo a chcíplo to tam. :jazyk:
:lol: To je boží. :mrgreen: A on: „A co??“ :D

belladonna
Ukecaná baba ;) 2352 příspěvků 26.03.18 14:14
@kontramatka píše:
:mrgreen: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní  26.03.18 14:15
@Ice79 píše: :lol: To je boží. :mrgreen: A on: „A co??“ :D

Takoví lidé to stejně nepochopí, mě jen zaráží, že ten smrdutý dech necítí nebo cítí a neřeší to? :nevim: :poblion:

Malina7
Závislačka 2576 příspěvků 26.03.18 14:16

Říct mi to narovinu, co bude důvodem, aby nebylo 5 té rande. To, že má nekdi v hubě, jako v polepšovně cítí každý rozumný člověk, co dbá o svou hygienu.
Tenhle chlapík to zřejmě neřeší. :poblion:
Měl by pochopit, že vztah nikdy nenaváže, když se od něj každá ženská musí odklánět a dávat si dlaň přes nos. Tyhle lidi nechápu :poblion:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2155 příspěvků 26.03.18 14:19

Fuj. Myslim, ze je mozny, ze on to „neciti“, protoze je na svuj smradek zvyklej. Nebo mu to je jedno. Ja jsem posedla zvykackama a zvykam porad, nebo mam svoje bonbonky kdyz neni vhodny zvykat. Neni mi prijemny, kdyz s nekym mluvim a nemam pocit sveziho dechu, stejne tak nesnasim, kdyz nekdo na me mluvi a smrdi mu z huby. Idealne maji tyhle lidi jeste divnej zvyk mluvit na tebe z pulmetrovy vzdalenosti.

Uz s nim neco mela nebo ne? Ja bych mu to rekla - promin, je ti citit z pusy, vezmi si tenhle bonbon.

Hanka1
Extra třída :D 13204 příspěvků 26.03.18 14:19
@kontramatka píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pavla.souku
Stálice 69 příspěvků 26.03.18 14:21

Když se to stane jednou, tak budiž, ale jestli je to opakované, tak bych mu to řekla na rovinu, třeba hygieně moc nedá a nebo může mít i nějaký zánět, kdo ví.

Aries6
Generální žvanilka 21818 příspěvků 2 inzeráty 26.03.18 14:24

Já bych neviděla jako hlavní problém kávu. To bude hlubší, může mít špatné zuby, žaludek, možná ledviny. Vše je spojeno se vším.
Nepříjemné to je děsně a nevěřím, že o tom sám neví.
Já měla teď při a po horečkách podobné problémy a strašně mi to lezlo na nervy.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 26.03.18 14:29

Nemusí být hned nutně,,prase,, jaké si nemeje zuby. Může se za tím skrývat nějaký zdravotní problém, buť chronický zánět někde v puse, čepy na mandlích, nebo klidně žaludek, játra, cukrovka nebo jen nesnášenlivost laktózy nebo nevhodná strava. Většinou to lidé necítí, že jim smrdí s pusy… Chápu, že je to blbé a trapné ale asi bych mu to řekla, omluvila se, že mi to není příjemné, že mu opravdu dost smrdí s pusy… Tohle nějak citlivě říct nejde :nevim:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2155 příspěvků 26.03.18 14:30
@Aries6 píše:
Já bych neviděla jako hlavní problém kávu. To bude hlubší, může mít špatné zuby, žaludek, možná ledviny. Vše je spojeno se vším.
Nepříjemné to je děsně a nevěřím, že o tom sám neví.
Já měla teď při a po horečkách podobné problémy a strašně mi to lezlo na nervy.

No, zuby mam zdravy a presto mi smrdi z pusy kdyz vypiju kafe nebo si dam cigaro. Od toho jsou zvykacky a bonbony. Pri horeckach a angine to je jina liga, ale za to clovek nemuze.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Spolek Šalamoun: Slámová lhala! Je to lidský odpad adorující vraha, otáčí právnička

Spolek Šalamoun se už delší dobu snaží obnovit proces Petra Kramného, který... číst dále >

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama