Páchnoucí říhání po zkažených vejcích

1
26.7.21 00:13

Páchnoucí říhání po zkažených vejcích

Ahoj ve spolek, mám na vás takový dotaz.
Byly jsme na křtinách a já spořádala nejspíš až moc masa z prasátka a dortů. Vím tudíž kde je chyba a teď si to užiju od odpoledne říhám zkažená vejce. Vím že je to z důvodu že se strava nezvládla rozložit a teď produkuje sirovodík. Našla jdem že jde o hnilobné procesy. Má otázka a prosba zní.
Máte někdo zkušenost jestli to nemůže nějak ublížit malé jsem v 37tt. A prosba zda někdo neví co nejlépe teď s tím. :,(
Již v minulosti se mi to párkrát přihodilo i když tenkrát to bylo po velkých párty kde byla žranice i alkohol a prostě to asi nesedlo a pamatuji se že mě pak chytilo druhý den břicho. Čehož se teď v těhu celkem obávám.
Předem děkuji za vaše názory :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1988
26.7.21 00:31

Žlučník stávkuje, přísnou dietu. Prášky ti bohužel kvůli těhotenství nemůžu poradit. Jedině něco na trávení a uklidnění. Jinak pomáhá Isochol, ten jsem v těhotenství jako první pomoc risknula, po porodu si nech vyšetřit žaludek a žlučník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17743
26.7.21 01:34

@Neomezena Dej si maleho panaka slivovice, at ten zaludek vyprazdnis. Ulevi se ti :hug:
Ve 37tt uz muzes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
6.8.21 10:47

Ahoj,
poradila bych umetablety, prodávají se ve zdravé výživě, pít banchu, působí zásaditě a k snídani rýži natural se zeleninou krátce napařenou.
Jarka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat