Pád 10měsíčního na dlažbu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 20:32
Pád 10-ti měsíčního na dlažbu

Ahoj,

cca před hodinou mi synek sklouznul ze sedačky, cca 40-50cm, jel po bříšku a spadl převážně na obočí a tvář :,( už se nám něco podobného stalo před 3m a bylo vše v pořádku. Po pádu hodně plakal, taky se určitě leknul, potom se napapal a teď spinká jako obvykle. Mám hned plašit? Jaké máte zkušenosti s pádem na dlažbu vy? Jsem hrozná! A to jsem tam byla vedle něho a dívala se na něj! :(

Reakce:

Ter85
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 15.02.17 20:38

Ahoj, mam zkusenost stejnou, na navsteve mi v 10 ti mesicich spadla dcera z gauce na dlazbu. Byla to hrozna rana. Moje kamaradka pediatricka mi radila, at sleduju, jestli neblinka a ma v pohode zornicky..cca dve hodiny po padu. A upozornovala me, ze obvykle deti hned po takove akci usnou, jak rvou a jsou nervove vypjate, ze to je normalni.

Ter85
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 15.02.17 20:39

Jo a hrozna nejsi. Dneska mam deti 3 a kazdy ma za sebou podobne pady. Jedno spadlo muzovi na zem z prebalovaku, jedno vypadlo z kocarku. Me tedy okoli rikalo, ze se to stava. Nic si z toho nedelej, padu bude jeste hodne. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 20:40

@Ter85 mě se to stalo právě takhle blbě před spaním, že nevím, zda je edy spavější víc… Ale projevoval se potom normálně. Je to hodina, zatím nezvracel a spinká, takže se má co 2 hodiny budit?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 20:42
@Ter85 píše:
Jo a hrozna nejsi. Dneska mam deti 3 a kazdy ma za sebou podobne pady. Jedno spadlo muzovi na zem z prebalovaku, jedno vypadlo z kocarku. Me tedy okoli rikalo, ze se to stava. Nic si z toho nedelej, padu bude jeste hodne. ;)

Děkuji za uklidnění :kytka: je mi z toho špatně, pořád to mám před očima a slyším tu ránu. Tak snad to bude ok, stalo se to už podruhé… ta dlažba… :?

bobule86
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 15.02.17 20:56
@Anonymní píše:
Děkuji za uklidnění :kytka: je mi z toho špatně, pořád to mám před očima a slyším tu ránu. Tak snad to bude ok, stalo se to už podruhé… ta dlažba… :?

Ahoj, pokud si nejsi jistá, tak doporučuju uživatelku Pudloslavu, hodně mi pomohla a poradila co jak a mooc mě uklidnila :jazyk: je opravdu hodně vstřícná

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 15.02.17 21:48
@Anonymní píše:
Děkuji za uklidnění :kytka: je mi z toho špatně, pořád to mám před očima a slyším tu ránu. Tak snad to bude ok, stalo se to už podruhé… ta dlažba… :?

na profilu Pudloslavy mas priznaky, co sledovat,
Zornicky nejsou vypovidajici!
Jestli ma dudla, divat se jestli ho dudla symetricky, jestli ho das do leve ruky a pak do prave, tak zda ho vlozi do pusy - trefi se. Mrkni na jeji profil.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 15.02.17 22:07
@Anonymní píše:
@Ter85 mě se to stalo právě takhle blbě před spaním, že nevím, zda je edy spavější víc… Ale projevoval se potom normálně. Je to hodina, zatím nezvracel a spinká, takže se má co 2 hodiny budit?

Ja bych radeji vzbudila. A koukni na tu @Pudloslava, jak psaly holky. Drzim palce, bude to ok.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 15.02.17 22:10
@Anonymní píše:
@Ter85 mě se to stalo právě takhle blbě před spaním, že nevím, zda je edy spavější víc… Ale projevoval se potom normálně. Je to hodina, zatím nezvracel a spinká, takže se má co 2 hodiny budit?

Ja bych radeji vzbudila. A koukni na tu @Pudloslava, jak psaly holky. Drzim palce, bude to ok.

Anne87
Kecalka 185 příspěvků 16.02.17 00:22

Ahoj holky, ani nevíte, jak jsem vděčná za tuto diskuzi. Dnes se moje 9měsíční holčička nějak zvláštně skulila ze sedu na konferenční stolek a praštila se do tvářičky, stalo se to během mého odběhnutí do kuchyně. A 27. prosince nám spadla z postele. Při kojení jsem usnula a malá už nechtěla spát a překulovala se, až spadla. Do toho jsem strašný trdlo, i když se snažím být opatrná, tak maličkou občas „škrábnu“ nehtem (v uvozovkách, protože si toho většinou ani nevšimne a je to trošku) nebo mám talent jí něčím nedopatřením přejet přes obličej a očíčka. Před chvilkou to na mě padlo, že neuhlídám své miminko a navíc jsem příšerný nemehlo, tak jsem si pobrečela, jak mi to kvůli malé bylo líto, ale tahle diskuze mě trochu uklidnila :oops: ;) Jinak myslím, že pokud chlapečkovi zakladatelky normálně reagovaly zornice a po probuzení nebyl dezorientovaný, tak bude v pořádku :hug:

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 18.02.17 10:31

@Anne87 zornice nejsou smerodatne… Kazdy je mame jinak a proto pokud nejsou nastudovane predem za normalnich okolnosti, nepoznas, zda reaguji normalne nebo ne.

Anne87
Kecalka 185 příspěvků 18.02.17 22:08

@AniNevim Váżně? Na světlo by přece měly reagovat viditelným smrštěním, při přítmí nebo třeba větším zájmu se rozšiřují. Zatím ta reakce na světlo byla vždy u každého viditelná.

bobule86
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 07.03.17 22:01

@Anne87 Nic si z toho nedělej, někdo tu psal, že mu sítě spolknulo propisku, :pankac:, nebo znala někoho, komu spolklo propisku. Mě moje dítě spolklo bužírku :zed: a 3× ošklivě spadla, ale pokaždé z chůze nebo běhu… Bud v klidu, 100% dítě nikkdy neuhlídáš. :srdce: :*

Anne87
Kecalka 185 příspěvků 08.03.17 13:00

@bobule86 Děkuju :) :srdce: Občas mě to fakt trápí a tohle mě uklidňuje, že je to vlastně normální :oops:

bobule86
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 08.03.17 14:16

@Anne87 Ano je, ale zvyknout se na to nedá. Jen časem se otupí trochu reakce, ale starosti si děláš vždycky, to je naprosto normální. Můj brácha v 10 měsících spadnul i s kočárem do okurek :jazyk: a je dodneška v pohodě a traauma z toho teda rozhodně žádný nemá :pankac: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >