Pád na kostrč a následky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bebinka29
Kecalka 454 příspěvků 08.06.19 11:49
pad na kostrc a nasledky.

Dobry den. Muze se pp padu na kostr kostr znovu ozvat a zpusobovat ruzne problemy. Jako je bolest v panvi, podbrisku, v krizi atd. Treba az za rok dva? Dekuji. Spadla jsem pred dvema roky na kostr. 14 dni to bolelo, ale pak jako ldyz utne a nic mi nebylo. Ale ted uz mam nejakou dovu bolest bricha na pr. str smerem od pupku, ale je to treba vzdy jen par dni. Jako by me tam treba nekdo pichl nozem. Citim to spis v tom svalu, vazu. obcas se to postehuje a pak to odezni. to me obcas delalo. byla jsem na uz bricha a vse ok. No a ted posledni dobou me boli jakoby v panvi obcas, bedra, podbrisek. Na gynde tez vse ok. Jen pri menses kolikrat mydlim ze umru jak me boli bricho a zada. Myslite ze to kostrc byt muze? nebo treba jen od zad? Chystam se ted zade k dr at me zreba pisle na ct nebo rtg, ale jen chci vedet jestli s timel tez nekdo problem. Moc dekuji za odpoved.

Reakce:
Niki Ku
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 08.06.19 11:55

Když jsem byla malá, tak jsem si kostrc narazila. A do teď se mi občas projeví.

P4ja
Echt Kelišová 9466 příspěvků 08.06.19 12:26

Ano může. Mně v dospělosti bolela záda a po mobilizaci se to spravilo. Bohužel už mám zafixovaný špatný pohybový vzorec. Takže radím kontrolu na fyzioterapii a případné porovnání.

milktea
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 08.06.19 12:40

Spadla jsem na kriz a krome obcasneho pobolivani a “preskoceni” v krizi pri blbem sezeni, me to poradne chytlo az asi za 5 let, kdy se mi blokly zada. Jenze doktorka, ze pry to nema souvislost. No melo. Muzes tam mit nekde nastiplou kustku nebo ti to nekde obcas tlaci na nerv? Mozny je vsechno…

ugluk
Hvězda diskuse 46720 příspěvků 08.06.19 13:41

Zkusila bych nějakou fyzioterapeutku, co umí Mojžíšovou a mobilizaci kostrče, ať na tebe koukne. Jo, mohlo se to hnout a problémy to způsobovat může.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 18:28

@Bebinka29 já měla kostrč zlomenou, přišla jsem na to až po několika dnech. A bolí mě to i po letech. Byla jsi na RTG. Prosím anonym - zdraví.

skunk
Povídálka 14 příspěvků 08.06.19 18:50

V mládí jsem si kostrč narazila a bojuji s bolestmi stále. Na rentgenu nic, žádný velký nález. Jediné co trochu pomáhá je speciální tahové cvičení. Trochu se to uvolní ale za nějaký čas je bolest zpět.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 18:52
@skunk píše:
V mládí jsem si kostrč narazila a bojuji s bolestmi stále. Na rentgenu nic, žádný velký nález. Jediné co trochu pomáhá je speciální tahové cvičení. Trochu se to uvolní ale za nějaký čas je bolest zpět.

co to je tahové cvičeni, prosím?

skunk
Povídálka 14 příspěvků 08.06.19 19:02

Je to kdy mi fyzioterapeutka různými pohyby protahovala nohy. Nevím co to je za metodu ale pomohlo to -na chvíli.

Váš příspěvek
Reklama