Pád na před měsícem zlomenou ruku

425
12.8.15 14:36

Pád na před měsícem zlomenou ruku.

Stalo se někomu něco podobného. Malý má skoro 3roky a před měsícem si zlomil ruku (suprakondylická zlomenina humeru). Měl to 3týdny v sádrové dlaze a teď 2týdny v ortéze. Ten měsíc se nám to celkem dařilo hlídat aby na to nespadnul, ale včera spadnul doma přímo na tu ruku. Jen šel a zakopnul a spadnul jakoby na bok a tou rukou se zachytil o podlahu. Chvilku plakal, že ho to bolí, ale potom se už uklidnil a když jsem mu asi po půl hodině tu ortézu sundala a dala ho do bazénku(máme na koupání dovoleno sundávat) Tak tu ručičku normálně používal jako tu zdravou. I dneska ji dává nad hlavu a opírá se o ni a když se ho zeptám jestli ho bol, tak říká, že ne. Volala jsme i doktorovi a ten říkal, že by to mělo být v pořádku. Jen se obávám dalších pádů. Bohužel mu nevysvětlím, že si může znova ublížit. Měsíc furt po něm řvu to nesmíš, neběhej, neskákej. Jsem už z toho na prášky a myslím, že i on má toho režimu plné zuby. V sobotu jedeme na týden k moři. Už teď se obávám abychom to zvládli bez nějakých větších pádů. Někdo podobnou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2662
12.8.15 14:50

Zuzko napadlo mě zda špatně nevidí? Nerch ho poznávat svět on časem pochopí co je nebezpečné a co není. Ono totiž, pokud jim v poznávání bráníme tak se tuto hranici nenaučí. Zkus si přečíst jednu zajímavou knihu a pochopíš Koncept kontinua a hodně pochopíš. S rukou nemusí nic mít. Pokud by se zlomenina opakovala tak bych nechala udělat vitamín d3. tam se zjistí hladina a ta má vliv na kosti. Pochop ted ti roste a kosti mohou být náchylnější. zkus do něho někdy dostat ryby sluničko na chvilku bez opalováku a podobně. Takže se nestresuja uživej dovolené pokud ty budeš v klidu tak on taky bude v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
425
12.8.15 15:01

No v určitém smyslu máš určitě pravdu. A to hlavně v tom, že já jsem z toho opravdu vynervovaná a asi i moc přecitlivělá, ale to mám bohužel už v povaze. Jistě se to přenáší i na malého. Snad pomůže ta dovolená. Děkuji za podporu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2662
12.8.15 15:37

Zuzko když se dívá na televizi jak daleko sedí. Nemžourá oči nebo neškaredí se zkus se na to občas podívat a uvidíš zda třeba špatně nevídí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
425
12.8.15 16:00

S tím viděním mě to vůbec nějak nenapadlo. Jde spíš o to, že malé děti pořád skáčou a válí se. Tím pádem padají i třeba schválně a tak. No na druhou stranu je fakt, že i já i manžel nosíme brýle. U malého jsem si zatím ničeho nevšimla, ale vyloučené to není. Teď hlavně ať nespadne na tu zlomenou ruku a nepoškodí si to co se už zahojila. Já nevím je po měsíci ruka už úplně srostlá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
425
14.8.15 07:52

M

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
425
14.8.15 07:55

Mám upozornění, že někdo napsal do mého tématu a nezobrazuje se mi to. Dokonce i starší reakce se ztratily?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama