Pád telefonu na hlavu miminka

Anonymní
18.1.21 17:03

Pád telefonu na hlavu miminka

Ahoj všem, ve středu jsem chtěla vyfotit svou dvouměsíční holčičku a vyklouzl mi telefon přímo na její hlavičku, nad levé očičko.
Z výšky tak 15 maximálně 20 centimetrů.
Malá se lekla a začala okamžitě plakat.
Po chvíli se uklidnila, neměla tam ani modrinku, flíček nebo bouličku.
Volala jsem na pohotovost a paní doktorka říkala kontrolovat zorničky a budit každou hodinu jestli reaguje a ne upadá do bezvědomí. Vše bylo ok až na neděli kdy malá skoro pořád spala, nedalo mi to a jeli jsme na pohotovost, podle doktorky vše v pořádku. Pro jistotu máme jít zítra k obvodní lékařce, mám strašný strach :,(
Zdá se mi taková nesvá přítel říká že si to vsugeruju, že jemu přijde úplně normální.
Papá tak jako dříve, sem tam si trošku ublikne. Do toho začala dnes sem tam pokašlávat
Jsem špatná matka, mám hrozný strach že jsem ji něco udělala, všude čtu o krvácení do mozku a otřesu mozku 8o :(
Strašně se za to stydím tak raději anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6549
18.1.21 17:05

Klid. Takových úrazů ještě bude a mnohem horších. Děti se mění rychlosti blesku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
18.1.21 17:08

Klid takových situaci ještě bude. Až začne lézt a stoupat si, tak se na tu pohotovost můžeš odstěhovat. Děti jsou odolné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30450
18.1.21 17:17
@Anonymní píše:
Ahoj všem, ve středu jsem chtěla vyfotit svou dvouměsíční holčičku a vyklouzl mi telefon přímo na její hlavičku, nad levé očičko.
Z výšky tak 15 maximálně 20 centimetrů.
Malá se lekla a začala okamžitě plakat.
Po chvíli se uklidnila, neměla tam ani modrinku, flíček nebo bouličku.
Volala jsem na pohotovost a paní doktorka říkala kontrolovat zorničky a budit každou hodinu jestli reaguje a ne upadá do bezvědomí. Vše bylo ok až na neděli kdy malá skoro pořád spala, nedalo mi to a jeli jsme na pohotovost, podle doktorky vše v pořádku. Pro jistotu máme jít zítra k obvodní lékařce, mám strašný strach :,(
Zdá se mi taková nesvá přítel říká že si to vsugeruju, že jemu přijde úplně normální.
Papá tak jako dříve, sem tam si trošku ublikne. Do toho začala dnes sem tam pokašlávat
Jsem špatná matka, mám hrozný strach že jsem ji něco udělala, všude čtu o krvácení do mozku a otřesu mozku 8o :(
Strašně se za to stydím tak raději anonym

Lebka nad okem je pevná, vždyť chrání mozek. Víš kolik berany berany duc bude muset vydržet. :mrgreen:

To by ses jí musela trefit do fontanely, aby něco hrozilo. Jen klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1537
18.1.21 17:26

Taky se mi neco podobneho stalo s mobilem jen ne u oka a synovi nic nebylo… nejsi prvni ani posledni komu se to stalo a kdyz doktori rikali ze ok tak se zbytecne nestresuj ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
18.1.21 17:31

Neboj se, čelo je pevné dost, to by ses musela zbláznit, za pár mesicu žuchne z postele /to jsem taky ještě vyšilovala/ a pak si zvykneš. Nejsi špatná matka, to bys z toho nedělala vědu. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1596
18.1.21 17:33

Mě spadl malý ve třech měsících z postel. Najednou mi přišel taky divný, ikdyz mu nic nebylo, partner má možná pravdu. Určitě nejsi špatná máma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24889
18.1.21 17:34

Když byly Vaškovi 2 měsíce, nesla jsem ho do koupelny a bouchla jsem mu hlavičkou o futra a protože jsem se lekla, tak jsem ho bouchla o druhé. Ne moc, lekl se, ale na pohotovost jsem nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62248
18.1.21 17:50

Když ti řekli, že je ok, tak je ok. Přestaň ji tolik pozorovat, nebo se zblaznis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14549
18.1.21 18:14

Čelní kost je ta nejtvrdší na lebce. Vím to, protože jsem řešila u syna úraz hned první týden ve školce (podjela mu noha a napálil to čelem na hranu židle). Takže buď v klidu. Dítě máš zkontrolované lékaři a takto dlouho po akci by se už nějaký problém projevil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 19:12

Mockrát vám všem děkuji za uklidnění :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
14549
18.1.21 22:19

Fakt buď v pohodě. Sama si pamatuju, jak jsem byla vyjukaná z prvního menšího úrazu. Časem člověk otupí a jen monitoruje, zda má dítě stále všechny končetiny a obě oči :mrgreen: :mrgreen: Jo a ještě jestli dýchá. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
806
19.1.21 10:25
@lleennttiillkkaa píše:
Když byly Vaškovi 2 měsíce, nesla jsem ho do koupelny a bouchla jsem mu hlavičkou o futra a protože jsem se lekla, tak jsem ho bouchla o druhé. Ne moc, lekl se, ale na pohotovost jsem nešla.

Tak tohle mě pobavilo, stalo se mi něco podobneho :lol: máme v koupelně velmi nízký strop a jednou jsem takhle po koupání syna oblekla a jak jsem ho brala z prebalovaku, vyzdvihl jsem ho tak, že jsem mu tukla hlavičkou o strop. A jak jsem se lekla, otočila jsem se s ním mezi dveře, abych doběhla za manželem a ještě jsem tomu chuderovi praštila hlavou o futra 8o žádné následky naštěstí nemá, ale rvala jsem tenkrát jak želva. Dnes se tomu smejeme :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat