Reklama

Pád z postele 3 a půl měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 12:12
Pád z postele 3 a půl měsíční miminko

Ahoj prosím vás, malej 3 a půl měsíce mi spadl cca z 20cm výšky z postele a bouchnul se trošku do hlavičky. Chvilinku plakal ale jinak se směje, je na um, teď se napapal a spinká, jinak je pořád vysmátý. Mám jít k dr? Má na hlavičce na celicku jen mini skrabanecek

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinezudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 15.08.18 12:14

Sleduj zda nezvraci nebo nema divne pohyby oci, jinak by mel byt ok, me maly v peti mesicich spadl primo na hlavu a v pohode. Pocitej ze pokud budes na pohottovost tak si vas nechaji na pozorovani

NicolCermis
Povídálka 24 příspěvků 15.08.18 12:17

Kamarádka zavolala dr aby přišla tak mi teď řekla že to nic není ale že by mě poslala na dětský na noc na pozorování. Vypsala mi zadanku, ale je to dr která zastupuje našeho dr. Tak nevím, moc se mi tam nechce, chtěla bych být s malým sama a ohlídat si ho, klidně nebudu celou noc spát. Jen ne nemocnice

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 15.08.18 12:24
@NicolCermis píše:
Kamarádka zavolala dr aby přišla tak mi teď řekla že to nic není ale že by mě poslala na dětský na noc na pozorování. Vypsala mi zadanku, ale je to dr která zastupuje našeho dr. Tak nevím, moc se mi tam nechce, chtěla bych být s malým sama a ohlídat si ho, klidně nebudu celou noc spát. Jen ne nemocnice

Jestli Ti vypsala zadanku,tak bych pro klid jela,jednu noc zvládnete. Ty nebudeš tak ve stresu,tam si vas ohlidaji :hug:

NicolCermis
Povídálka 24 příspěvků 15.08.18 12:26

Já jsem vždy v nemocnici úplně vystresovana, mám fobii z nemocnic. Když bych byla doma v klidu s malým tak mě i malému bude lépe. Jen prostě nevím jestli nebude nějaký problém když tam nepojedem

Uživatel je onlinezudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 15.08.18 12:31
@NicolCermis píše:

Jedna noc to nebude, me taky rekli jedna noc a na pozorovani jsem ztravila 3 dny.. nicmene pokud mas strach tak bych asi jela

ivašot.
Kelišová 6396 příspěvků 15.08.18 12:33
@NicolCermis píše:
Já jsem vždy v nemocnici úplně vystresovana, mám fobii z nemocnic. Když bych byla doma v klidu s malým tak mě i malému bude lépe. Jen prostě nevím jestli nebude nějaký problém když tam nepojedem

Tak když už jsi volala doktorku, tak bych se asi řídila jejími pokyny a do té nemocnice šla :think:
A zkus svůj stres z nemocnice trochu překonat. Nechci na tebe nic špatného přivolávat, ale může se stát, že s malým někdy budete do nemocnice opravdu nutně muset jít a ty budeš muset být ta dospělá, která to zvládne a bude dítěti oporou.

NicolCermis
Povídálka 24 příspěvků 15.08.18 12:35

Malej je uplne v pohodě, dr řekla že tam můžu jet ale nemusím tak netuším. Že malému nic není jen pro tu jistotu, sousedka dělá sestřičku v nemocnici na dětským a říkala že by to tak moc nehrotila.Ze s ním mám být doma a při nejhorším si zavolat tu rychlou, nemocnici máme 5min autem

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 15.08.18 12:36

Radsi jet do te nemocnice, kdyz uz ti dr vypsal zadanku. Abys nemela na krku jeste zanedbani pece.

tininas
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 15.08.18 12:41

Ahoj. Taky jsem si zažila pád u malého z postele.

A doporučuji profil uživatelky Pudloslava. Mně to tenkrát hodně pomohlo:

https://www.emimino.cz/…/pudloslava/

Lucius08
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 15.08.18 12:54

Ty jo, je to hrozně malé miminko, jela bych. Nic bych neriskovala, pokud se bouchlo do hlavy. Raději jet zbytečně, než pozdě a pak si něco celý život vyčítat.

jege
Ukecaná baba ;) 1324 příspěvků 15.08.18 13:00

@NicolCermis Já bych nejel, pravděpodobné je, že ten pád nic nezpůsobil a pokud i ano, tak se to klidně může projevit za pár měsíců jako epilepsie, ale teď s tím v nemocnici nic neudělají. Děti padají často a mnohem větších výšek, přitom se dokáží tak stočit do klubíčka, že se jim nic moc nestane.

V nemocnici můžeš chytnout nějakou infekci a budeš na tom mnohem hůř.

Maximálně bych, pokud ještě nemá uzavřenou fontanelu https://www.maminka.cz/…-s-hlavickou#… , a je to technicky i logisticky reálné, třeba i jako placené vyšetření, udělal vyšetření hlavičky ultrazvukem, jestli tam není nějaké krvácení nebo hematom, ale to lze udělat i ambulantně.

jege
Ukecaná baba ;) 1324 příspěvků 15.08.18 13:05

@tininas Tak to je informace za všechny drobné! Ten profil je skvělý!

Kellynka123
Povídálka 32 příspěvků 15.08.18 13:06

Jinak někde jsem četla, ze mimco po padu na hlavičku nebo po bouchnutí do hlavičky by nemělo minimálně hodinu poté spát.

NicolCermis
Povídálka 24 příspěvků 15.08.18 13:11

Tady je foto

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >