Pád ze židle v těhotenství

17
19.3.20 13:33

Pád ze židle v těhotenství

Ahojky holky, píší teď docela hodně vystrasena. Dnes se mi stalo ze jsem svou nešikovnosti spadla ze židle. Spadla jsem na záda. Mam to trošku naražené v kříži. Jsem ve 13 týdnu. Myslíte že se mohlo něco stát miminku? Bulim tady jak malá holka, mám strasny strach. Snažili jsme se opravdu dlouho. Na gyndu jdu az za měsíc ???? :,( :,( :zed:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

211
19.3.20 13:35

Myslím, že nemusíš mít žádný strach. Plod je malý chráněný celým tvým tělem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
964
19.3.20 13:43

Také bych řekla, že je plod chráněný a nic se nestalo. Má tam spoustu místa. :andel: Pokud nekrvácíš a nemáš bolesti, tak by to mělo být dobré. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1773
19.3.20 13:48

Obecně se říká - nekrvácíš, nemáš bolesti, mělo by to být ok.
Hlavně neplač a zachovej klid. To se stává.
Nemáš AngelSound?
Srdíčko by už ve 13tt bylo slyšet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
19.3.20 13:51
@Andula28 píše:
Ahojky holky, píší teď docela hodně vystrasena. Dnes se mi stalo ze jsem svou nešikovnosti spadla ze židle. Spadla jsem na záda. Mam to trošku naražené v kříži. Jsem ve 13 týdnu. Myslíte že se mohlo něco stát miminku? Bulim tady jak malá holka, mám strasny strach. Snažili jsme se opravdu dlouho. Na gyndu jdu az za měsíc ???? :,( :,( :zed:.

Já jsem spadla při obou těhotenství.. Při tom prvním, jsem v 16 týdnu zakopla a spadla přímo na břicho. Do 20 minut jsem byla v nemocnici. Nechali mě tam na pozorování 24 hodin, ale byla jsem naštěstí v pořádku a syn také. U druhého těhotenství jsem dělala generální úklid a spadla na záda z linky- 2 metry… :speak_no_evil: Naštěstí dcera to zvládla.. koukali na placentu a atd. A taky v pořádku. Kdyby jsi začala krvácet, tak jeď. Ale bude to určitě dobrý. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
19.3.20 14:02

Moc děkuji, fakt jste mě uklidnili. Teď už vím že žádný uklidy a lezení po vyskach :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lebambule
19.3.20 14:40

V devátém měsíci jsem spadla ze schodů. A dobrý. Jsi těhotná krátce, plod ma kolem sebe spoustu místa a vody.

• Nahlásit
  • Citovat
58857
19.3.20 14:53

@Andula28 mrne má zatím dost místa, rezervu a hodně vody.. Pokud není krev a bolest, neřeš to.. Příště si dej pozor..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
19.3.20 14:53

@lebambule děkuji za uklidnění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
19.3.20 14:54

@martina.se to dám už nikam nepolezu. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
20.3.20 18:45

@lebambule já taky :mrgreen: a dobry :mrgreen: šla jsem dolů a nějak mi podklouzla noha a už to bylo. A asi měsíc predtim v osmým měsíci jsem spadla ze schodů ale z těch co vedou do metra. A taky ok :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
22.3.20 13:10

Neplac, vic mu skodis tim placem, nez tim, ze ses uhodila. Je jeste malinke a dobre u tebe schované, jak ve vate, nic se mu nestane

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama