Padají mi vlasy :-( Co pomůže?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 18.08.18 20:40
Padají mi vlasy :-( Co pomůže?

Ahoj holky, jdu si pro radu. Dnes jsem luxovala a vytírala a všude byly moje dlouhé vlasy, až se zachytávaly ve vysavači 8o v posteli plno vlasů a kartáč je vždy obalený vlasy. Zkrátka mi teď začaly opravdu šíleně padat vlasy…Máte prosím tipy na nějaké doplňky nebo šampony, co pomáhají? Nejsem ani těhotná, ani po porodu, ale z mých vypadaných vlasů za poslední 2 týdny bych už pomalu vytvořila paruku :zed: díky předem za všechny rady :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Baruunečka
Kecalka 127 příspěvků 18.08.18 20:44

Zázračný na vlasy je Methionin 500 ;)

Mallorka
Závislačka 3029 příspěvků 18.08.18 20:47

Vyhovuje mi biotin z doktor max. Je třeba ale vybrat minimálně dvě baleni

kacakaca
Závislačka 2610 příspěvků 18.08.18 20:48

Co strava, jak jis? Nejaky vetsi stres posledni dobou? Nemoc, leky? Ja bych hledala pricinu a resila ji. Mne z doplnku v zivote pomohly jen pantenolove injekce, ale uz se u nas neprodavaji.

Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 18.08.18 20:52

Zjistila jsem to same před cca měsícem. Projela jsem vlasy rukou a měla jsem ji plnou vlasů. U mě to bylo po pantene šamponu..
Začala jsem používat obyč kopřivový a střídala ho s nějakým bez chemie z dm a cca týden je to mnohem lepší.
Může to být i že stresu, ale je třeba Aše ohlédnout cca tři měsíce zpět, co bylo. Ono tělo reaguje se zpožděním. Možná i hormonální nerovnováha.

Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 18.08.18 20:53

@kacakaca stres byl trochu před nějakým časem, ale to vlasy kupodivu nepadaly :think: a strava…No nijak zvláštní výkyvy ;)

@Baruunečka děkuji, zkusím se po tom podívat :)

@Mallorka a je lepší ten Biotin zkombinovat s nějakým šamponem?

Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 18.08.18 20:55

@Halamka aha, to je zajímavé :think: že by stres takhle zapůsobil i zpětně?

Qwentin
Hvězda diskuse 64661 příspěvků 18.08.18 20:58

Nemůže to být i hormonálního původu? Zašla bych na kožní a tam se s lékařkou poradila.

Mallorka
Závislačka 3029 příspěvků 18.08.18 21:00

@Hannah345 to nevím. Mám jen ty vitminy

Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 18.08.18 21:03

@Qwentin vidíš, to mě přivedlo na myšlenku…Asi před měsícem jsem dostala injekci Agolutinu, tak že by to bylo tím? :think: na to jsem úplně pozapomněla

Maminanamatersky
Stálice 89 příspěvků 18.08.18 21:08

Muze to byt i hormonalni nerovnovahou. Nevymenila jsi treba antikoncepci v posledni dobe za jinou? A padaji ti jenom ty vlasy, nebo mas i jine zdravotni potize? Jestli je jich fakt tolik, co popisujes, tak bych nehledala zadne zazraky v drogerii. Vyhodis penize z okna. Dojdi si na kozni.

Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 18.08.18 21:12

@Maminanamatersky antikoncepci vůbec ani neberu. Ale jak jsem psala, před měsícem jsem měla hodně opožděnou MS a doktorka mi píchla Agolutin…

Ou
Kelišová 5394 příspěvků 18.08.18 21:13

Jděte k lékaři, pokud nedržíte dietu a nejste poi porodu, tak je to příznak toho, že se něco děje a je potřeba vyloučit závažnější problémy. Primárně štítnou žlázu, bude potřeba hormonální panel.

Jděte za obvodním lékařem a nechte se poslat na patřičná vyšetření.

Doplňky jaksi nevymyslí, kvůli čemu ty vlasy padají.

Qwentin
Hvězda diskuse 64661 příspěvků 18.08.18 21:15

@Maminanamatersky Právě, hormonální nerovnováha dokáže divy. Třeba v těhotenství jsem měla tolik vlasů jako nikdy v životě. Také bych to řešila návštěvou kožní lékařky. Vezmou jí tam krev, udělají rozbor na vše možné a ukáže se, co za tím může být. A na stres se jí bude ptát taky.

Jaa-aa
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 18.08.18 21:18

Resim to same :( dneska jsem se uz nastvala a zkratila je o 15cm :( :D vsude vlasy…uuuplne vsude…nejsem ani po porodu ani tehotna…biotin jsem bastila na podzim a v zime a super ale chce to vybrat minimalne jedno baleni nez jsem zacala vide zlepseni. Stres taky zadny..tak nevim no…me asi ani tak nepadaji jako ze se lamaji…ale pri delce po zadek asi uz nemely silu…tak jsem udelala radikalni krok…a uvidim za mesic…nasadila jsem opet biotin a lopuchovou vlasovou vodu…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >