Padají mi vlasy po čtyřech měsících od porodu

3069
15.11.19 07:59

Padají mi vlasy po čtyřech měsících od porodu

Ahojky holky poprosil o nějaké tipy a triky co s tím. Beru jak báňské řady, tak přípravky. Případně na jaké vitamíny se zaměřit? Děkuji moc za informace. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9855
15.11.19 08:01

Měla jsem to u druhého dítěte, přesně touhle dobou. Trvalo to asi půl roku, mohla jsem se stavět na hlavu a nepomohlo bohužel nic. Ostříhala jsem se a přesto pořád chomáče vlasů a culík poloviční. Ale můžu tě uklidnit, že po skončení kojení se to vrátilo do normálu (možná to s kojením až tak nesouviselo, spíš hormonální změny) a tak dva roky po porodu jsem měla vlasy hustší a hezčí než před ním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8707
15.11.19 08:02

To nemá cenu, vyhozené peníze. Hormony nezastavíš. Za čas se to srovná samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11603
15.11.19 08:04

Nic, vydrzet. Je to normalni. Behem tehotenstvi padaji mene, pak to dohaneji. Srovna se to samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1724
15.11.19 08:12

Souhlasím, nevyhazuj peníze. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3069
15.11.19 08:14

Děkuji měla jsem jen obavu, jestli není něco špatně a je fakt, ze plně kojim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9855
15.11.19 08:19
@Wendea71 píše:
Děkuji měla jsem jen obavu, jestli není něco špatně a je fakt, ze plně kojim.

Naopak, je to úplně normální. Plně kojené mimčo ti v tomto věku bere hodně živin, já to jednou zkoušela podle vážení zjistit a dcera mi v tomto věku vysála i 1,2 litru mléka za den :mrgreen: Takže spíš dbej na zdravou stravu, hodně pij, ale upřímně stejně je to hlavně o hormonech. Neboj, zase se to zahustí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48464
15.11.19 08:28

Zatnout zuby, řejde to. A jo, je to bohužel zcela normální, ale vlasy zas dorostou. Teď jsem po porodu 9 m a pdání už je výrazně lepší (a furt tam ještě něco zbylo :-D).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6787
15.11.19 08:38

@Wendea71 Tri deti, trikrat skoro totez, cca od 3m do roka deti. Ale porad na hlave neco zbylo. Fakt zbytecne vyhozene penize, tohle nezastavis. Ani kojeni za to nemuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
652
15.11.19 08:52

Já si občas dala zinek nebo pupalku a drobet to pomohlo. Pak se to časem zase srovná a narostou ti nové vlasy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
736
15.11.19 08:53

Mě vypadaly úplně cely prameny vlasů :nevim: pak zase dorostly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
15.11.19 09:32

Taky mi padaly, zacalo to jeste v tehotenstvi a prestalo to cca pul roku od porodu. Samo. Mam tri deti, a pokazde to bylo tak. A plesata nejsem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2260
15.11.19 09:36

Ahoj. Asi tě moc nepotěším. Mě to přišlo v půl roce dcery, trvalo to tři měsíce a byl to mazec teda, padali mi úplně chomace vlasů, na hřebenu jsem měla vždycky půlku hlavy :lol: strašně mě to štvalo všude byly moje vlasy. Teď mě víc štvou ty dorůstajíci vlasy, vypadám jak debžot :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22313
15.11.19 09:52

Měla jsem to u všech 3 dětí. Začalo to okolo 5 měsíců od porodu a trvalo nevím, přesně - max. půl roku. Neřešila jsem. Ony mi zase rapidně méně padaly během těhotenství, tak se to někde dorovnat asi muselo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama