Padaly vám po těhu vitamínech vlasy?

3
29.7.15 13:59

Padaly vám po těhu vitamínech vlasy?

Ahojky, nenašla jsem tu nikde podobnou diskuzi, tak zakládám novou a chtěla bych Vás touto cestou požádat o názor/radu/zkušenost…
Strašně mi posledních 4 - 5 měsíců padají vlasy. Když si je ráno umyji - plná vana, po česání taktéž, kdykoliv si sáhnu do vlasů, mám plnou dlaň chomáčů. I mé 3 kolegyně, co se mnou sedí v kanclu si všimly, že všude trousím vlasy :( Vždycky mi trochu padaly, ale teď je to fakt extrém. Už jsem si je před měsícem nechala o dost zkrátit v naději že to pomůže a nic.. Nežehlím je, nekulmuji a teď v létě ani nesuším fénem. Jsem už z toho zoufalá a přítel mi pořád říká ať si zajdu na vyšetření k lékaři, jestli to nebude něco vážnějšího.. Od ledna se snažíme o mimi (v únoru se podařilo, ale skončilo to SP na konci 5 týdne). Od té doby beru Nosifol a Femibion, MS mám pravidelnou, na gyndě taky nenašla žádný problém. Asi to bude hormonama, ale žádné zatím kvůli těhu neberu, tak doufám, že to bude třeba „jen“ těma těhu vitamínama. Je jasný, že hodně padají při kojení, ale i v době snažení? Podle toho padání vlastně i každý měsíc poznám, že nejsem těhu, ptže co jsem se dočetla, tak v těhu by prý padat neměly.
Nějak jsem se rozepsala, takže má hlavní otázka zní: Stalo se Vám některé, že Vám taky v době snažení po těhu vitamínech extrémně padaly vlasy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3
29.7.15 14:00

Jo a štítnou žlázu jsem si nechala vyšetřit krátce po po potratu (začátek března). Požádala jsem si o to sama obvoďáka a prý výsledky vyšly dobře..takže už fakt nevím :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
29.7.15 14:02

@Kika1987 zkus nebrat zadne tehuvitaminy a neladuj do sebe kapsle budes po to mit zbytecne velky deti - co si to zkusit brat z ovoce zeleniny lustenin atd: Vyjde te to levneji a je to pdostatne zdravejsi a prirozenejsi ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
3
29.7.15 14:07

Ovoce a zeleniny jím denně na kila, snažím se celý život stravovat zdravě, sportovat atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20518
29.7.15 15:32

Vypadala jsem jak onkologický pacient kdykoli jsme byla v období, že jsem měla jasně hormonální bouři. Mám za to, že s „přípravou na těhotenství“ jsem to nijak nepřeháněla. Těhu vitamíny? Ty pak asi jo, ale jednu krabičku, dobrat a asi žádné výrazné zěmny to se mnou neudělalo, když si na to nepamatuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8167
29.7.15 15:46

@Kika1987 Obě celá těhotenství beru Femibion a vlasy mi nepadají o nic víc, než předtím :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat