Padání vlasů - doplňky stravy ve 2. trimestru?

46
17.8.20 08:15

Padani vlasu - doplnky stravy ve 2.trimestru?

Ahoj holky :kytka: Prosim, poradite mi nektera nejaky doplnky stravy, vitaminy pro tehotny, ktery by mohli pomoct s padanim vlasu? Od zacatku tehotenstvi se to rozjelo a nebere to konce :roll: Za kazdy myti vyndavam z kartace vlasu jako driv za mesic :( V prvnim trimestru jsem brala jen listovku, ted si ji zobnu obcas taky, ale jinak neberu vubec nic… :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18993
17.8.20 08:24

Ja tohle mela po porodu, jedine co znam a vim, ze se může i v těhotenství a pri kojeni je donna hair. Ja to brala a pekne mi to nastartovalo rust nových vlasů, ale brala sem to az nekdy 3/4 roku po porodu. Ono jestli ti padaji vlivem hormonu, tak neudelas nic. Me vypadala pulka vlasu a padaly dokud sem neprestala kojit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
17.8.20 08:27

@Kriss Tina Ja o tom prave slysela, ale ve vetsine pripadu jen v souvislosti s porodem nebo kojenim.. Necekala jsem, ze to zacne uz takhle brzy :roll: Achjo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18993
17.8.20 08:30

@Xanti a jak jsi na tom s jidlem? Nemas treba nevolnosti, ze bys do sebe nedostala nic kloudneho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
17.8.20 08:32

@Kriss Tina Prave, ze ne. Spatne mi vubec neni, jim normalne, v podstate krom rostouciho pupiku nemam zadny priznaky tehotenstvi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18993
17.8.20 08:35

@Xanti tak to bude tema hormonama. Muzes to probrat s dr, ale ono se fakt vetsinou neda delat nic nez cekat. Aspon muzes doufat, ze si to vyberes ted a po porodu uz to nebude tak hrozne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
17.8.20 08:45

Doporučuji zkusit ricinový olej na zábaly a masáž pokožky hlavy. Obvykle se míchá např s olivovým, protože sám o sobě je dost hutný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
17.8.20 08:46

Zkus koupit sampony od Milvy, konkretne ten s jezkem na obale. Sice nepomuzou uplne s vypadavanim, ale pomuzou nastartovat rust novych vlasu. A za me bych klidne zkusila i od MedPharma Křemík 30mg+Biotin+PABA sice tam je napsany, ze neni vhodny pro tehotny, ale to na kazdym druhym doplnku jelikoz se spolenosti nechteji platit za naklady za vyssi testovani. Me po teto kombinaci zacly fakt hezky rust vlasy, hlavne novy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama