Padání vlasů po barvení

8
15.9.21 15:30

padání vlasů po barvení

Ahoj! Potřebuji pomoc. V lednu - únoru jsem si začala barvit vlasy na blond z černé. Barvila jsem se sama a musím říct, že se mi vlasy dost zničili. Žehlila jsem si je a foukala snad každý den, a přes takovou jejich námahu o ně vůbec nepečovala. Ani kondicionéry nepoužívala. V létě začaly hodně padat. na ruce zůstávalo okolo 20ti vlasů. Už asi 3 měsíce beru vitamíny, pravidelně každý den, a to zinek, železo, křemík, B12 a spoustu dalších… Používám šampony z lékárny přímo na padání vlasů. Vlasy si nefoukám a nežehlím. nosím je svázané v copánku. Už jsem dost bezradná, protože je to taková doba a vlasy se pořád nechtějí zregenerovat.. nevěděl by někdo, co s tím? Děkuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24388
15.9.21 15:34

Tak vlasy se ti nespravi ze dne na den, když si jim dala tak zabrat. Vitamíny musíš brát i několik měsíců, aby to mělo nějaký účinek. 20 vlasů není nic, běžné ti jich může vypadnout 100 za den a je to v normě. Možná jen to padání vnímáš víc, protože černého vlasu si všimneš víc než toho světlého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
15.9.21 15:41
@Kriss Tina píše:
Tak vlasy se ti nespravi ze dne na den, když si jim dala tak zabrat. Vitamíny musíš brát i několik měsíců, aby to mělo nějaký účinek. 20 vlasů není nic, běžné ti jich může vypadnout 100 za den a je to v normě. Možná jen to padání vnímáš víc, protože černého vlasu si všimneš víc než toho světlého.

Ahoj, jenže já už beru vitamíny 3 měsíce a opravu rozdíl nevidím. Denně jich vypadne třeba 200, ale na tý ruce jen po prohrábnutí zůstane třeba těch 20. Co ti třeba pomohlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24388
15.9.21 15:44

@Akina06 čas, vysadit co nejvíc chemie, vitamíny jsou většinou jen tahání peněz, spíš se zaměřit na stravu, stres, celkově životosprávu, nechat zkontrolovat hormony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
15.9.21 15:46
@Kriss Tina píše:
@Akina06 čas, vysadit co nejvíc chemie, vitamíny jsou většinou jen tahání peněz, spíš se zaměřit na stravu, stres, celkově životosprávu, nechat zkontrolovat hormony.
@Kriss Tina píše:

Dobře, děkujuu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17927
15.9.21 17:48

Lámou se a nebo padají? Mají kořínek a nebo jsou na obou koních stejné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
15.9.21 19:49

Možná budu mimo (nejsem kadernice), ale mnoho lidi už mi řeklo, že bych si neměla vlasy nechávat volně schnout, spis je foukat nízkou teplotou, protože mají tendenci se lámat. Tudíž mokré vlasy by se neměly ani česat a spát s nimi, pokud jsou mokré 🤔

Možná bych zkusila změnit i vitaminy, a hlavně čti složení přípravku na vlasy - to, že je z lékárny z nej nedělá bohužel zázrak. Dej tomu alespoň půl roku. Mne vlasy padaly po covidu zhruba půl roku, používala jsem lopuchovou vodu, vitaminy a tak… a až teď se to lepší 😕

Edit. Mnoho lidi si chválí i collagen:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24388
15.9.21 19:58

@Noelia_Z mokré vlasy se nemají cesat kartáčem, hřebenem s řídkými zuby můžou a spaní s mokrými vlasy není pro každého. Ideální je si hlavu umýt v průběhu dne, moc do toho nehrabat a nechat volně uschnout. Mě se potom teda kvalita zlepšila neskutečně, z fenovani i na nízkou teplotu sem měla strašný chemlon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2095
15.9.21 20:21

Pokud ti to x měsíců nepomáhá, svěřila bych se do péče zkušený kadeřnice, než na sobě dělat pokusy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
16.9.21 17:44
@Ou píše:
@Ou píše:

padají i s takovou bílou věcí na konci, asi cibulka či co :( ale jinak se moc nelámou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
16.9.21 17:45
@Noelia_Z píše:
Možná budu mimo (nejsem kadernice), ale mnoho lidi už mi řeklo, že bych si neměla vlasy nechávat volně schnout, spis je foukat nízkou teplotou, protože mají tendenci se lámat. Tudíž mokré vlasy by se neměly ani česat a spát s nimi, pokud jsou mokré 🤔

Možná bych zkusila změnit i vitaminy, a hlavně čti složení přípravku na vlasy - to, že je z lékárny z nej nedělá bohužel zázrak. Dej tomu alespoň půl roku. Mne vlasy padaly po covidu zhruba půl roku, používala jsem lopuchovou vodu, vitaminy a tak… a až teď se to lepší 😕

Edit. Mnoho lidi si chválí i collagen:)

No já právě myslela, že tím foukáním se vysuší a budou se více lámat, ale taky nejsem odborník, tak nevim :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
16.9.21 17:46
@Nickjmeno píše:
Pokud ti to x měsíců nepomáhá, svěřila bych se do péče zkušený kadeřnice, než na sobě dělat pokusy :nevim:

To mě také napadlo, ale nemůžu ve svém okolí žádnou kadeřnici najít. Moje stará právě před rokem skončila a od té doby nemá žádná jiná místo,… takže jsem to musela vzít do svých rukou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
16.9.21 17:47
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2095
16.9.21 17:55
@Akina06 píše:
To mě také napadlo, ale nemůžu ve svém okolí žádnou kadeřnici najít. Moje stará právě před rokem skončila a od té doby nemá žádná jiná místo,… takže jsem to musela vzít do svých rukou

Známá kdysi chodila na nějaký sezení, kde ji udělali rozbor vlasů a léčbu na míru a opravdu ji to zabralo, ale co si pamatuju, tak to bylo pěkně drahý a zdlouhavý, ale zabralo to… jinak ještě říkají, že na kvalitu vlasů je dobrý brát zinek, jinak bych ale nesahala po žádných kůrách na vlasy, než najdeš kadeřnici, co ti poradí jednu konkrétní se kterou má zkušenosti, aby sis to zbytečně nezhoršila, ono i ty nejpřírodnější jsou plný chemikalii a ne každýmu to sedne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
16.9.21 20:06
@Nickjmeno píše:
Známá kdysi chodila na nějaký sezení, kde ji udělali rozbor vlasů a léčbu na míru a opravdu ji to zabralo, ale co si pamatuju, tak to bylo pěkně drahý a zdlouhavý, ale zabralo to… jinak ještě říkají, že na kvalitu vlasů je dobrý brát zinek, jinak bych ale nesahala po žádných kůrách na vlasy, než najdeš kadeřnici, co ti poradí jednu konkrétní se kterou má zkušenosti, aby sis to zbytečně nezhoršila, ono i ty nejpřírodnější jsou plný chemikalii a ne každýmu to sedne

No.. o těhle vyšetřeních jsem také četla, ale jak říkáš - jsou drahé. Zinek beru pravidelně, ale místo vlasů se mi zlepšily spíš nehty, což jako neni na škodu… Děkuju moc za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat