Padání vlasů po očkování

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
19.11.21 22:48

Padání vlasů po očkování

Zdravím, vím, že už tu jedna diskuze na tohle téma je, ale já se chtěla zeptat jiným směrem. Co jsem na internetu našla, vypadávání vlasů je poměrně běžné po onemocnění Covidem a právě i po samotném očkování. Sama se s tím teď potýkám přes měsíc, jsem si víc než jistá, že jiná příčina to být nemůže, a jsem nezradná, protože se to ani trochu nezlepšuje ať zkouším co zkouším a jako přírodní blondýnka s jemnými vlasy budu tímhle tempem asi brzo plešatá :D. Moje otázka na vás zní, jestli je tu někdo, kdo se s tímhle potýkal, jak dlouho to případně trvalo, či co na to pomohlo? Budu ráda za jakékoli odpovědi, přijde mi, že se z toho jinak za chvíli zblázním…
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16281
19.11.21 23:06

Po očkování jsem se s tím nesetkala, ale dvěma lidem v mém okolí po prodělání COVIDu pomohl Methionin. Účinek není hned. Ty „postižené“ vlasy už stejně vypadají, ale methionin by měl rychleji nastartovat růst nových.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.21 23:15

Znám holku, které vlasy i obočí po Covidu úplně vypadaly. Na příčinu se nepřišlo, jiné onemocnění nemá. Takže možné to nejspíš je. Po očkování si to teda nemyslím, ale po té nemoci je evidentně možné skoro všechno. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
18723
20.11.21 00:46

Jseš si jistá?

Takže si byla u doktora, nechala sis dělat endokrinologický panel, rozbor krve třeba na hladiny železa, velmi důsledně kompenzuješ stres, máš naprosto vyváženou stravu a podobně?

Viděla tě kožní a máš v pořádku pokožku hlavy, používáš správně nedráždivou kosmetiku?

opravdu si jseš jistá, nebo prostě jen tak volně spekuluješ?

A ne - padání vlasů po očkování není běžný příznak.

Takže si zajdi za praktikem, minimálně zkonrolovat to železo a štítnou žlázu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
20.11.21 05:25

Při a po covidu padání vlasů bývá, zvláště u žen. Padaly mně a nejen mně a potvrdil mi to i MUDr. Pomohly mi homeopatika volně prodejné Ferrum phosphoricum a pak jsem si přidala vitamínové tablety Renovix vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
20.11.21 05:40
@vetrova píše:
Při a po covidu padání vlasů bývá, zvláště u žen. Padaly mně a nejen mně a potvrdil mi to i MUDr. Pomohly mi homeopatika volně prodejné Ferrum phosphoricum a pak jsem si přidala vitamínové tablety Renovix vlasy.

A vy věříte, že vám zrovna toto pomohlo?
Homepaticky vzato je to nesmysl, ale je fajn něčemu věřit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1079
20.11.21 05:53

Vznikla spousta postcovidovych ambulanci, zasla bych se tam poradit. Take do jedne takove chodim a setkala jsem se se spoustou lidi, kteri maji po prodelani covidu fakt ruzne problemy. Proberou to tam s vami a poslou dal k odbornikovi. Hlavne udelaji celkove vysetreni ( krev, moc…atd) a mate se od ceho,,odpichnout”…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
20.11.21 06:25

@Divná Bára jo.. je to fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3381
20.11.21 09:50
@Ou píše:
Jseš si jistá?

Takže si byla u doktora, nechala sis dělat endokrinologický panel, rozbor krve třeba na hladiny železa, velmi důsledně kompenzuješ stres, máš naprosto vyváženou stravu a podobně?

Viděla tě kožní a máš v pořádku pokožku hlavy, používáš správně nedráždivou kosmetiku?

opravdu si jseš jistá, nebo prostě jen tak volně spekuluješ?

A ne - padání vlasů po očkování není běžný příznak.

Takže si zajdi za praktikem, minimálně zkonrolovat to železo a štítnou žlázu.

Tak člověk se asi zná, ne? Proč by si měla dělat nějaké rozbory na všechno možné, když příčina je ji jasná. A navíc po covidu opravdu vlas padat mohou, známé vypadaly opravdu dost. Tak proč ne po ockovani na tu nemoc. Mechanismus, proč ty vlasy padají, asi nezná nikdo. Stejně jako se neví, proč vakcina způsobuje u některých žen nepravidelnosti v menstruacnim cyklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
20.11.21 15:12
@vetrova píše:
Při a po covidu padání vlasů bývá, zvláště u žen. Padaly mně a nejen mně a potvrdil mi to i MUDr. Pomohly mi homeopatika volně prodejné Ferrum phosphoricum a pak jsem si přidala vitamínové tablety Renovix vlasy.

Homeopatika ti fakt nepomohly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
21.11.21 22:16

Ahojky covid jsem neměla, ale kdysi jsem prodělala hnusnou virozu (myslela jsem, že je to pravá chřipka, 40 tky, bolelo mě celé tělo, kašel, ale doktor mi řekla, že prý viroza), nicméně cca 2 - 3 měsíce poté padání vlasů strašný! a to jsem byla mladá s hustou kšticí. takže podle mě to ta virová onemocnění sebou nesou, ale vzhledem k tomu, že při očkování dostaneš jen „kousek“ viru nebo jak to mám říct, tak by nic takového se s tělem dít nemělo. ale… kdoví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33816
23.11.21 02:12

Jedna blogerka dávala na FB fotky před očkováním a asi 4 měs po - předtím bujná hustá hříva a nyní jak oškubaná slepice. Takže věřím že ano, že je to možné. Mně zas vypadávají po covidu, je na to dobrý ten Methionin a ještě teď zkouším přípravek Renohair, tam je taky methionin a spoustu dalších látek a vitamínů,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat