Padání vlasů po očkování proti covidu

1
19.6.21 23:35

Padání vlasů po očkování proti covidu

Ahojky chtěla jsem se zeptat jestli máte některá stejný problém jako já.
Po první dávce očkování zhruba po týdnu mi začaly šíleně padat řasy. Mistami jsem měla holá místa a nové řasy tam nerostly. Teď je to měsíc po první dávce a už mi řasy tolik nepadají a rostou pomalu nový. No v pondělí jsem byla na druhé dávce a je to zas necelý týden po ní a začaly mi šíleně padat vlasy :(
Myslím si že je to po té vakcíně. Nenapadá mě nic jiného z čeho by to mohlo být a doufám že to padání vlasů rychle odezní jako u těch řasů. Ale zajímavé je že padání řasů už se znovu nespustilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3401
20.6.21 06:50

Šílené. Ještě ze na očkováni nejdu. Co na to říct, jsou to sracky do těla a každý reaguje jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15885
20.6.21 07:20

@Sim66 Toto byva jednim z problemu po prodelani covidu, takze se to muze asi objevit i po ockovani :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4208
20.6.21 08:35

Doporučila bych to tady vůbec nepsat. Tady se razí názor, že očkovaní jsou neskutečně zdraví a neexistujou nežádoucí účinky. Nežádoucí je jen nenechat se očkovat.
Beztak si to všichni vymýšlíte a ty vlasy by vám vypadali i bez toho.

:lol:

Já bych někdy tak strašně ráda si chtěla přečíst něco fundovaného, jasného, stručného a bez tendencí. Ale svět se ve fanatickou prd. l obrátil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
20.6.21 09:14

Padání vlasů je častý projev po prodělání Covidu, obvykle se to spíše přičítá stresu při této chorobě než chorobě samotné. Ale zatím na to samozřejmě nejsou přesné studie. Čili je klidně možné, že i očkování může mít nějaký podobný dopad. Ale rozhodně je to snad drobnost ne? Vypadnou, dorostou. Jinak vypadávání vlasů obecně může způsobovat plno dalších nemocí, stres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 10:47

Ahoj, jsem necelý měsíc po 1. Ockovani na covid. Asi 14 dní mi hrozně padaly vlasy. Přestalo to, ale čeká mne 2. Dávka za 2 týdny.

• Citovat
  • Nahlásit
936
20.6.21 11:03

@NiKina stejně jako si to vymýšlí ti, kdo Covid prodělali, že jo? On totiž každý, kdo používá alespoň dva vlastní neurony, ví, že nějaké riziko představuje obé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat