Padaní vlasů po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  13.08.03 00:24
Padaní vlasů po porodu

Ahoj holky nemáte prosím pro mě nějakou radu, co s vlasama po porodu?Začali mi nedavno šíleně padat , jsem z toho docela dost na nervy, protože zrovna nepatřim mezi ty štastné co mají husté vlasy.Nyní jsem půl roku po por. a stále kojim.myslíte , že i to má na to nějaký vliv?Zatím jsem začala jíst jen multivitaminy , ale efekt se zatim žádný nedostvil.Když budete mít nějaká dobrou radu budu Vam za ni moc vděčna.Díky Melánie

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lysinka
Kecalka 151 příspěvků 13.08.03 09:25
Padaní vlasů po porodu

Ahojky! Tohle je téma přesně pro mne. Já mám s padáním vlasů problémy asi dva roky a ted jsem ve 12.tt a už se děsím, co to se mnou provede. Ono je nejdřív nejdůležitější zjistit příčinu, což je po těhotenství jednoduché - bude to v hormonech. Je mi jasný, že když kojíš, tak nechceš brát žádné tabletky. Takže si pro začátek kup Panthenol ve spreji a každý den si ho nanes tak na čtvrt hodiny ( klidně i na daleko déle ) na hlavu a pak to opláchni. Až budeš moct brát tabletky, tak ti doporučuju přípravek Reghaar ( taková zelená umělohmotná krabička ), mají ho taky v lékárně a je to v podstatě něco jako třeba Mamavit pro těhotný, ale pomáhá to na růst vlasů. Tak doufám, že jsem ti aspoň trošku pomohla. Myslím, že se to u tebe brzy zase srovná, protože důvodem je právě těhotenství. Kdyby to nepomáhalo, tak si skoč na kožní, oni už ti poradí. Měj se krásně a hodně štěstí s miminkem!! Lucka ;-)

piskle
Stálice 95 příspěvků 13.08.03 10:58
Padaní vlasů po porodu

Ahojky,

uz dvakrát se mi stalo, že mi začaly opravdu hodně moc padat vlasy. Doktoři nepřišli na příčinu, ale každopádně alespoň přišli na to, co na to zabere. Pokud jsi z Prahy, dojdi si na kožní za paní doktorkou Trojanovou do Kateřinské ulice(poliklinika). Ona mi předepsala takové bobule - jmenovaly se Methionin. Brala jsem ráno i večer 2 po dobu několika týdnů a k tomu docházela 3× týdně na injekce. Ty byly normál Panthenolové, ale jelikož ti to jde rovnou do krve působí rychleji, než polikat prášky. Tak snad jsem pomohla. Myslím, že zrovna tahle léčba by ti neměla uškodit jestli ještě kojíš a ani když je žena těhotná. Jsou to vlastně jen vitamíny, ale zaplaťpánbůh pomáhají. To samé se stalo kolegyni a také jí tato léčba pomohla.

Tak hodně úspěchů.

Pískle

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 13.08.03 12:00
Padaní vlasů po porodu

Ahojky,

nemusíš mít strach. To je po porodu naprosto normální záležitost. Mě taky padaly a holkám od nás z deníčku jakbysmet. Někdo to vysvětloval tak, že v těhotenství jich máš snad víc nebo lépe rostou a po porodu jich je zase přebytek, takže musí vypadnout. Neměj strach, ono to fakt přejde.

ahoj Veronika

Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 13.08.03 19:18
Padaní vlasů po porodu

Holky je to tak. Po porodu je to normální, že padají vlasy. V těhotenství totiž vlasy padají vlivem hormonů méně. Teď nám musejí všechny ty „těhotenské“ vypadat a to může trvat osm až deset měsíců :o(

Ono se to jen zdá, že padají hrozně. Plešaté bysme být neměly, jen budeme mít zase tolik vlasů jako před těhotenstvím.

Jen pozor, kdo by měl opravdu plešatění jako nemoc, pak je dobré to kožní navštívit.

Zuzka

Anonymni  18.08.03 00:28
Padaní vlasů po porodu

Ahoj holky, dekuji moc za rady doufam taky , ze to prestane.Melanie

Sabuliin
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 01.05.15 17:42

Ahojte maminky, jsem 3 měsíce po porodu a když si rukou prohrabnu vlasy, tak mi jich hodně v ruce zůstane… A kdyz si je večer umyju a jdu spat, tak se ráno s přítelem budíme v posteli „z vlasů“. DOSLOVA!! Co s tim? :/ A neeeee dohola jít nechci :D

pe-terka
Extra třída :D 11235 příspěvků 01.05.15 17:44

Neboj, měla jsem to taky. Postupně to ustalo. A vlasy dorostly :D

moje prdelky
Závislačka 3256 příspěvků 01.05.15 17:44

@Sabuliin kup si v lékárně čistý zinek a nebo se selenem a zlepší se to.

hanyny
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 01.05.15 17:45

S tím neuděláš ni. Musíš to vydržet, časem to přejde. Já jsem to měla po prvním porodu, všude doma se válely chuchvalce vlasů. Časem to odešlo, asi jak jsem přestávala s kojením a přecházela na příkrmy, za 6 - 9 měsíců???

Sabuliin
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 01.05.15 17:46

@pe-terka je to hruza.. Malej ty clasy ma vsude… Na plince, v postylce, nasobe :oops: kazdej den vysavani… :D

pe-terka
Extra třída :D 11235 příspěvků 01.05.15 17:53
@Sabuliin píše:
@pe-terka je to hruza.. Malej ty clasy ma vsude… Na plince, v postylce, nasobe :oops: kazdej den vysavani… :D

jo, my jsme je tahali i z polívky…Fakt neboj, je to důsledek hormonálních změn a vyčerpání organismu. Vše se zase spraví.

Sabuliin
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 01.05.15 17:58

@pe-terka ani zadny vitamin jsi nepouzivala ktery by to treba zmirnil? :)

pe-terka
Extra třída :D 11235 příspěvků 01.05.15 18:14
@Sabuliin píše:
@pe-terka ani zadny vitamin jsi nepouzivala ktery by to treba zmirnil? :)

Nepamatuju se, myslím, že ne. Já dám spíš na kvalitní stravu, kvanta zeleniny a tak. Ale co jsem brávala v těhu i při kojení, tak Dologran. Jsou tam všechny možné minerály, hlavně hořčík a vápník v ideálním poměru. Je to přírodní forma a hlavně - dobře vstřebatelné organismem.

hanyny
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 01.05.15 18:22

Já jsem něco brala, ani nevím co, ale stejně to moc nepomohlo. Oni mi v té lékárně ani nic moc nedoporučili, když jsem kojila. Ale uklidním tě, že u druhého dítěte už jsem to neměla. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Sedm potravin, které mohou hrát roli v prevenci rakoviny

Je to tenký led, na který se vědci pouštějí neradi. Žádné jídlo samozřejmě... číst dále >

Reklama