padání vlasů po porodu

860
25.10.05 11:59

padání vlasů po porodu

ahoj holky,
dost mi padají vlasy po porodu, nevíte co na to pomáhá? A nevadí to při kojení?

Díky, Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14
25.10.05 12:26

Ahojky, to je naprosto normální. Já jsem měla pocit, že mi snad vypadají všechny. Zlepšilo se to až tak po půl roce a vlasů mám pořád dost :D Je to naprosto normální jev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
25.10.05 12:39

Ahoj, uz to tady bylo :arrow: https://www.emimino.cz/modules.php?… Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
25.10.05 12:40

Ahoj,
mně přestaly padat vlasy až teď, taky jsem si s tím lámalu hlavu, ale všichni řekli jen, že je to normální, tak jsem to řešit přestala a vlasy přestaly padat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
30.10.05 16:15

ahoj,
určitě se to zlepší. Taky jsem šílela, nejvíc mi vadilo, že jsme měli moje vlasy všude doma a po chomáčích. Přešlo to tak za 3 měsíce. Dokonce se mi těď vlasy méně mastí, takže pozitivní změna.
Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
30.10.05 17:58

ahojky

s vypadáváním vlasů to u mě bylo stejné. Začalo to nenápadně a kritické to začalo byt asi tak když malému byli 4měsíce. Dělaly se mi i takové plešky vepředu. Byla jsem z toho úplně hotová. Tak jsem si koupila vitamíny na vypadávání vlasů v lékárně jmenují se normálně HAIR. A také jsem si koupila od VICHY šampon na vypadávání vlasů i když stál 400Kč:-(((( A musím říct, že mi to moc pomohlo. Během měsíce to bylo lepší a dneska mám vlasy zase jako dřív.

Tak nevěš hlavu je to úplně normální. Mám tři děti a u posleních dvou to bylo stejné:-)))))

Petra a Davídek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.10.05 21:03

AHoj, já mám stejný problém, malé bude půl roku. MOje vlasy jsou všude, o umývání hlavy ani nemluvím :( . Doufám, že už to brzo přejde. Musíme vydržet :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
1.3.06 08:41

A jaky vitaminy se pak berou po porodu? Kdyz ted v tehotenstvi beru Mamavit, tak pak treba pul roku po porodu,kdy asi tak budu kojit, muzu brat porad ten Mamavit?Nebo myslite, ze je lepsi treba klasicky vitaminy jako treba Centrum atd.?

• Nahlásit
  • Citovat
37
1.3.06 08:56

padání vlasů po porodu

Ahojky…taky mi po prvnim porodu padaly vlasy…dokonce se mi zacaly delat kouty :roll: …zasla jsem si na kozni a on mi doporucil vitaminy Hair Booster(nebo tak nejak) a taky jsem dostala vodicku do vlasu…zlepsilo se to do mesice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.3.06 19:42

Ahoj všichni,
mně padaly vlasy po porodu šíleně, začalo to po šestinedělí. Taky se mi udělaly kouty.
Velice mi pomohl přípravek „Arvit“ (nebo prodávají Vitanol), jsou to takové skleněné ampulky, balené v zelené krabičce. Sehnala jsem to v jedné obyčejné drogerii (žádný řetězec, ale malá soukromá drogerka), stálo to myslím 70 korun a těch ampulek tam bylo 6.
Aplikuje se to přímo na vlasovou pokožku. Používala jsem denně půl ampulky, a bohudík se to zastavilo, takže jsem nevyplešatěla.
Možná by to měli i v nějaké lékárně, nebo by to objednali. papa Peťul

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama