Reklama

Padání vlasů po porodu, Vaše zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zwetta
Kecalka 403 příspěvků 6 inzerátů 09.09.18 21:08
Padání vlasů po porodu, Vaše zkušenosti

Holky, mám dotaz k těm, kterým začaly padat vlasy po porodu (3-4 měsíce) ;)
Jak toto období dlouho cca trvalo a přešlo to samo od sebe nebo jste to začaly řešit nějakou kosmetikou proti padání, a případně jakou? Mě už padají asi měsíc a začíná mě to znervózňovat… :roll: :zed: Moc děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

simelka
Kecalka 139 příspěvků 09.09.18 21:19

Ahoj, mě hodně padaly po prvním porodu a přesně jak píšeš, začalo to cca ty 3 měsíce po porodu. Ustalo to až tak kolem 9 měsíce, když jsem přestala kojit přes den. Zobala jsem biosil, ale upřímně si nemyslím, že by to mělo nějaký extra efekt. Taky jsem zkoušela i nějakou kosmetiku, ale to bylo u mě k ničemu. No a teď jsem po druhém porodu a znovu padají ve velkém :( už jsem z toho taky trochu na nervy, ale vím, že s tím moc neudělám. Aspoň ne, dokud budu kojit

Sinisterka10
Kecalka 314 příspěvků 09.09.18 21:26

Padání po porodu se nedá nijak a ničím ovlivnit. Vitaminy a šampony jsou k ničemu, možná pro dobrý pocit. Jsem Kadeřnice, tak vím o čem mluvím. Mě po prvním porodu padaly do teď. Tzn od 3.-do konce 7.m
Mezi 5. a 6. to bylo fakt mazec, a teď to přestává. :dance: ale nekojila jsem, takže to asi proto takhle rychle přešlo. Většinou ty vlasy padají 6-9 měsíců ve vyjímkách i rok. Tak pevný nervy, je to nepříjemný, ale přejde to a i rychle doroste. ;)

Zwetta
Kecalka 403 příspěvků 6 inzerátů 09.09.18 21:28

@simelka
Teda, to jsi mě zrovna neuklidnila.., to ti padaly půl roku?? 8o :? Já čekala, že je to otázka měsíce či dvou.. :zed: :mrgreen:

Zwetta
Kecalka 403 příspěvků 6 inzerátů 09.09.18 21:31

@Sinisterka10
A jé.. :roll:
Když já mám jemné vlasy.., se bojím, že jestli to bude takhle dlouhá doba, tak to citelně poznám.. :( A fakt jim nijak a ničím nepomůžu ani to nezmírním? ;) :andel:

Dainvyk
Ukecaná baba ;) 2186 příspěvků 09.09.18 21:32

Taky mi padaji uz druhy mesic,ale zlepsilo se to,vitaminy beru i kdyz vim,ze to nijak neovlivnim..co ma.vypadnout vypadne,s tim nic neudelame :)

dagmarkaa
Extra třída :D 14789 příspěvků 09.09.18 21:43
@Zwetta píše:
Holky, mám dotaz k těm, kterým začaly padat vlasy po porodu (3-4 měsíce) ;)
Jak toto období dlouho cca trvalo a přešlo to samo od sebe nebo jste to začaly řešit nějakou kosmetikou proti padání, a případně jakou? Mě už padají asi měsíc a začíná mě to znervózňovat… :roll: :zed: Moc děkuji :kytka:

Padání trvalo cca 5 měsíců, přešlo ze dne na den samo.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1727 příspěvků 09.09.18 21:46

Mně začaly padat kolem 3. měsíce po porodu a padají stále(malému je 10 měsíců). Je to hormonální,takže vitamíny a nic nepomůžou,jen čekám. Všichni mi tvrdí,že to přestane ,až nechám kojení,tak jsem zvědavá, kojím už jen jednou denně.

pajulinkaa
Závislačka 4338 příspěvků 09.09.18 21:46

Mě teď taky hodně padají 8o :mrgreen: malé bude šest měsíců za pár dní, ale zase můžu říct že před dvěma měsíci mi dokonce vypadaly i kouty jako u chlapa kolem 40 8o ale teď už tam mám zase dorostlý minivlasky takže můžu zase nosit culík :lol: :lol: , ale doma je to fakt mazec, musím pořád luxovat a vytírat, mám vlasy nad zadek a tak o to je to v rohach horší :mrgreen:

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1530 příspěvků 21 inzerátů 09.09.18 21:48

@Zwetta Nepomůže nic, stojí za tím hormony. Prošla jsem si tím po obou porodech, kolem 3. měsíce mimča to začalo, kolem 8. až 9. měsíce skončilo. Někde jsem četla, že za tím stojí poporodní vyřazení funkce vaječníků. Prostě žena produkuje méně ženských hormonů a více mužských, takže prostě plešatí. :roll: A u mě by to teda fakt odpovídalo - vlasy mi vždycky přestaly padat až s nástupem menstruace, právě kolem toho 8. měsíce dětí. S kojením jsem naopak souvislost vůbec nevysledovala.

Každopádně neboj, viděla jsi někdy mladou zdravou matku bez vlasů? ;) Ono to vypadá hrůzně, taky jsem z toho měla depky. Psychicky mi pomohlo, když jsem si vždycky nechala vlasy zkrátit na minimum (tj. tak, aby to šlo chytnout do culíku), opticky jsme pak těch vlasů měli po bytě méně. :lol: No a hlavně jakmile to padání skončí, tak nastoupí opačný proces - začneš se zase zakošaťovat. Syn má 2 roky a já mám pocit, že mi pořád háro nabývá na objemu. Občas jsem jako Racochejl. :mrgreen:

luccifera
Ukecaná baba ;) 1044 příspěvků 09.09.18 21:48

Taky se mi to spustilo cca 3 mesice po porodu a skoncilo az s kojenim v 9 mesicich. Zacalo to dorustat a vypadam jak carodejnice :lol: Ted u druheho tehotenstvi to zacalo hned od zacatku :roll:

KristynaTita
Kecalka 433 příspěvků 09.09.18 21:50

@Zwetta Víc padaly pul roku. pak to prestalo, nepozorovala jsem ubytek vlasu na culiku, takze ok.
Behem roku jsou obdobi, prirozene, kdy vice padaji vlasy, neni to vždy jen diky hormonum ci stresem…

simelka
Kecalka 139 příspěvků 09.09.18 22:13

@Zwetta taky mám hodně jemné vlasy a normálně jich mám málo. Takže každý vypadnuty vlas je fakt škoda. Ale třeba po tom prvním porodu mi pak taky ještě pomohl kratší sestřih. Mám vlasy dlouhé a nerada jsem se s nimi loučila. Ostříhat jsem se ale nechala cca na ramena. Do krátkých bych nešla

allise
Povídálka 36 příspěvků 09.09.18 22:20

trvalo to do cca tech deviti mesicu, s kojenim to nesouviselo. Dobra zprava je, ze to zase doroste, byt ta dorustajici faze je des (vsude trci podrusty) :D :D

Zwetta
Kecalka 403 příspěvků 6 inzerátů 09.09.18 23:05

Takže, když bych si pořídila kosmetiku na podporu růstu vlasů, stejně mi to bude k prdu..? :think: :roll: :mrgreen:
Každopádně, koukám, v tom nejsem sama, moc všem díky za reakce ;) Fakt to my ženský nemáme jednoduchý.. :cert: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >