Padání vlasů, špatná kvalita vlasů - těhotenství a po

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anetka2910
Nováček 1 příspěvek 02.11.18 10:18
Padání vlasů, špatná kvalita vlasů - těhotenství a po

Dobrý den,

jsem půl roku po porodu, v průběhu těhotenství se mně hrozně zhoršila kvalita vlasů, začaly vypadávat, na hlavě mám malé plešky :( dříve jsem měla vlasy do půli zad, dneska je mám po ramena, hrozně se lámou.
Máte prosím nějaké tipy na doplňky stravy, které by mně mohly pomoci?
Koukala jsem po různých recenzích, docela se mně líbí Revitalon Forte - máte s ním někdo nějaké zkušenosti?

Děkuji moc :)

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2313 příspěvků 02.11.18 10:22

Za mě, pro svůj pocit si to koupit můžeš, ale nad účinkem pochybuji,protože je to způsobené hormonálně. Měla jsem ten samý problém, od 3.mesice po porodu jsem tahala chuchvalce vlasů při každém česání. Dneska jsem rok po porodu, už nekojím, vlasy nepadají a rostou. Mám je snad ještě kvalitnější, než před těhotenstvím.

EvikMimik
Nováček 6 příspěvků 02.11.18 10:48

Mám úplně stejnou zkušenost, v těhotenství jsem raději nepoužívala žádné léky, mazala jsem si vlasovou pokožku lopuchovou vodou od alpy. Po těhotenství teda vlasy hrozný.. Hodně mi pomohl biosil a nejvíc vlasové hnojivo, plantur, a šampon se sírou (takový žlutý). Musím říct, že u hlavy mám vlasy už hodně husté, do délky to bude ještě trvat

vertunka
Závislačka 4727 příspěvků 02.11.18 10:49

Mně pomohl Biosil. Včera jsem byla u kadeřnice a říkala, že takhle pekny vlasy neviděla už dlouho. A to jsem 8 měsíců po druhém porodu.

zudina
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 02.11.18 11:03

Me pomohl Donna hair a kyselina listova, taky B12

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 02.11.18 11:52

Já beru Methionin 500.Dostala jsem doporučení od primáře onkologie. A jsem spokojená.Vlasy rostou a padají méně.Jsem 9měs po porodu a kojím.

Sabina_86
Nováček 1 příspěvek 13.11.18 11:13

Já jsem byla teda ze svých vlasů zoufalá hrozně dlouho, takže už jsem se obrátila opravdu na odborníky. Před tím jsem zkoušela všechno možné a tak nějak bez výsledku. Teď jsem se rozhodla zainvestovat a podstoupila jsem terapii Hair Growth v salonu Charme Clinic. Za sebe můžu jen doporučit, u hlavy mám plno nových vlasů a změnila se i kvalita. Je to měsíční terapie na míru založená na infuzích, které se skladájí z toho, co tělu chybí a hlavně bepanthenu. Trochu dražší záležitost, ale stoprocentně to za to stojí. :dance:

Veri321
Povídálka 14 příspěvků 20.11.18 10:01
@Anetka2910 píše:
Dobrý den,

jsem půl roku po porodu, v průběhu těhotenství se mně hrozně zhoršila kvalita vlasů, začaly vypadávat, na hlavě mám malé plešky :( dříve jsem měla vlasy do půli zad, dneska je mám po ramena, hrozně se lámou.
Máte prosím nějaké tipy na doplňky stravy, které by mně mohly pomoci?
Koukala jsem po různých recenzích, docela se mně líbí Revitalon Forte - máte s ním někdo nějaké zkušenosti?

Děkuji moc :)

Ahoj, já mám nebo měla jsem podobný problém. V těhotenství mi vlasy rostly jako divé, ale cca od 6 měsíce po porodu mi strašně padaly až do teď. Ale nehty mám lepší než před těhu. Doplňky stravy pro kojící mi dělaly hrozně zle od žaludku a motala se mi hlava. Nedavno mi kadeřnice doporučila kofejnové sérum. Po 14. dnech používání mi už nepadají při mytí 3 chomáče vlasů, jen běžné pár vlasů jako kdysi. Šampón i kondicionér používám běžný. Uvidím jak to bude do budoucna když to přestanu používat. Nechci tu dělat reklamu ale jsem velmi spokojená. Kofejnové serum je běžně dostupné v každé drogerii popř. lékárně a stojí do 300 kč. Snad to někomu pomůže. :srdce:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 20.11.18 10:03

Vitaminy a proste vydržet / bude lip. Mě po porodu vypadaly pokaždé tak po 2-4.mesici 35%urcite. A byla jsem z toho na prášky - ale srovnalo se to. Je to hormonama. Neboj. Vlasy dorostou a bude to ok. Sice jak budou dorůstat budeš mít takový ty blb..podrosty ale ono to uteče. :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >