Padání vlasů - tvoření koutů - pomohlo vám něco ?

111
11.10.19 19:15

Padání vlasů - tvoření koutů - pomohlo vám něco ?

Ahoj, pomohlo vám prosím něco proti vypadávání vlasů? Na tzv kouty. Nesouvisí s porodem :-), nesouvisí s nemocí…Nefunguje bohuzel žádný šampon ani vlasová voda. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

238
11.10.19 19:20

Zkoušela jsi biohar? Je to voda na vtírání do kůže, nestojí ani moc peněz, něco málo přes stovku. Kdysi mi to pomohlo, když jsem vysazovala HA, teď používám zase v těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
11.10.19 19:28

@Solni Zkusila bych Biosil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.19 19:31
@Solni píše:
Ahoj, pomohlo vám prosím něco proti vypadávání vlasů? Na tzv kouty. Nesouvisí s porodem :-), nesouvisí s nemocí…Nefunguje bohuzel žádný šampon ani vlasová voda. Diky

Ahoj, ano, pomohlo: vnitřně:Venira + kolagen tekutý, vnější péče: Klorane šampon s chininem + Force kératin + vodička keratin od Bione cosmetics + pravidelně 1× týdně Amla zábal a potom na to ampulky Placenta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11372
11.10.19 19:37

Počkej, máš vyloučenou štítnou žlázu, máš udělaný podrobný hormonální profil, dělali ti velký krevní panel včetně živin? Máš vyloučené třeba problémy se vstřebáváním?

Viděl tě kožní a vyloučil zánětlivé problémy pokožky hlavy?

Spíš jak máš, jíš rozumně, jsi dostatečně často v pohybu, nejsi zaplavená stresem či úzkostí?

Pokud nejsi vyloženě v seniorním věku, tak jako ženská moc plešaťět nemáš.

A pokud neporozumíš proč se ti to děje, tak libovolné zázračné vodičky jsou naprd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3657
11.10.19 20:39

Kamarádce pomohl methionin. Je to enzym za par korun.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22145
11.10.19 20:47

Já bych šla na kožní a dala si udělat krevní rozbor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
11.10.19 21:41

@Solni vyzkoušel L-recapin od firmy LR

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaM
133
11.10.19 21:58
@Ou píše:
Počkej, máš vyloučenou štítnou žlázu, máš udělaný podrobný hormonální profil, dělali ti velký krevní panel včetně živin? Máš vyloučené třeba problémy se vstřebáváním?

Viděl tě kožní a vyloučil zánětlivé problémy pokožky hlavy?

Spíš jak máš, jíš rozumně, jsi dostatečně často v pohybu, nejsi zaplavená stresem či úzkostí?

Pokud nejsi vyloženě v seniorním věku, tak jako ženská moc plešaťět nemáš.

A pokud neporozumíš proč se ti to děje, tak libovolné zázračné vodičky jsou naprd.

A kde ty testy udělají- obvod nebo kožní? Obvodaka děsně obtěžuje udelat mi preventivní prohlídku, letos mě neposlal ani na žádné odběry…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11372
12.10.19 09:31
@MaM píše:
A kde ty testy udělají- obvod nebo kožní? Obvodaka děsně obtěžuje udelat mi preventivní prohlídku, letos mě neposlal ani na žádné odběry…

aha, takže nemoc vyloučená není.

Potřebuješ praktika i kožní. Pokud s tím svým nejsi spokojená, tak hledej někoho jiného- opravdu to může být známka něčeho závažnějšího. Ženám přirozeně padají vlasy ve větším množství jen po porodu a nebo pak při poklesu hormodů v důsledku přechodu (jako že dlouho po pořechodu).

jinak je potřeba řešit co za to může a než se to svede na stres a špatnou stravu, tak je potřeba vyloučit závěžnější problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
16.10.19 17:38

@Ou Ahoj. děkuji za zprávu. U kožního lékaře jsem byla, doporučil mi vodu a šampon, příp. methionin. Vyzkoušela jsem, nepomohlo. Tak nevím…zajít zase za kožním a žádat o rozbor? Příp. za praktikem tedy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
30.11.19 16:53

Celkem mi pomohl Alpicort F na předpis a methionin. Určitě mi tak po měsíci padaly vlasy mnohem míň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama